Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

de most vagyok feldobva mivel vég a szorgalmi időszakomnak...és az összes rajzom el vagyon fogadva...szóval lehet gratulálni.... :wink: :lol:

vigyázz Nyuszi nehogy megártson a sok munka....

Gratulálunk! :smt041 :supz: Mutatnál itt egy ilyen, vagy hasonló rajzot? Beszkennelve esetleg?

Link to comment
Megosztás:

Igen vazze... :wink: :lol:

De így legalább láthattalak téged és adamszkájt is... :lol:

jaja és hoztán nekem banánt!!! :smt054 tök rendi vagy, még nem kaptam senkitől se ilyet!

Én Addamszkyit 2x is láttam, mert ittfelejtette a forgalmiját............

:roll:

Link to comment
Megosztás:

jaja és hoztán nekem banánt!!! :smt054 tök rendi vagy, még nem kaptam senkitől se ilyet!

Én Addamszkyit 2x is láttam, mert ittfelejtette a forgalmiját............

:roll:

Rendes gyerek vagyok én... :roll:

Edem, edem! Hol hagytam a fejem? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Telo:

Hála istennek nem nagyon. Sokan nem is veszik észre elsőre. Kapott a motorháztető (persze ott, ahol 2 rétegű a lemez), a lökhárító (bal szélén a tartó eltört, és így eláll tökre a sárvédőtől), a bal első lámpa tartója is letört, most így billeg az egész, a zárhíd kapott kicsit, alatta is van vmi hasonló kerszttartó (arra van felcsavarozva a hűtő), na az így csúnyán meghajlott, és magával tolta a klíma hűtőjét a sima hűtőre.

Ja igen. Nekem vmiért 2 ventillátor van ott. Egy elől, egy meg a hűtők mögött. Apuéban csak egy van, pedig az is klímás. Nekem miért van 2? Egyébként az elöl lévő venti szorul. Kb ennyi. Csinálok ma képeket, és felteszem vhova.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.