Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Milyen 1600x2000 :?: Van közte 2600x2000 is. :lol: :lol: :lol:

Különben is, hogy lehet 10MB-os tárral manapság dolgozni? :D

A Yahoo-n nekem most 1 GB-os a mail-tárhelyem. Plusz korlátlan Photo-tárhely, amik megoszthatók. :lol: Jó is az, hogy 3 hónapja nem kellett törölnöm semmi lényegeset, meg ide-oda mentegetnem.

Heló Teló!

Link to comment
Megosztás:

mennyi a vége ? utazósebességnél sztetek mennyinél nem nagyon kinozza a mocit ? 170-180 körül ? -asszem ott 5500 at pörög... :roll:

170-180 az a száguldó sebesség szerintem, mert ez már elég veszélyes a magyar autópályákon. 5500 1/p az 1.6-nál cca 190 km/h. Nekem most pont sikerült ezt lekapni.

3000-nél nem megy az 1.6 120-at, ha korábban arról beszéltetek.

Link to comment
Megosztás:

Jó, de ezek nüansznyi különbségek. Avatott szemnek esetleg észrevehetők, de legtöbb ember nem venné észre, hogy egy közbenső 800x600-ból lett 400x300-ra kicsinyítve, vagy az eredeti 1600x1200-ból.

A szép Handarbeit-es bőrkormányom varrásának hurkai és csomói Neked nüansznyi különbségek? :evil: :evil:

És a fényezett tükrömről készített makróról már nem is beszélek... :smt011 Még a bogárcsíkok is látszanak rajta. :smt013

Na és a kondenzcsík Ferihegy egén :?:

Link to comment
Megosztás:

A szép Handarbeit-es bőrkormányom varrásának hurkai és csomói Neked nüansznyi különbségek? :evil: :evil:

És a fényezett tükrömről készített makróról már nem is beszélek... :smt011 Még a bogárcsíkok is látszanak rajta. :smt013

Na és a kondenzcsík Ferihegy egén :?:

Ezek mind nem fognak látszani a 400x300-ra kicsinyített képen! Hiába volt az eredetin látható!

Link to comment
Megosztás:

Akkor hiába dolgoztam? :lol: Azt hiszem, újra kell fogalmaznom a leírást.

Pl.: ezen a képen látható lett volna a művészi vonalvezetésű, balkézzel varrt bőrkormány csodaszép összeeresztése, amennyiben a Kiadó ki nem szerkeszti azt onnan.

Vagy: a képen látható maszat ill. paca eredetileg egy Papyrus-színű gyönyörű G-Astra Sedan volt, míg a Section-leader ki nem nyeste onnan because of Jealous :!: :!:

Link to comment
Megosztás:

Akkor hiába dolgoztam? :lol: Azt hiszem, újra kell fogalmaznom a leírást.

Pl.: ezen a képen látható lett volna a művészi vonalvezetésű, balkézzel varrt bőrkormány csodaszép összeeresztése, amennyiben a Kiadó ki nem szerkeszti azt onnan.

Vagy: a képen látható maszat ill. paca eredetileg egy Papyrus-színű gyönyörű G-Astra Sedan volt, míg a Section-leader ki nem nyeste onnan because of Jealous :!: :!:

Nem én fogom lekicsinyíteni, hanem a weboldal szerkesztő urak. Weboldalra nem szokás 2600x2000-es képeket felrakni, ezt beláthatod. Az autód látszani fog a kis képen is. Ha csak a kormányod van egy képen, akkor a varratok is látszanak.

Link to comment
Megosztás:

Milyen 1600x2000 :?: Van közte 2600x2000 is. :lol: :lol: :lol:

Különben is, hogy lehet 10MB-os tárral manapság dolgozni? :D

A Yahoo-n nekem most 1 GB-os a mail-tárhelyem. Plusz korlátlan Photo-tárhely, amik megoszthatók. :lol: Jó is az, hogy 3 hónapja nem kellett törölnöm semmi lényegeset, meg ide-oda mentegetnem.

Heló Teló!

