Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ti is azt látjátok, amit én. Az ASTRA helyett tényleg RASTA felirat van a hátulján?   :lol:  Vagy ez csak egy ügyes trükk? Erre azért kiváncsi lennék.  :?:

Ya, Sanyo, jól látod. Tudod, ez egy reggaezenész-autó 8) Le van védve! ;) Ezért lett Astrám, h Rastává váljék. Bár ez már a "Rasta II", az F kombim volt a prototípus. Csodájára járnak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fejek! Sanyo hozzászólása miért nem lett keretben??? Pedig idéztem. Ha megöltök se értem... :?:  :?:  :?:  :lol:  :lol:

Már maga kiinduló hozzászólás kicsit darabos volt, amit idéztél >>>>>>>

[.quote=Sanyo".][./quote.]

Ne csináld már semmi problematic ! :wink:

Itt vannak a képeid :

http://melykek76.uw.hu/kepek/opel/Ras03.jpg

http://melykek76.uw.hu/kepek/opel/Ras04.jpg

http://melykek76.uw.hu/kepek/opel/Ras05.jpg

[./quote.]

Ti is azt látjátok, amit én. Az ASTRA helyett tényleg RASTA felirat van a hátulján? ;) Vagy ez csak egy ügyes trükk? Erre azért kiváncsi lennék. :?:[./quote.]

Ha piros részek nincsenk benne, akkor stimmelt volna.

Teljesen pontosan idézett így lett volna, Sanyo hozzászólását is beleértve>>>>>>>>>

[.quote="Sanyo".][.quote="melykek76".]

Ne csináld már semmi problematic ! :wink:

Itt vannak a képeid :

http://melykek76.uw.hu/kepek/opel/Ras03.jpg

http://melykek76.uw.hu/kepek/opel/Ras04.jpg

http://melykek76.uw.hu/kepek/opel/Ras05.jpg [./quote.]

Ti is azt látjátok, amit én. Az ASTRA helyett tényleg RASTA felirat van a hátulján? :( Vagy ez csak egy ügyes trükk? Erre azért kiváncsi lennék. :?:[./quote.]

Link to comment
Megosztás:

mert kicsit össze-vissza voltak benne a (/quote) záró tag-ek

de kijavítottam ;-)

bazs, Te tudsz vmit erről a szakmáról! :supz: Elismerésem... De őszintén.

Skacok, köszi a sok segítséget, végem mára, m1ek haza, lövik a pizsit.

Jóéjt Mindenkinek!

Rastalos kiszáll...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Első hozzászólásom az "Astrát vennék..." topicban volt. Ott azt írtam, hogy ha meglesz akocsi akkor írok:  

Megvan!  8) Opel Astra 1.4 Club (2000) klímával. Az első benyomások így már tulajdonosként testközelből: csodálatos, szerelem első látásra! Kedvesemmel közösen választottuk, és ez az a kocsi, ami az Ő szivét is megdobogtatta, pedig lány révén nem egy autofan. A forgalmi szerint a színe: szürke. Szerintem ezüst, valami acélos, kékes, metálos fénnyel. Nagyon ott van, majd beteszem a nickemhez a képet. Faterom eljött megnézni, azt mondja szerinte ezt az autót nem is használták. Az ő 1 éves autójában (Ford  :shock: ) jobban látszanak az elhasználódás nyomai. És valóban: 55eKm van benne, olyan második autó féle volt, persze nem teljesen igaz, de olyasmi. Az előző gazdija garázsban tartotta és úgy tűnik nagyon vigyázott rá, kímélte. Eddig nem volt klíma a kocsimban, így ez most nagyon jól esik, pláne ebben a melegben. Ami kicsit nem tetszett: elég kemény a rugózása (a régi Cliomhoz képest is), de nem vészes, hamar megszokom. A másik, hogy kicsit hallom a futóműzajt, ami inkább abból adódik, hogy a motort viszont egyáltalán nem. Párszor észre kellett vennem, hogy 3-asban megyek 5-ös helyett 60 km-nél. Na sebaj, ezt gyorsan megszokom  :lol: Ezek persze csak az első élmények, az autó tegnap óta van nálam. Most úgy érzem, hogy megérte az árát (1.9mFt) remélem nem lesz vele semmi baj. Vezetve volt a szervizkönyve, nemrégiben volt vezérműszíj cserélve meg mindenféle görgők melléje, a klímáját is mostanság tisztították, meg úgy általában rendben van. Szóval most már Astra G tuljaként olvasgatok és néha írok ebbe a fórumba. Ha lesznek fogyasztási és egyéb tapasztalataim majd megosztom azt is.

