Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

1. Gepard (MOTE)

2. Warwolf (MOTE)

3. Joee

4. Hagalex

5. Devil

6. Berlina (MOMC) nem kérdezem meg, hogy jó-e, jó?

7. Sziszi

8. Atommanó (MOTE) Beírtam a neved, ha már lusta vagy.

9. Mélykék (MOTE) Ha közbe nem jön valami

10. Tgabika76 (MOTE) Warwolfnak ma ígérte meg telcsin.

11. uhuhu és asszonya, 98 %. ha lesz kedve a Zasszonynak kirándulni .

12. Tom (MOTE) 90%

13. Redline (persze ha nem jon kozbe semmi melo vagy vmi)

Link to comment
Megosztás:

megyek en is...nem is tudom warwi miert hagyott ki a listabol

(persze ha nem jon kozbe semmi melo vagy vmi)

Ahogy a többieket elnéztem, nálad csak az a biztos, amikor már visszafelé mész! :) :D

Amúgy a főnök hagyott ki! :lol:

De...........

. Gepard (MOTE)

2. Warwolf (MOTE)

3. Joee

4. Hagalex

5. Devil

6. Berlina (MOMC) nem kérdezem meg, hogy jó-e, jó?

7. Sziszi

8. Atommanó (MOTE) Beírtam a neved, ha már lusta vagy.

9. Mélykék (MOTE) Ha közbe nem jön valami

10. Tgabika76 (MOTE) Warwolfnak ma ígérte meg telcsin.

11. uhuhu és asszonya, 98 %. ha lesz kedve a Zasszonynak kirándulni .

12. Tom (MOTE) 90%

13.Redline(MOTE) ha nem jön közbe semmi!

14.Johnny(leendő klubtag)

15.SzaB(majd még meglátja)

Link to comment
Megosztás:

Berlina felvetett egy érdekes ötletet, hogy mi van akkor, ha valaki akkor, és ott akar belépni.Ki intézné a péz átvétet, a rendszámtábla keretet, matrinyát,szabályzatot, meg ilyeneket?Én Uhuhura, vagy Redre gondoltam, mert ők mégis csak "magasabban" vannak!

persze..alig laccok ki az asztrabol......

ha majd tuti lesz, hogy ki tud menni akkor az majd felszerelkezik jel. lappal, matrinyával, rencámtáblával, sippal, dobbal, nádihegedűvel és lesz minden mint karacsonykor

Link to comment
Megosztás:

Itt egy térkép, de aszem ezzel nem sokat segítünk! :D

http://www.rkk.hu/kecskemet/map/navig.php3...target=belvaros

Nem tudom nem volna -e egyszerűbb Gepi ha helyszínt váltanánk, tekintettel a "vidékiekre" :) Naa?? ..vagy ez nem jó ötlet??

Aztán majd elmegyünk már ha összeáltunk oda ahova akarunk a városban! Hee??

Mert majd így kell őket összelasszózni!! ----> :smt117

Link to comment
Megosztás:

Én a szórólapot most kihagynám, viszont ha jó élményben lesz részünk akkor a következőt már hivatalosan is bejelentjük és esetleg időben is kibővítjük pl: egész naposra, nem csak pár órára mint a mostanit.

Helyszínt még ki szerint változtassunk?

Hagalex ma a második aki ezt javasolja.

És mi legyen az új hely Tesco? Oda mindenki könnyen eltalál.

Link to comment
Megosztás:

Tájékozódási "verseny" mint Fóton.Pl. Kecskemét-Izsák-Kiskőrös(ott enni kell Corsarulez palacsintájából)-Soltvadkert-Jakabszállás-Kecskemét! :D

Ez, ha 10-kor indul, eltart legalább délután 4-ig! :)

Aztán aki még nem halt éhen, az ehet, meg ihat is! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én a szórólapot most kihagynám, viszont ha jó élményben lesz részünk akkor a következőt már hivatalosan is bejelentjük és esetleg időben is kibővítjük pl: egész naposra, nem csak pár órára mint a mostanit.

Helyszínt még ki szerint változtassunk?

Hagalex ma a második aki ezt javasolja.

És mi legyen az új hely Tesco? Oda mindenki könnyen eltalál.

Szerintem jó a tesco parkoló. Azt tuti mindenki ismeri. Aztan beszelni kene sziszivel hogy mire jutott a pizzerias sraccal es hatha oda lehetne bemenni.

Link to comment
Megosztás:

Ha már emlegettetek engem, akkor valószínűleg én is megyek. A tesco jó lesz (bár múltkor kétszer körbementünk körúton, mert nem jelezték a táblák egyértelműen, hogy merre kell lefordulni a tesco felé!!) :) :D

De ha bemondják a hírekben, hogy egy őrült Corsás kering körbe-körbe, akkor tudjátok majd, hogy én voltam.... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tájékozódási "verseny" mint Fóton.Pl. Kecskemét-Izsák-Kiskőrös(ott enni kell Corsarulez palacsintájából)-Soltvadkert-Jakabszállás-Kecskemét! :lol:

Ez, ha 10-kor indul, eltart legalább délután 4-ig! :)

Aztán aki még nem halt éhen, az ehet, meg ihat is! :lol: :lol:

Ezt azért ne vegye senki sem komolyan :roll: :D , továbbra is 14:00 a találka időpontja, és ha mindenki beleegyezik akkor a Tesco parkolóba lesz áthelyezve.

Corsarulez, a tescót úgy találod meg a legkönnyebben ha Bp. felé veszed az utad.

Link to comment
Megosztás:

igen, itt több is van

Olyan messzire nem kell mennie, asszem már van Kiskőrösön is. Amúgy direkt csökkentjük a Tesco forgalmát (nem haverom, nem azért) azzal, hogy mindig elfoglaljuk a parkoló jelentős részét? Mert az évadnyitó is a Váci úti Tesconál fog kezdődni ha jól emléxem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.