Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Igen, tiszteletbeléi szekciós. ;) Nincs neki Astrás bemutatkozója, de most már küldhetne egyet igazán... :blink:

ma nem mert reggel nagyon fel---szták az agyam és most épp rajtad vezetem le Telo koma :D

majd egyszer csak kell normális kép a kocsiról.....

de akkor is nekem van igazam :D

Küldjél egy bemutatkozót nekem, mert még nem ismerünk... :P És akkor talán hivatalosan is tag leszel... :D B)

nem ismertek ? :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

ma nem mert reggel nagyon fel---szták az agyam és most épp rajtad vezetem le Telo koma :blink:

majd egyszer csak kell normális kép a kocsiról.....

de akkor is nekem van igazam ;)

nem ismertek ? B) :D :D

Igen, neked van igazad.

De most tényleg, ki is vagy te? ;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Szép, egyben van, gratulálok... mi az a fröcskölés a középkonzolon? Vmi kosz? Nem próbáltad lepucolni?

Sajna nem, próbáltam már sok mindennel, de nem jött. Ez neki a fő szépséghibája. De majd kezdek vmit ezzel a konzollal. Vagy lefújatom, vagy ha tudok szürkét szerezni olcsón bontóból, akkor kicseréltetem, mert nekem ez a szürke is tetszene, talán jobban is, mint a full ezüstre fújt, de majd még meglátom.

Egy képet kiszedtem... Bevallom, már nem merek kirakni sok infót az autóról.

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem, próbáltam már sok mindennel, de nem jött. Ez neki a fő szépséghibája. De majd kezdek vmit ezzel a konzollal. Vagy lefújatom, vagy ha tudok szürkét szerezni olcsón bontóból, akkor kicseréltetem, mert nekem ez a szürke is tetszene, talán jobban is, mint a full ezüstre fújt, de majd még meglátom.

Egy képet kiszedtem... Bevallom, már nem merek kirakni sok infót az autóról.

Esetleg eBay-ről. Pl. itt van ez.

Astra Mittelkonsole

Pont jó lenne... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Esetleg eBay-ről. Pl. itt van ez.

Astra Mittelkonsole

Pont jó lenne... :blink:

Majd még meglátom, kellene hozzá hasonló színű (kékes ez?) hamutartó, meg váltószoknya előtti kis takarólemez meg minden, aminek más színűnek kell lennie, mert azok az elemek is pöttyösek kicsit. Ajánlották nekem, hogy wrc viktorral kellene felvennem a kapcsolatot, ő tudna esetleg olcsón szerezni bontott középkonzol elemeket.... Majd még utánaérdeklődök.

Link to comment
Megosztás:

Majd még meglátom, kellene hozzá hasonló színű (kékes ez?) hamutartó, meg váltószoknya előtti kis takarólemez meg minden, aminek más színűnek kell lennie, mert azok az elemek is pöttyösek kicsit. Ajánlották nekem, hogy wrc viktorral kellene felvennem a kapcsolatot, ő tudna esetleg olcsón szerezni bontott középkonzol elemeket.... Majd még utánaérdeklődök.

Ja tényleg, hamutartó stb. is kell... egyébként elvileg ez az nJoy szürke (2002, pont mint a tied) csak a fotó sz@r... nekem is van Opel bontós ismerősöm, holnap megkérdem én is, hogy mibe fájna egy komplett zubehör, ha más nem, legalább lesz összehasonlítási alapod.

Link to comment
Megosztás:

Ja tényleg, hamutartó stb. is kell... egyébként elvileg ez az nJoy szürke (2002, pont mint a tied) csak a fotó sz@r... nekem is van Opel bontós ismerősöm, holnap megkérdem én is, hogy mibe fájna egy komplett zubehör, ha más nem, legalább lesz összehasonlítási alapod.

Azt megköszönném! :blink: B)

Link to comment
Megosztás:

Azt megköszönném! :blink: B)

szép...nem is tudom h ilyen szürke belsőt láttam -e a régi nem ilyen volt ugye ? a másik mi teccik a zseb az ülés hátulján :D

a középkonzolra meg gondolj vmi okosat ne feltétlenül gyárit....sok olyan cég van ki foglalkozik ilyennel....

Link to comment
Megosztás:

Azt megköszönném! :blink: :D

Megkérdeztem....

szóval a burkolatok (középkonzol, hamutartó, stb. egész a kézifékkar alatti darabig, ami alatt a szervízcsati van) zusammen 7000 pénz lenne... de nincs nJoy szürke, csak a standard fekete... B)

Viszont van középkonzol fa színű (hát nem sok köze van a fához)... :D

Végülis nem olyan sok, de sajna a szürkére várni kell, vagy beesik, vagy nem. Persze ez csak egy bontó, lehet, hogy másoknál van azért.

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék egy kábelt építeni az alábbi rajz http://www.id2.cz/obd2/obd2_sch_si9243.png alapján egy Opelhoz. Nem tudom, hogy valaki megépítette-e már ezt a fajtát illetve, hogy ez jó-e egyáltalán hozzá. A http://www.id2.cz oldalon találtam a rajzot. Segítsen valaki ha tud. Légzsák resethez kéne. az autó egy 2002-es astra.

Hmmm... és van szoftver is hozzá?

Úgy tudom egyébként, hogy a szervízcsatlakozó az összes Bosch elektronikával szerelt autóban ua. pl.

VAG, Fiat, Ford, GM.... szóval ha tényleg működik, egész sokrétűen lehetne a cuccot használni...

Ha ez tényleg mükszik (elvben a kapcs.rajz alapján jónak tűnik) akkor vállalom, hogy reprodukálok párat klubtársi áron (nonprofit). Munkámból adódóan van erre lehetőségem, és engem is érdekelne a dolog...

Link to comment
Megosztás:

srácok:

mivel ez egy hivatalos klub fóruma, és a klub törekszik az Opel Southeast Europe Kft.-vel a jó kapcsolat kialakitására és/illetve megtartására, igy a fórumon hivatalos Opel álltal forgalmazott, de a kereskedelmi forgalomban nem kapható programok terjesztése, kereskedése, keresése, másolás nem lehetséges.

ezek a hozzászólások törlésre kerülnek.

megértéseteket köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

srácok:

mivel ez egy hivatalos klub fóruma, és a klub törekszik az Opel Southeast Europe Kft.-vel a jó kapcsolat kialakitására és/illetve megtartására, igy a fórumon hivatalos Opel álltal forgalmazott, de a kereskedelmi forgalomban nem kapható programok terjesztése, kereskedése, keresése, másolás nem lehetséges.

ezek a hozzászólások törlésre kerülnek.

megértéseteket köszönöm.

Bocs,ezt nem tudtam.De olyan kábelt,amivel az autót és a laptopot ősszetudom kötni,olyant lehet venni valahol,vagy azt sem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.