Na mi a helyzet azóta az autóval Sparks? :roll: Tapasztalatok, benyomások?

Link to comment
Megosztás:

Na mi a helyzet azóta az autóval Sparks? :roll: Tapasztalatok, benyomások?

Szia!

Nagyon szeretjük egymást továbbra is (így hármasban), kezdem megszokni a kicsike által adott hangokat, már talán nem hallom annyira a futóműzajt és jobban meghallom a motorét, de így van ez, az ember füle át kell álljon :lol:

Egyelőre csak itt a fővároscityben mászkáltam, fogyasztásról még sokat nem tudok. Tele tank óta mentem 320 KM-et és még a fél tank felett mutatja rendesen. Majd meglássuk 8) Nem gyilkolom a gépet nagyon, bár néha már rendesen kiugrottam egy-egy besorolásnál, a kicsi Clio ilyet nem tudott :lol:

A légkondija az egyenesen mennyei, bekapcsolom és full álló helyzetből 30 sec alatt hűvöset fúj, 1-2 perc után meg lefagyaszt rendesen, ez nekem nagyon teccik! Igaz, hogy a barátnőm mindig kikapcsolja mert Ő fázós, én meg izzadós vagyok ;) Vettem rá gyorsan üléshuzatfélét, meg kormányvédőt, így sokkal jobb a fogása. Szóval még az ismerkedés szakaszában vagyunk, de nagyon kezdjük megszeretni egymást mélyebben is. Persze nekem mióta kijött ez az Astra G azóta vágyam volt egy ilyen. Most hétvégén megyünk a Balatonra, azután már azt is tudni fogom, hogy milyen autópályán menni vele, mert ilyen tapasztalatom nincs még. Eddig 120 km/ó volt a legnagyobb tempó, azzal a sebességgel igen jól muzsikált.

Link to comment
Megosztás:

szerintem nem kötelező...

de kötelező a hátsó ablakba rakni vagy ráhúzni az első ülésre :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :wink:

Engem ez pl k*rvára idegesít...

Egyébként ha jól tudom, nálunk még nem kötelező, de asszem Ausztriában igen. Persze ott sem az van előírva, hogy villogjunk vele a kalaptartón meg az ülésen, mer az úgy nagggggyon kemény! :evil:

Link to comment
Megosztás:

Hello Rastalos!

Mondjuk én nem vagyok zenész, de a tegnap esti Jamiroquai koncert nem volt rossz a pecsában.

Látom nem voltál.

Egyébként bejön neked?

Hi, everybody!

Jó újra Köztetek. :(

Üdv, NeedForSpeed! Ya, Jamiroquai nekem is nagyon bejön, viszont, nem tom, miért, ilyesmikből folyton kimaradok. Talán a reggae-eseményeket jobban figyelemmel kísérem... Pl. itt volt Rita Marley (Bob Marley özvegye, ha vki nem ismerné), s olyat adott reggae-fannak és nem-annyira-fannak, h nem igazán lehet szavakba foglalni... Szal, igyexem azért másra is odafigyelni. Biztos kúúúl volt a buli! Az a helyzet, h én nagyon sokféle zenét kultiválok, a legfőbb szempont, h élő legyen. Ha vki/vkik veszik a fáradságot és gyakorolnak, dolgoznak éveket azért, h aztán felcuccoljanak egy színpadra és odategyék magukat, azt én szívesen megnézem/-hallgatom. Persze, vannak kivételek. Az agytépős, atomzúzda, ordítozós, hangszerösszetörős, csirkedarálós bandáktól inkább távol tartom magam. Az nem igazán a műfajom. Na, ez van.

Mi van, Arcok?! Mindenki a Rasta feliratomat gusztálja? 8) Reggaemobil... :lol: :lol: ;)

Nna, pörögjön az oldal!!!

Tud vki olyan helyet, ahol motorteret mosnak/tisztítanak?

Szép napot!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.