Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

egyelőre igen, mert a teróletemről mki lelépett, így az újoncoknak én tudom átadni a dolgokat, de gondolom ha az új gazdasági igazgató belejött, lapátra tesz. :( Ez egy cukorkagyár. :lol: de nem a legjobbak közül.

Szegényke nyuszika... :( Nem engedjük, hogy bántson az a csúnya cukros bácsi! :evil:

Egyébként elég szar lehet így dolgozni, megértelek. Úgy tűnik, az új igazgató lapátra fog tenni?

Link to comment
Megosztás:

Szegényke nyuszika... :( Nem engedjük, hogy bántson az a csúnya cukros bácsi! :evil:

Egyébként elég szar lehet így dolgozni, megértelek. Úgy tűnik, az új igazgató lapátra fog tenni?

kicsit bonyolultabb az ügy. egyelőre nem, de ha igen sem érdekel nagyon, ha akarok találok munkát.a cég egyik szállítója már hívott át magához. :D elég stresszes munkahely ez.csak bánt az eljárás ahogy ez az egész történt.

hát igen ez tényleg egy cukrosbácsi :D

Link to comment
Megosztás:

könyvelő-pénzügyes.bár mióta lelépett a régi gazd.igazgató, én vittem az egész céget.kicsit kimerültem az 1 hónap alatt.és te?mivel foglalkozol??

Én mezei szoftverfejlesztő vagyok egy telecom cégnél (nem szolgáltató). Most épp egy 1 személyre redukált csapat teamleader-e vagyok :-) (gyak. saját magamat irányítom).

Link to comment
Megosztás:

Én mezei szoftverfejlesztő vagyok egy telecom cégnél (nem szolgáltató). Most épp egy 1 személyre redukált csapat teamleader-e vagyok :-) (gyak. saját magamat irányítom).

akkor mennyei dolgod van. :( akkor értem már miért kérdezted egy hete, hogy dolgozzál-e előre.jó dolog ha nem egy....főnök osztja be az idődet

Link to comment
Megosztás:

akkor mennyei dolgod van. :( akkor értem már miért kérdezted egy hete, hogy dolgozzál-e előre.jó dolog ha nem egy....főnök osztja be az idődet

Igen, magamnak osztom be az időmet. Persze azért le kell adni egy körülbelüli előzetes időbecslést a nagyfőnöknek, de ő szerencsére nem nagyon szól bele a részletekbe. Hetente szoktam küldeni emilben egy heti jelentést, hogy hol tartok, oszt annyi. Ja meg van egy heti meeting is, ahol részt veszek a "csapat" képviseletében :wink: Amíg jól haladok, nem nagyon szólnak be. És általában azért jól szoktam haladni... 8)

Link to comment
Megosztás:

Igen, magamnak osztom be az időmet. Persze azért le kell adni egy körülbelüli előzetes időbecslést a nagyfőnöknek, de ő szerencsére nem nagyon szól bele a részletekbe. Hetente szoktam küldeni emilben egy heti jelentést, hogy hol tartok, oszt annyi. Ja meg van egy heti meeting is, ahol részt veszek a "csapat" képviseletében :wink: Amíg jól haladok, nem nagyon szólnak be. És általában azért jól szoktam haladni... 8)

Sejtem :( pláne így hogy időd java részét velünk töltöd :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sejtem :( pláne így hogy időd java részét velünk töltöd :wink:

Psssszt.... :roll: Csak csendben, csak halkan...

Nem tehetek róla, hogy ennyire jó vagyok... :wink: Egyébként burst-ösen dolgozom, van olyan időszak, amikor hirtelen csomó dolog jön be, de van olyan, amikor kicsit lazábbak a dolgok. Most épp ez utóbbi van :(

Link to comment
Megosztás:

irigyellek!!!!én állandóan a lebukástól tartok, mert itt ül mellettem 1 méterre az új főboszi :evil:

Én jó helyet harcoltam ki magamnak: itt jó a kilátás, nem látnak rá a monitoromra, és "jó" emberekkel vagyok körülvéve... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Én jó helyet harcoltam ki magamnak: itt jó a kilátás, nem látnak rá a monitoromra, és "jó" emberekkel vagyok körülvéve... :roll:

akkor figyelj: az ablakom le van fóliázva+szúnyogháló, hogy ne lássanak be az utcára :( napfény nem jön be egyáltalán.mindig olyan mintha be lenne borulva :? klassz mi?de csak ideiglenesen van itt mert a végleges helye az emeleten lesz. :( de amint látod nagyon nem zavartatom magam miatta :lol:

