Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

1.) Bocs, hogy kérdezni mertem!

2.) Nem kell aggódni, nem fogok többet zaklatni.

3.) A villáskulcsodat is megtartjatod magadnak.

4.)Egyébként nőből vagyok.

1.)semmi baj.

2.) :smt039

3.) elég gagyi villáskulcskészletem van otton. kösz hogy maradhat :roll:

4.) ez szégyen, hogy nő létedre nem vagy tisztába a társasélet alapvető szabályaival....

ellőször is köszönök, ha uj helkyre jövök.

másodszor nem követelőzök, felszólitok, legfeljebb szépen kérek.

Hisz asszem én beszélhetek csunyán itt, hisz itt barátaim vannak.

te viszont ismeretlen vagy, ugyhogy asszem van mit pótolnod ;)

amugy meg a beszólások nem neked szóltak, hanem a jeti nevü szintén ismeretlennek, aki beszólt, hogy nem ugrott senki a kérdéseidre...

ugyhogy szija! :smt031

Link to comment
Megosztás:

Kedves uhuhu és telo!

Sajnálom, hogy követelőzésnek vettétek a segítségkérést.

Sokáig olvasgattam a fórumokat, de nem találtam infot ezekkel kapcsolatban. Viszont valóban sok mást igen, úgyhogy mindentől eltekintve mégiscsak jó fórum ez.

Köszi mindent

Én igazából nem is rajtad háborodtam fel igazán, én mindenkinek próbálok segíteni, és úgy gondolom neked is segítettem, hisz konkrét útmutatót írtam a lehetséges megoldások irányába egy kis kiegészítéssel egyetemben a keresőre vonatkozóan, hogy a jövőben hatékonyan tudd használni. A stílusod, ahogyan beregisztráltál, és szinte rögtön köszönés / vmiféle minimális bevezetés / körültekintés vagy legalább erre való kísérlet szándékának említése nélkül egyből kértél, több dolgot is, amikből ráadásul az egyikről már esett szó párszor itt a fórumon, ugyan nem igazán tetszett, de ezt nem hoztam fel a neked írt válaszomban. A stílusodat kifogásoló hozzászólásomat már igazából jeti provokálta ki belőlem, és ha megfigyeled az ő stílusában is írtam.

jetinek: jelenleg a "gépkönyv" szóra a harmadik (az első kettő dibidobi kérdése illetve a válaszom) találat a fórum keresőben már tartalmazza a linket. A második (fényszóró) esetben megadtam a konkrét linket is, tehát erre nem lehet panaszod, de egyébként a keresés itt 10 találatot hoz ki, melyekből tán a 9.-nek a linkjét küldtem el. Tehát még az sem mondható el, hogy 345668 találatból kellene keresni. És én nem azt mondtam, hogy "keress rá a fórumban", hanem azt is megmondtam, konkrétan milyen kifejezésre kell keresni, tehát ez alapján, és a hozzászólásom végén található kis kereső-lecke alapján igazán könnyű házi feladat a gépköny megtalálása. Hidd el, ha már 8-adszorra kérdeznék meg tőled ugyanazt a kérdést, te is elgondolkoznál azon, hogy inkább egy úgymond "szájbarágós" útmutatót írj, ami alapján látsz némi esélyt, hogy a delikvens(ek) a jövőben is el tud(nak) majd igazodni a fórum sűrűjében.... Már ha egyáltalán a stílus alapján válaszra méltatnád...

Link to comment
Megosztás:

Az astránál nem így müködik és még modult se lehetett a gyári riasztóra kötni ugyhogy csak ugy lehetett megoldani hogy ha belülről lenyomtam a gombot akkor is felhuzta az ablakot meg az elsö kulcsos zárásra is ez 3000ft-be került.Azt hiszem telonak is ilyen van.

Így van nekem is így működik. Nem riasztásra (reteszelésre), hanem zárásra húzódik fel, de nem gyárilag ilyen.... Gyárilag nincs gombnyomásra felhúzódó ablak.

Link to comment
Megosztás:

Sokáig olvasgattam a fórumokat, de nem találtam infot ezekkel kapcsolatban. Viszont valóban sok mást igen, úgyhogy mindentől eltekintve mégiscsak jó fórum ez.

Ja egyébként még annyit akartam mondani, hogy igazából így kellett volna kezdened... :roll: Igazából csak ennyit vártam volna el az első hozzászólásod bevezetőjeként.

Link to comment
Megosztás:

no akkor ünnepélyesen ki lehet tiltani a picsába, máá bocsika ...

Ez is vicces: ha még nem vetted volna észre: én NEM vagyok fórum admin, vagy akár moderátor, hogy bárkit is letiltsak / moderáljak. Te neveztél ki annak. Ebből is látszik, mennyire képben vagy itt. És ha a smile-k alapján nem tűnt volna fel, pont ezen viccelődtem, és egyáltalán nem a kitiltásodra gondoltam.

