Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Igen, a mai idővel kiegyeznék - hol lehet a neten napi 3 órás bontásban időjárás előrejelzést nézni???? (olyat, mint pl. a német wetter.de-n)

Na most mi van - kisütött a nap, én meg már keresztbeszerveztem egy látogatást anyámnál ebéddel egybekötve, készülve az esőre... :) Nem tom, hogy lesz ebből hekkezés... :(

Most beszéltem Ricsivel (NFS), ő kimegy, megpróbálok én is alakítani még a programon. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor lesz heck party a rómain? Szerintem mennék. :)

Hát most eléggé süt itt a nap, valszeg ott is... akkor pedig 3-kor indul a buli. Hacsak addig nem áll be változás. Megpróbálom én is kitolni az arcom, legalább köszönni, ha már enni nem fogok... kérdés, hogy a gyerekkel még mit tudunk csinálni...

Link to comment
Megosztás:

Hát most eléggé süt itt a nap, valszeg ott is... akkor pedig 3-kor indul a buli. Hacsak addig nem áll be változás. Megpróbálom én is kitolni az arcom, legalább köszönni, ha már enni nem fogok... kérdés, hogy a gyerekkel még mit tudunk csinálni...

Kár, hogy nem sikerült kijönnöd / kijönnetek... Vagy voltál csak nem találtál minket? Ja bocsi, közben olvasom, hogy végülis kis késéssel bár, de kinnt voltál... :) Sztem mi pont akkor mentünk el, mikor te jöttél... Mindegy majd legközelebb...

Link to comment
Megosztás:

Kár, hogy nem sikerült kijönnöd / kijönnetek... Vagy voltál csak nem találtál minket? Ja bocsi, közben olvasom, hogy végülis kis késéssel bár, de kinnt voltál... :) Sztem mi pont akkor mentünk el, mikor te jöttél... Mindegy majd legközelebb...

Igen, lemaradtam mint a borravaló :) :( ;) Nem gond, lesz még napsütés, lesz még hekk...

Link to comment
Megosztás:

Hello emberek!

Március vége óta én is a g astrásokhoz pártoltam az f-esek közül! :) Szóval alakulgat a gépem de van egy kis problémám. Nevezetesen nem tudom a váltógombot leszedni(az f astráról simán lejött...) Van valami trükkje ? segítsetek!!!!! Amint elkészül az autó teszek fel képeket és leírást. Hogyan kerül fel egy leírás a g astra oldalra?

De a fő gondom most a váltógomb....

Valamint Rastalosnak üzenem hogy a kombiba befér a dobcucc...........

Link to comment
Megosztás:

Ha a régi gombot nem sajnálod, 1" csőfogó a megoldás.... :) :) csak 1 tekerés és lent is van.. :P

A csőfogó nagyon univerzális szerszám :( ....nálam ez szakmai ártalom... ;)

Azért nem ártana ha a régi egyben maradna leszerelés után....Ki tudja még kellhet ha egyszer 1000 év múlva eladnám az autót...

Link to comment
Megosztás:

Hello emberek!

Március vége óta én is a g astrásokhoz pártoltam az f-esek közül! :) Szóval alakulgat a gépem de van egy kis problémám. Nevezetesen nem tudom a váltógombot leszedni(az f astráról simán lejött...) Van valami trükkje ? segítsetek!!!!! Amint elkészül az autó teszek fel képeket és leírást. Hogyan kerül fel egy leírás a g astra oldalra?

De a fő gondom most a váltógomb....

Leírás úgy kerül fel, ha küldesz nekem egyet... :)

Váltógombra Astra 1.6 az erős kézzel tekerés-közben emelés módszert alkalmazta és neki lejött. Asszem ezt már írtam is vkinek...

Link to comment
Megosztás:

Leírás úgy kerül fel, ha küldesz nekem egyet... :)

Váltógombra Astra 1.6 az erős kézzel tekerés-közben emelés módszert alkalmazta és neki lejött. Asszem ezt már írtam is vkinek...

Ezt a módszert alkalmaztam anno az F astrámon ott bejött, sajnos itt nem. Pár héten belül remélem kész lesz az astrám akkor csinálok róla képeket és megírom a leírást is.

(Bár a hifi miatt késhet kicsit még a dolog)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Látom Telo lassan azért alakulgat a sárkány. Nagyon helyes :)

Egy kis segítség kellene. Apa gépsárkányán a szélvédőn van egy kőfelverődés. Nemtud vki egy jó helyet ahol rendesen javítanak szélvédőt. Segítséget előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

És le kell ragasztani valamivel rögtön, hogy ne menjen bele a kosz a repedésbe, mert utána nem lehet normálisan javítani... :)

Tesconál olvasztanak rá "hártyát" a végén, tehát a ragasztás utólag nem indokolt. Nekem is megcsinálták. 4500 ft-ba került! :)

Link to comment
Megosztás:

Tesconál olvasztanak rá "hártyát" a végén, tehát a ragasztás utólag nem indokolt. Nekem is megcsinálták. 4500 ft-ba került! :(

ELŐTTE kell leragasztani, tehát amikor a baj történik.... merthogy ne mennyen bele a kosz, mivel az vagy a javítóanyag tapadását gátolja, vagy később meglátszik - egyik se jó igazán.... ;)

Más: nem akarja valaki a drága szabadidejét arra áldozni, hogy az "Így csináld" könyvet G Astrához beszkenneli PDF-be és közkinccsé teszi? Vagy van már, aki ezt megtette? :) Persze feleslegesen nem erőltetem, mert lehet, hogy copyright-ba ütközik (de a kadettosok megcsinálták...) :)

Link to comment
Megosztás:

Más: nem akarja valaki a drága szabadidejét arra áldozni, hogy az "Így csináld" könyvet G Astrához beszkenneli PDF-be és közkinccsé teszi? Vagy van már, aki ezt megtette? :) Persze feleslegesen nem erőltetem, mert lehet, hogy copyright-ba ütközik (de a kadettosok megcsinálták...) :)

Én már gondolkoztam a dolgon, de féltem a copyright miatt. A kézifékbeállítást pl be is szkenneltem múltkor, ki is akartam rakni nemrég a szekció oldalra, de aztán végül nem mertem...

Link to comment
Megosztás:

Én már gondolkoztam a dolgon, de féltem a copyright miatt. A kézifékbeállítást pl be is szkenneltem múltkor, ki is akartam rakni nemrég a szekció oldalra, de aztán végül nem mertem...

Igen, a kadettosok bátrak nagyon... :) mindegy, akkor megveszem, ennyi belefér. Azért köszi! :)

Link to comment
Megosztás:

Valamint Rastalosnak üzenem hogy a kombiba befér a dobcucc...........

Hi, Boldizsár!

Köszi az üzeneted! A 3 ajtósba is befér...

Mert muszáj...

Amúgy, a következő vasam G-kombi lesz!

Ámen... :)

Különbemmmmegneolccccsssááááááájóóóóó???? :) :P :( :D ;)

Pííísz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.