Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Segítsetek légyszíves! A bal hátsó ajtókárpitot szeretném leszedni, mert a központi zár nem viszi azt az ajtót, illetve csak néha.

Olvastam Hic leírását az ajtókárpit leszedéséről, de a hátsónál nem boldogulok. 4 csavart már kiszedtem, semmi nem mozdul semerre.

Hogy csináljam?

Az elektromos ablakkapcsoló és a csipogó alattit se felejtsd el kivenni, meg ami látható helyen van. Nem tudom pontosan hány db csavar van, lehet pont 4. Ha a csavarokat kiszedted belekapaszkodsz alul és jól megrántod magad felé, a patentok kipattannak (a bent marad csavaroknál meg eltörik a kárpit).

Link to comment
Megosztás:

Az elektromos ablakkapcsoló és a csipogó alattit se felejtsd el kivenni, meg ami látható helyen van. Nem tudom pontosan hány db csavar van, lehet pont 4. Ha a csavarokat kiszedted belekapaszkodsz alul és jól megrántod magad felé, a patentok kipattannak (a bent marad csavaroknál meg eltörik a kárpit).

Köszi! Az ablakkapcsoló helye alatt nem is gondoltam, akkor az lesz a baj! A csipogó helye alattit megtaláltam. Akkor ez 5 csavar eddig.

Valaki tudja hány darab van összesen?

Visszarakás egyszerűbb? Patentok vajon megmaradnak? Hú, csak nem töröm el.

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Az ablakkapcsoló helye alatt nem is gondoltam, akkor az lesz a baj! A csipogó helye alattit megtaláltam. Akkor ez 5 csavar eddig.

Valaki tudja hány darab van összesen?

Visszarakás egyszerűbb? Patentok vajon megmaradnak? Hú, csak nem töröm el.

Hát ilyen hidegekbe fene sem tudja, de annyira nem vészes. Ezek jobbfajta patentok.

Link to comment
Megosztás:

Hát ilyen hidegekbe fene sem tudja, de annyira nem vészes. Ezek jobbfajta patentok.

Na még amit elfelejtettem. Az ablaktekerő kart hogyan kell leszedni? Csak erőből magamfelé, vagy annak is van valami csavarja, trükkje? Nem mertem már jobban erőltetni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.