Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Érdeklődtem Gelkónál pizzéria ügyben. Íme a hely:

http://web.t-online.hu/gasper/gasper.htm

Üllői vége fele van, jó parkolási lehetőséggel, a tulaj Gelkó régi jó barátja.

Nekem teszik... :roll: Ti mit gondoltok, nektek megfelelne egy kis talihoz?

Hey!

Jöjjünk hát össze!

Talán úgy kéne, h kora du-tól estig, oszt pizza-vacsi. Így lehetne az összeröffnek out- és inside-programja is. Szerintem...

Peace

Link to comment
Megosztás:

korrekt árak vannak....a pizza meg jó...nemtom h egetrengetően jó-e mert ritkán eszem de nekem teccik.....sörözni szoktunk ide járni ált....

a parkolás megoldható rögtön a bejáratban vagy kb 20m-re egy kis utcában ahol mindig van hely.... :wink:

OKSI, akkor már csak az időpontot kéne leegyeztetni. Kinek mikor jó?

Nekem hétvégeken általában jó. Pl a most hétvége is megfelel... De lehet, hogy ez többeknek túl korai lesz... :roll: Meg hát az idő is esős lesz, úgyhogy ez az outside autónézegetéshez nem teljesen ideális :shock:

Tehát időpontnak:

- telo: hétvége bármikor (hétköznap max este 6 után)

Link to comment
Megosztás:

Ez nem unintelligencia, mert az intelligencia egy teljesen más dolgot takar, de ezt ne részletezzük.

Ez maximum a fiatalabb korosztály aránylag alacsony olvasottságából következő szókincs hiány. Nem divat már olvasni, pláne értékesebb (értsd tartalmasabb!) könyveket, pláne irodalmat.

Link to comment
Megosztás:

Ez nem unintelligencia, mert az intelligencia egy teljesen más dolgot takar, de ezt ne részletezzük.

Ez maximum a fiatalabb korosztály aránylag alacsony olvasottságából következő szókincs hiány. Nem divat már olvasni, pláne értékesebb (értsd tartalmasabb!) könyveket, pláne irodalmat.

Műveletlen tuskó vagyok. Eztet jakartam írni, bocsi... :oops: :wink:

Na de akkor most nem tudjuk meg, mit jelent a maródi? Vagy esetleg ajánlasz hozzá irodalmat? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.