Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

tegnap megérkezett a papám Asztrájára a krómdiszléc a csomagtartóra.

dolgozó lány jól néz ki, felszerelve hétfőn lesz, az ára már annyira nem tul jó, viszont szerintem nagyon szép lesz.

gyári opel, a Coupéra tették, és a szedánnra pont jó. az 5 ajtósra nem tudom.

dscn1976.jpg

dscn1977.jpg

dscn1978.jpg

dscn1980.jpg

ami az érdekesség, hogy sima egyszerü kétoldalas ragasztóval van felszerelve. ugyhogy lelopható.... igaz, szerintem leszedéskor el is tud görbülni, és akkor már nem felszerelhető, de óvatosan leszedhető.

az ára:_ 32,000 Ft ba kerül hivatalosan ...

ha fentlesz akkor még lefényképezem...

Köszönöm NeedForSpeednek a segitséget, az ő kupéja nélkül nem jöhetett volna létre a diszléc felszerelése ! :prayer:

Link to comment
Megosztás:

tegnap megérkezett a papám Asztrájára a krómdiszléc a csomagtartóra.

rosszlány jól néz ki, felszerelve hétfőn lesz, az ára már annyira nem tul jó, viszont szerintem nagyon szép lesz.

gyári opel, a Coupéra tették, és a szedánnra pont jó. az 5 ajtósra nem tudom.

ha fentlesz akkor még lefényképezem...

Köszönöm NeedForSpeednek a segitséget, az ő kupéja nélkül nem jöhetett volna létre a diszléc felszerelése !  :prayer:

Várom a képet nagyon!!! :P De olyat, hogy szárny is látszon szemből, oldalról, alulról, stb.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszönöm a választ! Meg fogok próbálkozni a feladattal.

Ha annyit megsúgnál, milyen típusu volt a horog ami teljesen illeszkedett azt megköszönném és ha felnövök meghálálom!  :D  

Anyagiakkal én úgy vagyok ha kell kell, nem sza...rozok legyen jó és megbízható! De ha nem feltétlen muszáj, igyekszek minél kevesebbet költeni. Inkább elkocsikázom!  :P  :D

Annak idején én úgy kerestem a horgot, hogy G Astra Caravanhoz olyan legyen amihez nem kell kivágni a lökhárítót. Volt ez a magyar gyártmány, kicsit ocsmány, megfojt fekete festéssel meg a Bosal. Közöttük meg vagy 35 rongy árrés. :oops: Maradtam a hazainál, festést kijavítottam oszt szépen felszereltem. Holnapra megnézem a pontos tipusát és megírom. De egyébként ha konkrét autótipushoz kéred a boltban, akkor bármelyik márka illeszkedni fog a gépedre.

Sok sikert,

Dolington

Link to comment
Megosztás:

Gondolom rendesen lekezeltétek a megfúrt részeket?

persze ( :P :D )

az átrozsdásodás elleni garancia:

a belülről jövő rozsdára érvényes. azaz ha a megfurt rész rozsdásodik, akkor ez van. ha a sárvédéd átrohad, arra még mindig érvényes.

de az átrozsdásodás elleni garancia abban az esetben érvényes, ha végig szervizelt a gépkocsi....

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Érdeklődnék:

Astra G első helyzetjelző milyen típusú izzó?

Sajnos sem a kocsi, sem a hozzá tartozó könyv nincs a közelembe, sőt, a hivatalos honlapon sem találtam semmit (azért ilyen adatokat feltüntethetnének, vagy valami...).

Azért érdekel, mert ki szeretném cserélni szinesre, mert az szürkületkor nagyon jól mutat.

Köszi.

Arti

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.