Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ha így halad, akkor egész népes kis Opeles társaság fog itt nálunk Kecskeméten, február 5.-én, 14:00-kor a Domus parkolójában összejönni.Remélem, hogy az idő is kegyes lesz hozzánk. :wink:

Hat igen. Remeljuk hogy nem szakad az eso. Azert ha megis majdcsak talalunk valami megoldast. :)

Link to comment
Megosztás:

Az én kocsim után is forgolódott egyszer mindenki, és még le se kellett vetkőznöm....

Zárlatos lett a kürt.... :)

20km-en át üvöltött teli torokból...!! :D

Az sem rossz :lol:

De warwolf kolléga maximalista, nem szereti a félmegoldásokat 8)

Ha már warwolf ! Ne feledjétek a helyszín kinézését sem, a leíráshoz mellékelt fotók frissítése érdekében :wink:

Link to comment
Megosztás:

idezet a forum.calibraclub.hu-rol :

Szenteltessék meg a Te motorod,

Jöjjön el a Te gyorsulásod,

Legyen meg a Te sebességed,

Úgy az autópályán, mint a főutón.

Mindennapi benzinünket add meg nekünk ma

És bocsásd meg az összes gyorshajtásunkat

Miképpen mi is megbocsátunk a lassú autósoknak.

Ne vigyél minket radarcsapdákba

És szabadíts meg minket mindenekelőtt a GTI-sektől

Mert Tiéd a lóerő, a fékbetét, a henger, és a főtengely

Az indulástól a megállásig

:)

Link to comment
Megosztás:

idezet a forum.calibraclub.hu-rol :

Szenteltessék meg a Te motorod,

Jöjjön el a Te gyorsulásod,

Legyen meg a Te sebességed,

Úgy az autópályán, mint a főutón.

Mindennapi benzinünket add meg nekünk ma

És bocsásd meg az összes gyorshajtásunkat

Miképpen mi is megbocsátunk a lassú autósoknak.

Ne vigyél minket radarcsapdákba

És szabadíts meg minket mindenekelőtt a GTI-sektől

Mert Tiéd a lóerő, a fékbetét, a henger, és a főtengely

Az indulástól a megállásig

:)

Király!!!!! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Először idetévedve a fórumra alig láttam kecskeméti opelest most meg már saját szekció alakul lassan. :)

Ha meg tudom oldani és nem szükségeltetik semmi extra módosítás a gépen a részvételhez, akkor febr. 5-én én is mennék a talira.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Először idetévedve a fórumra alig láttam kecskeméti opelest most meg már saját szekció alakul lassan. :)

Ha meg tudom oldani és nem szükségeltetik semmi extra módosítás a gépen a részvételhez, akkor febr. 5-én én is mennék a talira.

Szerintem szivesen lát mindenki február 5.-én.

Milyen autóval érkezel majd, ha jösz?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Tegnap délben találkoztam a Tesco parkolóban a sráccal aki a Veszelszky-nél dolgozik, akinek a kék automatic 1,2 C Kadett-je van, említettem neki, hogy feb. 5-n kecskeméti Opel tali lenne, érdekelné-e, nagyon örült, mondta, hogy persze igen, megmég:

akkor szólna az ismerősének, akinek mostanában lett kész a szintén C Kadett-je, meg a másik ismerősének akinek B Manta-ja van, meg egy öregúr ismerősének akinek valamiálomszép piros A Manta-ja van, lehet hogy Ők is elnéznének a Domusz-hoz.

Very Happy

Zoli

p.s. tegnap véletlen a Budapesti régió tpoic-ba érkezett ez az üzenet, ide szántam :oops:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Tegnap délben találkoztam a Tesco parkolóban a sráccal aki a Veszelszky-nél dolgozik, akinek a kék automatic 1,2 C Kadett-je van, említettem neki, hogy feb. 5-n kecskeméti Opel tali lenne, érdekelné-e, nagyon örült, mondta, hogy persze igen, megmég:

akkor szólna az ismerősének, akinek mostanában lett kész a szintén C Kadett-je, meg a másik ismerősének akinek B Manta-ja van, meg egy öregúr ismerősének akinek valamiálomszép piros A Manta-ja van, lehet hogy Ők is elnéznének a Domusz-hoz.

Very Happy

Zoli

p.s. tegnap véletlen a Budapesti régió tpoic-ba érkezett ez az üzenet, ide szántam :oops:

Látom megy a toborzás. :) Egyik ismerősnek is van egy szép fekete Mantája, majd elnezek arra es szolók neki. Hátha érdekli a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Szab:

Ha meg tudom oldani és nem szükségeltetik semmi extra módosítás a gépen a részvételhez, akkor febr. 5-én én is mennék a talira.

Csak a villám rajta legyen... a többi nem számít, az enyim is ehte gyári.... és ahogy elnézem a pénzünktárcám, még egy jóideig az is marad.(max. egy kipufogóvég...névnapra...esetleg...talán)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.