Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ma volt egy jó sikerélményem! :smt038 Bevarázsoltam a kétutas hangszóró szettet mind 4 ajtómba. Igaz nem remeg bele a hátsórendszámtábla de k..va jól szól. ;) Most érezni milyen szánalmasan szól a gyári szélessávú, de meghallgattam egy gyári beépített hat hangszóróst(igaz F CARAVAN) de meg sem közelíti. Elégedett vagyok: :supz: :supz: :supz:

Link to comment
Megosztás:

Hát Sziasztok!

Kissé le vagyok döbenve. hónapok óta olvasom a fórumot ,8 éves astrás tapasztalataim ellenére igyekeztem feleslegesen nem bele pofázni az öregek dolgaiba. Lehet hogy Ti Fórum Meghatározói belülről nem veszitek észre ami a kintről beeső Opelest a kezdeti lelkesedés után lehangolja. -hurrá találtam valamit ahol talán értelmes dolgokat írnak az autómról- ehhez képest kissé más a helyzet!

Szia,

Mindenki kérésre megpróbálunk általában válaszolni. De az itteni fórumók sem tudhatnak mindent (sajnos), nem mindig olvassák a fórumot/topikokat, átsiklanak 1-1 kérdés fölött. Senki sem tökéletes.

Azzal meg szerintem igen sokat segítenek ha megmondják hol keressen a kérdező. Hidd el mégéri keresni és olvasgatni, mert mások tapasztalataiból baromi sokat lehet tanulni.

Csak sokan türelmetlenek :?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
G-Astrások!! Nagyon leállt itt ez a topic. :evil:

Mi lesz így? Hol van Telo? Indítsd be az életet!

Ja, Telo, tegnap kiégett a jobbos SuperBlue-m is. 3.000 km-el többet bírt, mint a balos.

Kicsit fáradt vagyok mostanság. De majd nemsokára beindulok... :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Huu srácok, annyira meglepődtem tegnap mikor 4000-es fordulatnál illetve 120-on valamennyi km/h-nál odaléptem a kis 1.4-es astrámnak és úgy tolta alám a kasznit! Hallottam, hogy magas fordulaton megy a kocsi, de erre nem gondoltam! Megint hangsúlyozom, hogy az 1500-ös ladám után olyan ez,mint egy sportkocsi!

Nagyon élvezem vezetni, örülök hogy vettem!

csak mint örömömet mondtam el nektekl

hali

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Huu srácok, annyira meglepődtem tegnap mikor 4000-es fordulatnál illetve 120-on valamennyi km/h-nál odaléptem a kis 1.4-es astrámnak és úgy tolta alám a kasznit! Hallottam, hogy magas fordulaton megy a kocsi, de erre nem gondoltam! Megint hangsúlyozom, hogy az 1500-ös ladám után olyan ez,mint egy sportkocsi!

Nagyon élvezem vezetni, örülök hogy vettem!

csak mint örömömet mondtam el nektekl

hali

Örülümk mi is, hogy meg vagy elégedve az autóval! :( 8)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Huu srácok, annyira meglepődtem tegnap mikor 4000-es fordulatnál illetve 120-on valamennyi km/h-nál odaléptem a kis 1.4-es astrámnak és úgy tolta alám a kasznit! Hallottam, hogy magas fordulaton megy a kocsi, de erre nem gondoltam! Megint hangsúlyozom, hogy az 1500-ös ladám után olyan ez,mint egy sportkocsi!

Nagyon élvezem vezetni, örülök hogy vettem!

csak mint örömömet mondtam el nektekl

hali

Bizonybizony 16V rulez :D

Csak arra vigyázz, hogy ha még bejáratós a kicsike akkor még ne pörgesd nagyon! De ha már nem akkor csak arra, hogy meglegyen az üzemi hőfok (az olajé is - ez kicsit később éri el, mint a víz). Ha ezek teljesülnek akkor oda lehet lépni neki, és akkor bizony megy is :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! most léptem be az opelos társadalomba,és egy két ifóra szükségem lenne.

PL:a szervizben miket cserélnek? 10 000-100 000 ig.az autó évente volt szervizben, most hat éves,90 000km van benne,84 000-nél volt utoljára. Vajon miket cserélnek ki???

Ha valaki tud kérem irjon.előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Én a xenonizzo.hu-ról rendeltem drágán anno, de már 5000km-et futott és semmi baja.

Én Tungsramtól vettem. A balos 16.000-t, a jobbos 19.000 km-t bírt. Gyakorlatilag 99%-os használtsággal.

Viszont most a következő terv a Xenon-lamp, az igazi. Tgabi most vett a Calijába a Búmbasztikban. Én is találtam egy céget, ahol ki is lehet próbálni, hogy jó-e.

Link to comment
Megosztás:

Bizonybizony 16V rulez :D

Csak arra vigyázz, hogy ha még bejáratós a kicsike akkor még ne pörgesd nagyon! De ha már nem akkor csak arra, hogy meglegyen az üzemi hőfok (az olajé is - ez kicsit később éri el, mint a víz). Ha ezek teljesülnek akkor oda lehet lépni neki, és akkor bizony megy is :(

Sziasztok!

Természetesen ezeket mind szem előtt tartom, figyelek is rá! Nem pörgetem agyon, csak egy kicsit meghuzattam! szépen fokozatosan használom!

üdv

Link to comment
Megosztás:

Hello!

G Astrához létezik olyan könyv amiben le van írva pl: hogy cseréljünk izzítógyertyát, féltengelyt, motort? Csak vicceltem, de jó lenne olyan laikusnak is tudni, hogy hol keressem rajta pl: az olajnyomásmérő gombát. Ha van ilyen egyáltalán rajta.

Nem a kezelési útmutatóra gondoltam.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

G Astrához létezik olyan könyv amiben le van írva pl: hogy cseréljünk izzítógyertyát, féltengelyt, motort? Csak vicceltem, de jó lenne olyan laikusnak is tudni, hogy hol keressem rajta pl: az olajnyomásmérő gombát. Ha van ilyen egyáltalán rajta.  

Nem a kezelési útmutatóra gondoltam.

Létezik... :roll:

És ha kijössz a Lurdy talira ma este 7-re, meg is tekintheted, feltéve ha Amusing visszahozza nekem... :( :roll:

Emberek, tessenek jönni a Lurdy talira ma este!

Link to comment
Megosztás:

Létezik... :roll:

És ha kijössz a Lurdy talira ma este 7-re, meg is tekintheted, feltéve ha Amusing visszahozza nekem... :( :roll:

Emberek, tessenek jönni a Lurdy talira ma este!

Hy!

Ezekről a talikról fotókat csináltok? Vannak publikus képek is köztük esetleg?

thx

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.