Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

majd ha lesz plázs meg dunaterasz (vagy mi az ami a müegyetem elött szokott lenni nyáron) oda lehet menni lerészedegni...mondjuk az nemzárt de a célnak megfelel :(

Jó ötlet... A Petőfi és Lágymányosi között van most épp egy elfekvő... :roll: :lol: Persze az télleg csak akkor jó, ha nem esik az eső, meg nem árad a duna... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Értem. Eddig össz két fényezetlen tükrű G-t láttam, az egyik agy áruszállító caravan volt. A Tied ClassicII? Talán azok némely típusának fekete, ha jól tudom... De lehet, h tévedek.

Köszi az elismerő szavakat :!: A "lé"-ről ne is beszéljünk... Egyetértünk...

Tal-ügyben töröm ám a fejem :!: Azért nem lesz tartós a szar idő! Tal6unk akár a Duna-parton, akár Pesten, akár Budán. Tessék: pesti oldal, Dráva u. végén, alsó rakpart (a Helia hotel alatt, ahol a helikopterek leszállnak, amikor Forma1 van). Csak 1 5let... Az időpont 1eztetés kérdése. Vmelyik késő du-kora este... Írjatok!

Igen az enyém Classic II, de a Classic feliratot már Amusing cartárssal ügyesen ltávolítottuk. Na jó, ő szedte le én meg néztem :(

Mondjuk szerencséra pirossal passzol a fekete :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv, NPasi!

Ya, remélem, minél előbb sikerül összehozni egy mítinget. Easy Star kúúúl zene, nekem egy koncert-cd-m van tőlük. Fent nevezett albumot ismerem, csak sajna, nem hallottam még. Ha esetleg a birtokodban van, az egy okkal több a találkozásra... :( :lol: :lol:

Peace

Na, majd valahogy eljuttatom. Majd pü-ben megbeszéljük.

Link to comment
Megosztás:

Mikor már Classic lett, akkor csináltak egy olyat, hogy extralistára tettek "Díszcsomagot". Ez magába foglalja a fényezett tükröket és a (caravannál) azt a burkolatot, amin a rendszámvilágítás meg a zár van és a krómozott belső kilincseket. Valami 9e Ft-os extra.

Link to comment
Megosztás:

Mikor már Classic lett, akkor csináltak egy olyat, hogy extralistára tettek "Díszcsomagot". Ez magába foglalja a fényezett tükröket és a (caravannál) azt a burkolatot, amin a rendszámvilágítás meg a zár van és a krómozott belső kilincseket. Valami 9e Ft-os extra.

Én is így tudom. Valamelyik kereskedő megrendeli, valamelyik nem... :?

Nekem 1 hetet kellett várnom, mert szalonban volt az autó, viszont ha bármi más kellett volna rá, akkor 8 hetet... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van a barátomnak egy Renault 19-e fazsa kis 170 lovas gép..

De elromlott a lamda szonda benne... és hozatott egy újat!

Namármost mostantól kezdve az alapjárata ingadozik hideginditáskor annyira hogy néha lezuhan 500-alá és leál az autó! Viszont ha bemelegszik utánna nincs gond! De ha kiköti a szondát az alapjárat 1000 -és férfi nemiszerván megy a gép

Csak mindíg dicsekszek hogy itt a fórumban mindig van válasz a kérdésekre! Ezért megkért hogy kérdezzelek + benneteket!

Szerintetek? Valakinek valami 5let?

Link to comment
Megosztás:

Nem értek egyet! Hiszen tök mind1 hogy milyen tipus lehetne Opel is! 8)

Szerintem! Légyszi vedd ugy hogy Opel-ra kérdem Opelosoktól!

Hiszen itt erről arról beszélünk! :( (ez szerintem simán belefér)

((kanyarózhattam volna hogy opel, de őszinte voltam))

:oops:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ki volt szedve az autóbol igy ment sokáig!

De most vettem bele 1-et mert paráztam:

EREDMÉNY: Esküszöm szerintem jobban megy az autó!

A helyedben én Sport Hátsó dobot vennék ha nincs még! (+15% gyorsulás +20% teljesitmény És a ződ kártya is jó) Vagy komplett Sport rendzsert!

Link to comment
Megosztás:

De :(

Most mi a bajotok?

Ha lecseréled a gyári kipuf rendzsert sport-rendszerre akkor simán jobb a teljesítnény gyorsulás végsebesség...... :lol:

(nem rosszabb akkor ki cserélné le??)

Mi ezen az érdekes? :roll: :wink:

Ez rendben is van. Csak a 20% kicsit ütős... Mondjuk a 3-4% az már reális.

Link to comment
Megosztás:

Oké Oké nem emlékszem pontosoan!

Meg kell nézni az oldlaon!

Na megyek DVD-ni! Sziasztok! :(

Hát a magnumtunigról eddig csak rosszat hallottam, de elég megnézni az oldalukat enyhén parasztvakítós, hozzá nem értős a dolog. Persze szerintem. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.