Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hello!Az lenne a kérdésem,ha az Opel szervízben beszerelnek utólag elektromos ablakemelőt,akkor csak betesznek egy motor a tekerő helyére,vagy pedig kicserélik az egész mechanikát?(úgy mintha gyári lenne?)És ez mennyibe kerülne az első 2 ajtóba,mármint a rendes gyári mechanikás?Köszi

Link to comment
Megosztás:

Voszi! Én a helyedben feketét vennék, hiszen minden kocsi jól mutat feketében, hát még egy "versenyautó"! :D :P

Hát igen... Morzsa is feka, Tigi is feka, Két Astra G-m is feka volt... Imádom a feketét. De itt vannak egyéb szempontok is. Mindenek előtt a garantált sérülésmentesség, és futásteljesítmény. A kéknél ez írásban garantálva, a feka még vissza se jelzett. Egy másik feka ezért esett ki, mert volt vele valami, és a bizalmam teljesen elveszett a ######i hetelés-havalásától. Pedig az egy Phase-I-es volt, 240 LE-vel, és 6000 euronyi optika és motor tuninggal! Biztosra akarok menni, mert nem lenne jó az útmenti bocirajok közt kikötni egy húzósabb kanyarban...

Egyébként meg ez az OPC kék egyre jobban tetsztik... Kezdem elfogadni, hogy ezt kell szeretni eztán.

Link to comment
Megosztás:

Hello!Az lenne a kérdésem,ha az Opel szervízben beszerelnek utólag elektromos ablakemelőt,akkor csak betesznek egy motor a tekerő helyére,vagy pedig kicserélik az egész mechanikát?(úgy mintha gyári lenne?)És ez mennyibe kerülne az első 2 ajtóba,mármint a rendes gyári mechanikás?Köszi

Az Opel Maxaboban gyári mechanikás beszereléssel 60ezer körül volt anno 2000-ben (Astra G-be). Talán most már inkább picit olcsóbb... Ha gondolod megkérdezem neked a műhelyführertől holnap.

Link to comment
Megosztás:

Megnézitek mindkettőt és majd a személyes benyomás dönt arról, hogy melyik lészen ?

Próbálok objektív bizonyítékot beszerezni előbb a kocsi sérülésmentességéről. Ha ez sikerül (pl. egy fax, amelyben kijelenti, hogy a kocs az, már elég, mert ha mégse, Németországban bűncselekményt követ el (1 évig terjedő zaci), szóval általában az már tényleg elégséges. A futásteljesítmény szintúgy. Azt még csak most tárgyalják, hogy a km csavargatásért is 1 évet lehet összerántani, de már inkább csak az meri leírni, akinek tényleg annyi van benne. Persze teljes bizonyosság sose lesz.

Aztán jönnek az emóciók... A szívem a feka után húz. Van még három egyébként (drágábbak, de ugyanazt tudják), megmutassam azokat is?

Link to comment
Megosztás:

Íme:

49653982_1.jpg

55195508_1.jpg

53586781_2.jpg

Szürkét nem akarok, kilőve (végső esetnek tartottam meg).

A kék teljesen O.K., faxolta, hogy sérülésmentes, és garantált a futásteljesítmény, esélyes.

A feka értelmetlenül drága (+3000 euro, annyit nem ér meg nekem pluszban). De azért nem zárom ki, mert az is faxolt...

Link to comment
Megosztás:

....Szürkét nem akarok, kilőve (végső esetnek tartottam meg).

A kék teljesen O.K., faxolta, hogy sérülésmentes, és garantált a futásteljesítmény, esélyes.

A feka értelmetlenül drága (+3000 euro, annyit nem ér meg nekem pluszban). De azért nem zárom ki, mert az is faxolt....

Nagyon szép az a kék ish ámmmmm :P :D

Csak 1 kérdés.

Coupe Turbo nem játszik ?

Esetleg nem tetszik ?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a támogatást! Éljenek az OPC kék OPC-kék! :-):-)

Bassza meg, feketét szeretnék... :?

Coupe Turbo nem játszik. Nagyon szép, de nekem mégse tetszik... Valahogy ez az OPC sokkal szikárabb jelenség. Olyan, mint anno egy beizmolt GSI Astra, míg a Coupe a Calibra Turbo-ra hajaz... A GSI Astra volt mégiscsak a tökösség Csimborasszója anno... Én ezt a vérvonalat csípom...

Link to comment
Megosztás:

NyuszMusz üdvözöl ám... :-) Szegyelli az arcberendezését, hogy nem jelentkezik a fórumon! :-) Majd büntiből csak nézheti az OPC-t, én meg gurigázok vele ide-oda!

Miért bujkál a félős tapsifüles ? :P

Megszeppent tán, hogy most neked lesz menőbb kocsija kettőtök közül ? :wink: :D :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

:-) Legyen ez a végszó... :-) Mer' ez ugye egy Astra G potic. Az X20XER motorról akanak itt hallani, nem pedig a NyuszMusz Tigrájáról...

Egyébként az Ő autója legalább olyan szép, szerintem (próbálom a helyzetet menteni, segíts!)

No jó éjt mindenkinek!!! Önnek külön! :-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.