Link to comment
Megosztás:

Én is pont ezen gondolkodtam, mert akkor még csak lopva netezhettem, és a fórumot sem tudtam jól kezelni, szóval bocs ha.... :wink:

Ilyen voltál:

Sziasztok.

A kereskedö nem tudta megmondani nekem mire való a vonalkódos kulcs, amelyiknek kódja szerepel a car passon is.de nem indítókulcs.

Segítsetek!!!!

Könyvet sem kaptam a kocsihoz, nem tudjátok hol lehetne beszerezni???

Szal, te is kerested a könyvet.... :roll: Te még az elsők között lehettél :roll: Amúgy te sem indultál teljesen tiszta lappal nálam stílusügyileg, de ezt még eddig nem mondtam senkinek... Psssssssssszt. De látod, azért mégis próbáltam segítőkész lenni.... :D

A gépkönyvel kapcsolatban: már múltkor is említettem: sztem a könyv linkjét be lehetne rakni a hasznos infók topikba. Bár azt sem mindig olvassa el mindenki...

Link to comment
Megosztás:

Én is pont ezen gondolkodtam, mert akkor még csak lopva netezhettem, és a fórumot sem tudtam jól kezelni, szóval bocs ha.... :wink:

Ne essetek már át a lót túloldalára jeti miatt. :D

Hogy "ugye én nem ilyen voltam, meg elnézést, ha...., stb."

Szerintem aki normálisan viselkedett újonc korában, ahhoz mindenki normálisan állt hozzá.

Én is kérdéssel kezdtem mikor idekerültem, de bemutatkoztam, felvázoltam a szitut, leírtam, hogy milyen megoldásokkal próbálkoztam már, stb.

Érdekes, tőlem nem vette senki követelőzésnek a kérdést/kérést.

Ja, és Dibidobi nem neked szólt a kissé indulatos közreakció, hanem Jeti "tipikusan moderátori válasz..." hozzászólására.

Látod, a végén Te is rájöttél, hogy azért normálisak itt az emberek :wink:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy te sem indultál teljesen tiszta lappal nálam stílusügyileg, de ezt még eddig nem mondtam senkinek... Psssssssssszt. De látod, azért mégis próbáltam segítőkész lenni.... :lol:

...

??????????????????? :evil: Ahhoz képest hamar megtaláltuk a közös hangot ;) :lol: Vissza sem merek gondolni...... :wink: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Már későőőőőőőőőőőőőőőőő :!:

Bocsika bocsika bocsika bocsika bocsika

Bocsika bocsika bocsika bocsika bocsika

Bocsika bocsika bocsika bocsika bocsika

Bocsika bocsika bocsika bocsika bocsika

Bocsika bocsika bocsika bocsika bocsika

Bocsika bocsika bocsika bocsika bocsika

Bocsika bocsika bocsika bocsika bocsika

Bocsika bocsika bocsika bocsika bocsika :roll: ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt a hetit meg a nyócát! Mi a nyavalya van ebben a topicban?! ....Jöttem, hogy leendő Astra-tulajként hasznos infokat tudjak meg, erre.....

Annak örülök, hogy a kedves törzsfórumozók humorral kezelik az ilyen bosszantó eseteket! :D Itt tényleg jó társaság van....! ;)

Csak nem ASTRA G-ben gondolkozol? Végre valaki legalább légvonalban a közelben parkolna. :lol: :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

1.)semmi baj.

2.) :smt039

3.) elég gagyi villáskulcskészletem van otton. kösz hogy maradhat :roll:

4.) ez szégyen, hogy nő létedre nem vagy tisztába a társasélet alapvető szabályaival....

ellőször is köszönök, ha uj helkyre jövök.

másodszor nem követelőzök, felszólitok, legfeljebb szépen kérek.

Hisz asszem én beszélhetek csunyán itt, hisz itt barátaim vannak.

te viszont ismeretlen vagy, ugyhogy asszem van mit pótolnod ;)

amugy meg a beszólások nem neked szóltak, hanem a jeti nevü szintén ismeretlennek, aki beszólt, hogy nem ugrott senki a kérdéseidre...

ugyhogy szija! :smt031

Hát Sziasztok!

Kissé le vagyok döbenve. hónapok óta olvasom a fórumot ,8 éves astrás tapasztalataim ellenére igyekeztem feleslegesen nem bele pofázni az öregek dolgaiba. Lehet hogy Ti Fórum Meghatározói belülről nem veszitek észre ami a kintről beeső Opelest a kezdeti lelkesedés után lehangolja. -hurrá találtam valamit ahol talán értelmes dolgokat írnak az autómról- ehhez képest kissé más a helyzet!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.