Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

neeeeem. a budapest bank volt nekem visszalépés. mert mint munkahely 5 öst érdemel, de a munkaköröm, az egy irodista lettem papirhalmazokkal elöttem, és excel táblázatokkal mindennap.

elötte azért jobb vót....

azt hittem, hogy jobb lesz, de ez az irodai munka nem jött be egy picit sem.

Jobb a szervizben rohangálni.... szerintem.

Link to comment
Megosztás:

neeeeem. a budapest bank volt nekem visszalépés. mert mint munkahely 5 öst érdemel, de a munkaköröm, az egy irodista lettem papirhalmazokkal elöttem, és excel táblázatokkal mindennap.

elötte azért jobb vót....

azt hittem, hogy jobb lesz, de ez az irodai munka nem jött be egy picit sem.

Jobb a szervizben rohangálni.... szerintem.

Sztem is, az ember inkább azt csinálja, amit ő maga jobban magáénak érez / szeret.

Link to comment
Megosztás:

neeeeem. a budapest bank volt nekem visszalépés. mert mint munkahely 5 öst érdemel, de a munkaköröm, az egy irodista lettem papirhalmazokkal elöttem, és excel táblázatokkal mindennap.

elötte azért jobb vót....

azt hittem, hogy jobb lesz, de ez az irodai munka nem jött be egy picit sem.

Jobb a szervizben rohangálni.... szerintem.

Igren ezért írtam, hogy ha ezt szereted, tényleg nem az. örülök hogy legalább neked összejött :thumbleft:

Link to comment
Megosztás:

itt vagyok egy percem van,

Telo megkaptad amit küldtem??? az e-mailedre

Ennyit írtunk volna? hajaj... :oops:

Csodálkoztok, hogy nem írunk :?: Tudod, én már jólnevelt vagyok és nem taposok bele a virágoskertbe. :( Mert valami itt annyira bimbódzzzzik....... Isten ments, hogy eltapossuk. :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

A naivitásomat jelzi( s még finom is voltam), hogy képtelen voltam egy képet feltenni, holott a fórumra akartam, de mindig megzavart valaki, s nem jött össze, ezért hogy ha már megígértem ne maradjon el elküldtem neki.

vag yez már mentegetőzés :lol: :oops:

Ezt a képességet nem naivitásnak híjják. :( :( Az a naivitás, hogy azt hiszed, mi öreg rókák nem látunk át az egészen. :twisted: :twisted:

Különben is, milyen kép vót????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.