Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mi szeretnél a bocsánatatkérésed elfogadása kapcsán :

- kéressem még magam ?

- legyek hűvösen elutasító ?

:lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát, ahogy gondolod :lol: :lol: :lol:

Ezt neked kell érezni :wink:

Semmi gond amúgy :wink:

ui: azért valamilyen bűntetést csak kitalálok neked

Hú, megnyugodtam :lol: :D :D

Ajaj, mi lesz a bünti?

Link to comment
Megosztás:

Elküldöm újra. Kb.9,7 MB a képek mérete. Igyekeztem. Aztán lehet, hogy nem is lesz jó.

Ma lefotóztam az km-órát menet közben. Sajnos csak a 190 sikerült, mert du. nagy a forgalom.

Viszont 4-ben korlátig kihúzattam. Olyan 6800 1/p-nél korlátozott le. Persze ez nem teljesen tuti érték, nem tudtam annyira odafigyelni, meg fényképezni és vezetni.

Link to comment
Megosztás:

Elküldöm újra. Kb.9,7 MB a képek mérete. Igyekeztem. Aztán lehet, hogy nem is lesz jó.

Ma lefotóztam az km-órát menet közben. Sajnos csak a 190 sikerült, mert du. nagy a forgalom.

Viszont 4-ben korlátig kihúzattam. Olyan 6800 1/p-nél korlátozott le. Persze ez nem teljesen tuti érték, nem tudtam annyira odafigyelni, meg fényképezni és vezetni.

Hajaj, 9.7 MB szerintem kicsit sok lesz... Próbáld meg kicsinyíteni a képeket...

Link to comment
Megosztás:

Ma már nincs időm meg kedvem csesztetni a képeket, majd holnap. Azért azt még megírhatod, hány képet vársz és meg kell-e szerkeszteni úgy, ahogy a végleges helyen van??

Mert én csak emilben írtam le a szöveget és csatoltam a képeket. Vagy csináljak egy komplett Word-file-t?

Link to comment
Megosztás:

Ma már nincs időm meg kedvem csesztetni a képeket, majd holnap. Azért azt még megírhatod, hány képet vársz és meg kell-e szerkeszteni úgy, ahogy a végleges helyen van??

Mert én csak emilben írtam le a szöveget és csatoltam a képeket. Vagy csináljak egy komplett Word-file-t?

Kb 5-6 kép max 800*600 felbontásban, szöveg + képek csatolva is jó, mert úgyis hemi dönti el, hogy legyenek layout-olva...

Link to comment
Megosztás:

Az opelklub mailcímek tárhelye 10 Mb. Viszont ha ltöltögetné a mailjeit akkor átmennea 9,7. :wink:

Sajnos nem tudom letölteni őket levelező progival innen bentről, mert nem látni innen a külső levelezőszervereket.... Otthonról sem, mivel ott is céges proxy mögül netezek, mintha bennt lennék cégnél, és ráadásul 14.4 kbit/sec ultra highspeeed gsm modem sebességgel teszem mindezt. De szoktam törölgetni, csak azért nem szeretném, ha 1 levél kihasználná a teljes tároló kapacitást...

Az előbb az volt a gond, hogy ugyan töröltem csomó levelet, de jimmi 390K-s bemutatkozóját még bennt hagytam. Most már azt is töröltem, így elvileg már befogadóképes vagyok. De azért az jó lenne npasi, ha nem 10 megát küldenél... (többiek kb 3-400K-kat küldtek).

Link to comment
Megosztás:

Megoldás roppant 1szerű.

Regelsz mondjuk egy yahoooooooooo's címet és oda továbbküldöd a klubbos címről a fontosabb leveleket

Le tudom menteni őket.... nem ez a fő gond. Hanem hogy felesleges 10 megát küldeni: betelíti ideiglenesen a mailboxot (amíg tovább nem küldöm, le nem mentem), plusz valószínű úgysem a nagyfelbontású 1 megás képek lesznek fenn a bemutatkozóban...

Egyébként már régen is gondoltam, hogy jó lenne, ha lehetne automatikus forwardot beállítani az opelklubos címre, de sajna nem lehet... kézzel meg azért macerás, ha sok levél van.

Link to comment
Megosztás:

Le tudom menteni őket.... nem ez a fő gond. Hanem hogy felesleges 10 megát küldeni: betelíti ideiglenesen a mailboxot (amíg tovább nem küldöm, le nem mentem), plusz valószínű úgysem a nagyfelbontású 1 megás képek lesznek fenn a bemutatkozóban...

Mondjuk minnél nagyobb az eredeti kép - széltében/hosszában + méretre -, annál jobb, szebb képeketel lehet vagdosással, átméretezéssel előállítani :wink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk minnél nagyobb az eredeti kép - széltében/hosszában + méretre -, annál jobb, szebb képeketel lehet vagdosással, átméretezéssel előállítani

Jó, de ezek nüansznyi különbségek. Avatott szemnek esetleg észrevehetők, de legtöbb ember nem venné észre, hogy egy közbenső 800x600-ból lett 400x300-ra kicsinyítve, vagy az eredeti 1600x1200-ból.

Link to comment
Megosztás:

A levelezést amúgy sem igazából nagyobb adatmennyiségek küldözgetésére/ideiglenes tárolására tervezték sztem. Bár talán most már kezd ez a határ elmosódni.

Nekem az a véleményem, hogy ilyen esetben inkább fel kell rakni a képeket egy webtárhelyre, ahol nagyobb tárkapacitás van, és pl pü-ben kell küldeni a bemutatkozót, linkelve vagy akár közvetlen beszúrva a képeket (kisebbeket)... Én eleve így küldtem annó, és nekem még az elrendezés is megvolt. Bár aztán úgysem az lett, de az már más kérdés...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.