Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Engem egy dolog ami zavar: 95 -110 között van egy rezonancia, de csak hideg motornál. Kuplungot kinyomva sem szűnik meg, talán a gumi vagy váltó. Ugyanezt tapasztaltam a tesztkocsinál is tehát lehet típushiba.

Hideg motorral még nem nagyon mentem 95-110 között... Mit értesz rezonancián? Hanghatás vagy inkább vmiféle enyhe rezgés?

Link to comment
Megosztás:

Pontosítanátok egy picit ezt a hangot? Búgó-morgó, mélyebb hang? Bentről a műszerfal felől? Leállítás után 1-2 perccel?
Szerintem búgó. Olyan mint egy tárcsahang a vonalas telefonban. Én egy szervomotorra saccoltam a műszerfalban. Az előbb ki is próbáltam: bepöccintettem a hideg motort egy fél percre. Leállítás után hallható a hang. Nem hinném, hogy ez valamilyen hiba.
Link to comment
Megosztás:

Szerintem búgó. Olyan mint egy tárcsahang a vonalas telefonban. Én egy szervomotorra saccoltam a műszerfalban. Az előbb ki is próbáltam: bepöccintettem a hideg motort egy fél percre. Leállítás után hallható a hang. Nem hinném, hogy ez valamilyen hiba.

Nem tom... Most hirtelen nem ugrik be hogy hallottam volna már ilyet. Milyen rendszerű a klíma/szellőző berendezésetek? Automata (digitális) vagy manuális (tekerős)?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem búgó. Olyan mint egy tárcsahang a vonalas telefonban. Én egy szervomotorra saccoltam a műszerfalban. Az előbb ki is próbáltam: bepöccintettem a hideg motort egy fél percre. Leállítás után hallható a hang. Nem hinném, hogy ez valamilyen hiba.

nem jól raktad vissza a telefont a helyére.....

:laughing3:

Link to comment
Megosztás:

Nem tom... Most hirtelen nem ugrik be hogy hallottam volna már ilyet. Milyen rendszerű a klíma/szellőző berendezésetek? Automata (digitális) vagy manuális (tekerős)?

Sima manuális, de a tesztautóban nem volt. Nem búgás inkább mintha rázna. Olyan mint amikor a gumi nincs rendesen kiegyensúlyozva. ja DUNLOP 195-ös van a gépen.

Link to comment
Megosztás:

Sima manuális, de a tesztautóban nem volt. Nem búgás inkább mintha rázna. Olyan mint amikor a gumi nincs rendesen kiegyensúlyozva. ja DUNLOP 195-ös van a gépen.

A klímarendszert nem tőled kérdeztem KoPi... :roll: A tiedét amúgy is tudom... de azért köszi a választ :lol:

Szóval ráz egy picit, de csak hideg motornál 95-110-ig? Hmmmmm.... Majd egyszer kipróbálom... Csak itt városon belül nehéz lesz.

Link to comment
Megosztás:

Ma taliztam GSI Tomival és meghozta a blitzről a motortéremelő telóimat.

Tök egyszerű volt beimplantálni. Itten vala pár kép.

rooflift1.jpg

rooflift2.jpg

rooflift3.jpg

Atom egy forgalom volt a hungárián az árpád hidi baleset miatt is.

Én a béke út felé kerültem, de épp az orrom elött ment bele egy astra f kombi

egy fiestába. Csúnya ügy! :x

u.i.: a csütörtöki Lurdy tali nekem pl. megfelelne. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Csütörtök? Lurdy 17:00?

Szóval akkor: most beszéltem KoPi-val: csütörtök 19:00-kor talizunk a Lurdynál... Nem tudom, most lesz-e általános Lurdy mini-tali 19:00-kor, de ha nem lesz is, mi akkor is talizunk. Egyébként tervezzük, hogy idővel majd átmegyünk a felvonulási térre az @rc koncertre, ami szintén már 19-kor elkezdődik. Aki akar, velünk tarthat! Kedves G Astrások: aki tud, jöjjön el! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha belekezdtél, akkor légy oly kedves lełrni mire gondoltál, mert kiváncsi vagyok mi indłtott a fenti mondat megfogalmazására, 1 szerintem egyértelmű helyzet esetén.

????

Bazs hozzászólásai alapján nem volt teljesen egyértelmű nekem illetve KoPinak sem:

"bazs - csak arról volt szó, hogy beugrunk a Hemihez taliról szó sem esett

KoPi - akkor lesz tali?

bazs - hát én kurv.ra nem emlékszem ilyenre mindegy"

Link to comment
Megosztás:

Bazs hozzászólásai alapján nem volt teljesen egyértelmű nekem illetve KoPinak sem:

"bazs - csak arról volt szó, hogy beugrunk a Hemihez taliról szó sem esett

KoPi - akkor lesz tali?

bazs - hát én kurv.ra nem emlékszem ilyenre mindegy"

Jó.

Fontosabb mozzanatok.

Step 1: Bełrok 3 nevet

Step 2: Balázs megkérdezi : "mér, én megyek :roll:" de nem jelzi hogy nem ér rá.

Step 3: Ákos felrja magát és Katit a listára - 5 ember a listán -

Step 4: Tom felrja magát - 6 ember a listán -

Step 5 : Gabi jelzi, hogy lehet ő is kinéz + Balázs megjegyzi : "én nem biztos, hogy ráérek csüt este"

Step 6 : Gabi is felkerül a listára igaz kérdőjel kiséretében, Balázs ugyanezen "státuszban" - 5 ember biztos ott lesz -.

Step 7 : KoPi a listán - 6 ember kérdőjel nélkül -.

Step 8 : KoPi kérdése, Anti egyértelmű válasza "Hát hogyne lenne...

stb.

Az, hogy azt łrtam Balázs miatt is lett csütörtököt és ő talán mégsem jön, az nem azt jelenti, hogy nem lesz tali. Lesz, max ő nem teszi tiszteletét.

A "hát én" kezdetű mondatot nekem łrat Balázs, mégpedig erre : "Nem persze :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ui: mondhatnám azt, hogy mostantól hangfelvételeket késztek a beszéltgetéseinkről, de a lényegen ez sem változtatana, max. azt mondanád "jéééé, tényleg gy volt" Mr. SzitaAgy :P"

ui: a felsorolásból kihagytad Anti egyértelmű válaszát :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.