Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

vagyunk igy egy páran :wink: :(

főképp ha megnézed kik írnak 6 óra felé, mert azok az igazi függők.... felkelés, számitógép bekapcsolás, amig bootol, addig fogmosás, kávé felrak, bejelentkezés a fórumba, és olvasgsatás közben kávézás, ébredezés. szóval vannak itt még függők :wink: :oops: 8) :(

Danubiában hogy lesz a napközbeni fórumozás?

Link to comment
Megosztás:

Hűűű gyerekek! Ezt nevezem! Nem semmi hozzászólás mennyiséget hoztatok össze tegnap este. Nem győztem visszafele lapozgatni, hogy mikor lesz már ismerős szöveg... De nagyon örülünk ám nektek!

Támogatom ferihegyet is, király!

Nyuszifül, csak keményen, én is így szoktam reggel elmerülni a fórumban, mikor bejövök. :roll: De már tudják rólam, hogy ilyenkor nem érdemes engem zargatni... :(

Link to comment
Megosztás:

Hűűű gyerekek! Ezt nevezem! Nem semmi hozzászólás mennyiséget hoztatok össze tegnap este. Nem győztem visszafele lapozgatni, hogy mikor lesz már ismerős szöveg... De nagyon örülünk ám nektek!

Támogatom ferihegyet is, király!

Nyuszifül, csak keményen, én is így szoktam reggel elmerülni a fórumban, mikor bejövök. :roll: De már tudják rólam, hogy ilyenkor nem érdemes engem zargatni... :(

igyekszem :lol:

ráadásul ma még áfabevallást is csinálnom kell!!! :(

ja holnapra már be is hívtak állásinterjúra :shock:

Link to comment
Megosztás:

Hááááát, mondtam én hogy gondolatolvasó vagy :oops: valóban megkeresett az egyik szállítónk is, de ez most külsős cég.

kíváncsi vagyok mennyit érek a munkaerőpiacon, mik a lehetőségek stb... :wink:

Igen lelkem, látom minden gondolatod.... :wink: Látom, hogy ma még fórumozni fogsz itt velünk...

Szóval akkor majd drukkolunk az interjúhoz!

Link to comment
Megosztás:

Na ha nem fonyetikusan írod le, hamarabb ment volna. S mit jelent :?:

Ezt a stockholmi metrón hallottam mindig vmelyik megállónál, és vhogy megmaradt bennem. Vmi olyasmit jelent, hogy átszállás a Kungstragarden, Hjölsta, illetve Akala felé menő járatokra...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.