Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hát engem bosszant egy kicsit kedves nyuszmusz hogy nem választottál más nevet, de mindegy nem fogunk összeveszni, csak elég sz... napom van ma, biztos ezért vagyok érzékeny.

Miért nektek olyan jó a munkahelyetek, hogy simán megy minden?akkor ti nem is dolgoztok.nem baj hátha délutánra nálam is lecseng a dolog!!!

Szia!

Ha nagyon bosszant megváltoztatom természetesen.

Link to comment
Megosztás:

Igyekszem, nem nyügösködni.Hát tudod lehet tényleg függöség mert mióta rátok taléltam azóta egyfolytában csak veletek beszélgetnék, rámfér a társaság elég zürös hónapom volt.azért ne vidd tulzásba a munkát!!!még a végén kiesel a sorból!! :?

Mára úgy tűnik már eleget dolgoztam... :wink: Sikerült elintéznem a mára tervezett dolgokat. Ügyi vagyok? :roll: Dolgozzak egy picit előre is? Vagy inkább ne? :?:

Link to comment
Megosztás:

Mára úgy tűnik már eleget dolgoztam... :wink: Sikerült elintéznem a mára tervezett dolgokat. Ügyi vagyok? :roll: Dolgozzak egy picit előre is? Vagy inkább ne? :?:

dehogyis.pénteken???? meg egyébként is? bár én lennék kész azzal mait terveztem, de a péntek nálam katasztrófa!!!! Segítség!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Üdv. mindenkinek, itt a péntek és én is betudok kapcsolódni a csevegésbe. Épp most olvastam vissza a hét eseményeit, látom pörögtek a dolgok. Vannak új chatelők (már ha ez a szót így írják), üdv. nekik, amúgy nemtom mit csodálkoztok így húsvét útán ezen a sok nyuszin. :D

Egy bosszantó dolog, valamelyik majom már megint lecsórta a kocsiról az antennámat, esküszöm nem értem a dolgot, mi a fenének zavarja az antennám, mondjuk nem a gyári volt fenn hanem egy házilag készített marha jó ezüst színű darab, de akkor is :evil:. Mondjuk nem ez az első eset, Szilveszterkor állt mellettem egy másik Astra is a parkolóban, reggel megyek le a géphez és nincs rajta antenna, körbenéztem és a másikon sem volt. Akkor mindkettőről elvitték, ha már arra jártak. Kénytelen leszek mindig le meg feltekergetni. Na mindegy, nem panaszkodok tovább.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.