Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Drágám ez nem igy van....csak létszámbővítés... 8)
azaz kevesek vagytok :lol:

de a helyedben lapulnék mint Nyüszi a fűben mert ha jól emlékszem mától letél O.B.O.A tag  :lol:  ;)  :(  :wink:

nem az idő számít hanme az elszántság :D

de már megint nem a kocsiról beszélünk, jobb ha átcsoportosítjuk magunkat :roll:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Dremu=én ugy tudom "csak" a zöld kártyát érvénytelenítik,új vizsgára kell menni és azt bemutatni/KPM/,de nem tapasztalat csak valahol hallottam.

Sajna mostanában kevés időm van fórumozni,néha elolvasgatom,/nagy szem mindent lát :shock: !!/megnéztem a talis képeket is jó lehetett!!!Az utobbi időben mindig van valami 'fentről'pl most az emelés.

Na nem panaszkodom tovább,ez egy ilyen nyár. :?

Link to comment
Megosztás:

Figyó Amusing!

Neked pöc röff megy a kulcs a kormányon lévő indító zárba? Nekem néha nem ugrik ki amikor kiveszem! Tehát a magnó bekapcsolva marad meg nem lehet bezérni a távzáróval! Befújtam sprével de nem sok változott! :lol:

nekem okés a dolog, bár az néha előfordul hogy kiveszem a kulcsot, de a rádió még szól pár ms-ig

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Rángat az autóm gyorsításkor.Ill nem csak rángat, hanem hörög és olyan érzés mintha dugulás lenne.Egy pár másodperc után meg elkezd húzni, mintha semmi baja nem lenne, majd megint megtorpan. Mi lehet? Üzemanyagszűrőre gyanakszom.

Ha van ötlet, köszi :wink:

Üdv

Ja! Megfordúlt a Gergely naptár, "Itt van az Ősz, itt van újra" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Rángat az autóm gyorsításkor.Ill nem csak rángat, hanem hörög és olyan érzés mintha dugulás lenne.Egy pár másodperc után meg elkezd húzni, mintha semmi baja nem lenne, majd megint megtorpan. Mi lehet? Üzemanyagszűrőre gyanakszom.

Ha van ötlet, köszi :wink:

Üdv

Ja! Megfordúlt a Gergely naptár, "Itt van az Ősz, itt van újra" :lol:

Szia Gyugyó,

Sajnos én nem tudom, mi lehet az ok, de talán majd más...

Akkor majd küldd a képeidet... :roll:

Link to comment
Megosztás:

nekem okés a dolog, bár az néha előfordul hogy kiveszem a kulcsot, de a rádió még szól pár ms-ig

Ha nem bömböltetted, ez natural. Azért a spray-kel vigyázni mert még ragadósabb lehet a helyzet. A WD-40 még elmegy, de az olajosabbak jobban elősegítik a ragacsok keletkezését. Arra az isopropilalkohol lehet jó, de nem tudom van-e hely a trutyi kifolyásának. Legjobb az elejétől kezdve a slusszkulcsnak a lyukba bekúszó részét tisztán tartani. Ahogyan ez természetes :wink: .

Link to comment
Megosztás:

Szia Gyugyó,

Sajnos én nem tudom, mi lehet az ok, de talán majd más...

Akkor majd küldd a képeidet... :roll:

Szia Telo!

Küldöm, csak még nem volt időm megcsinálni. Csütörtökön indulok Németországba, 28.-án jövök haza, lehet majd csak akkor tudom átküldeni.

Köszi az eddigi segedelmet is :lol: :wink:

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

98-as Astra G 1.4 autóm van. Nincs szervízkönyvem és 110000 km-nél tartok. Ha jól tudom e körül van szervízelés. Mit ír a szervízkönyv, milyen cserék szükségesek (olaj, szűrők és gyertyán kívül). Segítségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Heló mindenki!

Ma hozzájutottam 2003-as 1,6 16V-és astrámhoz.

Alapvetően ismertem a típust, de azért többször benéztem ide is.

Elég rossz véleményem lett-van az értékesítő márkaszervízről, de ez nem fórum hibája.(Remélem a többi márkakereskedő nem ilyen!)

:evil:

Link to comment
Megosztás:

Heló mindenki!

Ma hozzájutottam 2003-as 1,6 16V-és astrámhoz.

Alapvetően ismertem a típust, de azért többször benéztem ide is.

Elég rossz véleményem lett-van az értékesítő márkaszervízről, de ez nem fórum hibája.(Remélem a többi márkakereskedő nem ilyen!)

:evil:

Szia!

Sajnos sok márkakereskedőnél megy a szemétség! Lenne mit mesélnem, de nagyon hosszú. Én majdnem bepereltem őket. :lol:

Egy biztos, vigyázni kell velük, pénzt meg csak akkor adni (főleg sokat), ha már kezedben a kulcs és a forgalmi a nevedre írva.

Link to comment
Megosztás:

Ez döbbenet volt!

A kiválasztott autómat eladták!

A cserére felajánlott gépre (5000 km többlet futás, 2hónappal öregebb)a hitel kamat 11% helyett 14,7% (ezek után nem kértem hitelt).

autó átvételnél a bal sárvédőn 15 cm-es horpadás (valószínűleg rányitottak egy ajtót)- az autó már a nevemre volt írva.

Az átírás költségét nem akarták visszaadni a véteár után(nem kellett volna már az autó).Arrogáns manager-szerinte ez folyamatában is etikus eljárás.

Végkifejlet:!!!!!! Az autóból ellopták az 500-as cd-s rádiót !!!! Autó átadás elött Nekik ez nem tűnt fel!

A szerelő srác mondja, eddig ez a nyolcadik rádió a héten!!!!!

Ez egy márkakereskedő!!! ISO szerint!

Előre is elnézést kérek attól a sors és vevő társamtól, akinek kiszerelték és az enyémbe berakták a rádióját! (mind ez dokumentálva szervízkönyvben!)

A járgány egyébként penge.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap átvettük a barátnőm vadiúj Opeljét!

Astra G Classic 1,4 twinport. Egész kellemes az autó. Mondjuk a motor és futómű terhelhetőségéről még nem tudok nyilatkozni :lol: beleratkunk már kb 23 km-t.

Ami kicsit bosszant, hogy a '82-es C Asconából ismert költségkímélési megfontolásból alkalmazott "hiányosság" még ma is visszaköszön... Nincs belsőtér világításkapcsoló a hátsó ajtókra! No comment.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.