Link to comment
Megosztás:

akkor figyelj: az ablakom le van fóliázva+szúnyogháló, hogy ne lássanak be az utcára :( napfény nem jön be egyáltalán.mindig olyan mintha be lenne borulva :? klassz mi?de csak ideiglenesen van itt mert a végleges helye az emeleten lesz. :( de amint látod nagyon nem zavartatom magam miatta :lol:

Lehet, hogy ezért láttad borúsnak az időt a mai első hozzászólásodban? :roll:

Na de a lényeg, hogy pozitívan állsz hozzá, és nem zavartatod magad! :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy ezért láttad borúsnak az időt a mai első hozzászólásodban? :roll:

Na de a lényeg, hogy pozitívan állsz hozzá, és nem zavartatod magad! :D

Lehet.remélem azért nem lesz böjtje ennek a nagy merészkedésnek. :shock: na belehúzok még egy kicsit, aztán lépek.jó bulizást a hétvégén.majd hétfőn remélem beszámoltok.szia

Link to comment
Megosztás:

Lehet.remélem azért nem lesz böjtje ennek a nagy merészkedésnek. :shock: na belehúzok még egy kicsit, aztán lépek.jó bulizást a hétvégén.majd hétfőn remélem beszámoltok.szia

Persze, azért csak óvatosan... :roll:

Nemsokára én is lépek. Neked is jó hétvégét... majd beszámolunk, mi volt! Bye!

Link to comment
Megosztás:

Na akit érdekel, feltettem a bőr kormányhuzatot. 2:10 volt a munkaideje. Jól bal mutatóujjon szúrtam magam 1x. Vérzés, káromkodás, miegymás... Kis szünet, nehogy már piros legyen a szürke bűr.

Szerintem a lett. 10-s skálán olyan 8-9 között. Elsőre nem is rossz :(

Majd azééé várom ám a dicséreteket :!: :(

Kárpitos elvállalta volna kb. 8.000-ért, ráadásul 1. le akarta velem szedetni a kormányt, hogy ő úgy szokta. Perce, majd elmegyek szervízbe leszedetni :lol:

Kb fél nap, azt lökte, persze lehet,h. csak a díj megalapozottsága miatt mondta. Lényeg, fenn van. Boltban mondták, megsüti a nap 1 kicsit, akkor még ráfeszül 1 kicsit. Persze így se gatyagumi jellegű. Na vége. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget/tanácsokat klíma ügyben. Igen, végülis az első megbeszéléstől a kocsi átadásáig 6 nap telt el, ez kellemes.

Most már csak azon gondolkozom, hogy érdemes-e a klíma használatakor ujjnyi résnyire nyitva hagyni egy ablakot, hogy könnyebben cserélődjön a levegő :?: Vagy szigorúan legyen minden zárva :?:

Link to comment
Megosztás:

Na akit érdekel, feltettem a bőr kormányhuzatot. 2:10 volt a munkaideje. Jól bal mutatóujjon szúrtam magam 1x. Vérzés, káromkodás, miegymás... Kis szünet, nehogy már piros legyen a szürke bűr.

Szerintem ######a lett. 10-s skálán olyan 8-9 között. Elsőre nem is rossz :lol:  

Majd azééé várom ám a dicséreteket  :!: :(  

Kárpitos elvállalta volna kb. 8.000-ért, ráadásul 1. le akarta velem szedetni a kormányt, hogy ő úgy szokta. Perce, majd elmegyek szervízbe leszedetni :D  

Kb fél nap, azt lökte, persze lehet,h. csak a díj megalapozottsága miatt mondta. Lényeg, fenn van. Boltban mondták, megsüti a nap 1 kicsit, akkor még ráfeszül 1 kicsit. Persze így se gatyagumi jellegű. Na vége. :wink:

majd holnap megsasoljuk :( és ha jó, akkor megcsinálhatod nekem is :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget/tanácsokat klíma ügyben. Igen, végülis az első megbeszéléstől a kocsi átadásáig 6 nap telt el, ez kellemes.

Most már csak azon gondolkozom, hogy érdemes-e a klíma használatakor ujjnyi résnyire nyitva hagyni egy ablakot, hogy könnyebben cserélődjön a levegő :?: Vagy szigorúan legyen minden zárva :?:

Legyen minden zárva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.