Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

Oké, de mérgezés legyen ám ne mérgesítés! :smt084 :)

Bízz bennünk!Amúgy a mi szemléletünket is a fóti tali tette helyre!Pedig a lényegen már ott se voltunk, mert........izé, siettünk.De Vadkerten ott leszünk.Még ha stoppal is kell lemennünk.Így itt mindenki "csak" egy nick, de élőben nagyon király srácok. :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hali

1.Gepárd

2.Warwolf

3.Joee

4.Hagalex

5.Devil

6. Berlina (MOMC) nem kérdezem meg, hogy jó-e, jó?

Programokhoz:

Elviszem az Ascona/Manta szervízkönyveimet, ha érdeklődő érdeklődne, tudom milyen nehéz(utánjárás) volt beszerezni őket.

Meg hozhatná más is a sajátjáról.

Meg megmutatom a frissen smirglizett önindítómat aminek a szerelésétől két hete olyan hexenschuss-om van, hogy ülve is nyögök.

Jó lenne ha valaki megdicsérné a munkámat, meg mondaná: ez egy hexenschossot is megér barátom!

Meg elviszem a vadiúj opel rádiómat:

Sebring Super S T E R E OOO !!!!

OKÉOKÉ?

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Nagyon örülök ennek a szervezkedésnek !!!!! :)

Mindent bele fiúk !!!!!

Segítség kell szoóljatok !!!!

Csak egyre figyeljetek, aki szervezkedik az legyen klubtag !!!!!

Ez a honlap töbnyire a klubtagoké, nagyon szívesen látunk itt mindenkit, és aki szervezkedni akar az itt szerintem jól érzi magát, és ha jól érzi magát akkor tegyen annyit a klubért, hogy belép, :shock: aki meg nem klubtag az szervezkedjen máshol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Megértéseteket köszönöm.....

A segítséget köszönjük és igénybe is fogjuk venni.

Mivel a szervezkedés az én nevemhez fűződik így az sem lehet gond, hogy klubtag szervezkedjen.

"Ez a honlap töbnyire a klubtagoké" Meg a leendő klubtagoké is, én is tavaly január óta vagyok regelve az oldalra, viszont csak a fóti tali előtt léptem be. Persze nem bántam meg.

A topic nyitásában az a szándék vezérelt, hogy a messengeren levő kecskeméti opeleseket plusz információhoz juttassuk, kibővitsük az információcserét, illetve, nem utolsósorban reklámozni is akartam a klubot (főleg, hogy néhányan jelezték a belépésre való hajlandóságukat)

Tehát a fórumot nem a klubtól elvonatkoztatva akarjuk használni, hanem éppen annak a kibővítésére.

Szerintem, ha meglátják, hogy milyen jó ide tartozni, akkor jönni fognak a népek anélkül, hogy erőltetni kellene a belépést.

Sajnos a Fórum tényleg nem adja vissza az ember gesztusait és a hozzáállását, de remélem mindenkinek érthető, hogy mit szeretnénk, nem antiklubot, hanem a jelenlegit erősíteni.

Sanyi bá nyugi, sokan lesznek innét tagok a jelenlegi kettőn kívül!

/me gepard hátrafordul a többiekhez UGYE!?

Szerintem a téma túltárgyalva, több hozzászólást privátban tessék megejteni, vagy sehogy.

Link to comment
Megosztás:

Vannak rokonok ottan? ..akarom mondani itten??! :D

Tudod mék uccában van a pizzás? ...meg az Univer üzem?

Nna annak az ucának a sarkán van egy nagy, és igen nagyon sárga házikó! :? :) :wink: :arrow:

Ott nőttem fel Anyukám Univeres, meg én is, meg Wolfi is,.

Az ovival szemben levő ház?

De ezt inkább majd 5.-én.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.