Mivel én nem tudok külső levelezőszervereket elérni és nem preferálom a webes mailboxokat, ezért nincs yahoo account-om. De a te kedvedért most nyitottam egyet: telo222@yahoo.com. Ide küldjed. Amint azt az előző hozzászólásodból kivettem, te a szövegedben utalsz a képekre is. Így szerintem sokkal egyszerűbb is lenne és átláthatóbb az elrendezés szempontjából, ha pü-ben küldenéd a bemutatkozód kicsinyített képeket beszúrva, amikre rákattintva azok bejönnek a kívánt 2600x2000-es felbontásban (a képek természetesen a webtárhelyeden). Én is így tettem annó az enyémmel.

Link to comment
Megosztás:

Különben is, hogy lehet 10MB-os tárral manapság dolgozni? :lol:

Nekem pl ez soha ezidáig nem jelentett gondot... te vagy az első akitől ekkora levelet kapnék. De asszem a 10MB a yahoon is súrolja a levélméret limitet... A levelezőszerverek nagy része manapság sztem, még nincs felkészítve erre...

Link to comment
Megosztás:

Ma volt egy érdekes koccanásom. Parkolnék be előre a járda mellé, ahogy tanítják. Előre párhuzamosan, majd tolatni vissza. Tolatok, nézem a jobb tükröt, hogy ne padkázzak, egyszercsak "csattanás". B*sszus, ennyire nem volt közel a parkoló autó. Kiszállok, hát látom, hogy a parkoló autó és közém egy szőke néni gyorsan betolta az orrát kb 45 fokban. Na mondom f*sza, 4 hónapos kocsin lökhárító annyi. Még reccsenést is hallottam, amikor történt a kocc. Hátramegyek nézem a lökhárítót és nem találok rajta semmit. :shock: "Lenyalogatom" a koszt róla, hátha alatta van valami, de semmi :shock: Nem hittem a szememnek :shock:

A másikon autón a ködlámpa körül kicsit pókhálós lett a fényezés.

Létezik, hogy ennyire rugalmas az Astra lökhárítója, hogy kibírta sérülés nélkül??? :shock: :lol:

Szőke néni csini volt és el is kérte a számomat :D

Nem tudom miért, de valahogy nem az volt az első reakcióm, hogy mingyá' megütöm :lol:

Link to comment
Megosztás:

és neked meg van a néni száma? esetleg telefonos fotó a csattról és véletlenül róla is? :lol:

Nncs meg a néni száma, mert perpill nem aktuális. Adtam neki névjegyet, ha esetleg rágerjedne a fényezetlen tükrömre :lol:

Mondom, ilyet még nem láttam, hogy semmi nyoma nem volt. Végignéztem centiről centire (nénit is :D ). Még a haverom is megnézte, akivel taliztam. Ő sem látott semmit.

Link to comment
Megosztás:

Tudod, miért kérte el? Nem a tükröd miatt ám, nehogy azt hidd!

Majd jól följelent, 2 hét múlva jön az idézés, mint cserbenhagyó leszel behúzva, mert a néni kocsija lezúzva. S Te voltál.

Céges névjegy, bárhonnan kaphatta. Nem bizonyító erejű....

Honnan tudjam, kinek osztogattam? Hány tanút hozzak, hogy nem voltam ott?....

Én se ma kezdtem a szakmát...

Aztán, ha valami piszkoskodással jön, arra is van megoldás....

A rendszámomat is tudhatta, mert elég egyedi az autóm a matricákkal, abból meg ismerőssel le tudja nyomoztatni a tulajt. Névjegye honnan van? Hmmm... Nem tudom, naponta több emberrel is tárgyalok....

Az is lehet, hogy valami szórakozóhelyen kérte el... Nem emléxem bíró úr.....

Link to comment
Megosztás:

Tudod, miért kérte el? Nem a tükröd miatt ám, nehogy azt hidd!

Majd jól följelent, 2 hét múlva jön az idézés, mint cserbenhagyó leszel behúzva, mert a néni kocsija lezúzva. S Te voltál.

azt azért bizonyítani is kell ;-)

Jim pedig nem járt ott, tanusíthatja a barátja is 8)

Link to comment
Megosztás:

Céges névjegy, bárhonnan kaphatta. Nem bizonyító erejű....

Honnan tudjam, kinek osztogattam? Hány tanút hozzak, hogy nem voltam ott?....

Én se ma kezdtem a szakmát...

Aztán, ha valami piszkoskodással jön, arra is van megoldás....

na! erre gondoltam én is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.