Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Február 05. 14:00 Domus parkoló

Térkép

10605336.jpgSzóval beértek Bp felől a Tesco utáni körforgalomba, innét az Omv kútig (érdemes a belső sávban ) egyenesen kell jönni, de traffi elég sűrűn van ezért vigyázni kell.

Az Omv kútnál egyenesen kell tovább menni, tehát nem kell a jobbra ívelő 5-ösön maradni. Tovább egyenesen amíg be nem értek a körútra, innét a jobb oldali sávban érdemes maradni amíg az építkezés mellett el nem haladtok, ekkor a bal oldali sávba átjöttök, elértek egy körforgalomba, ebből a második kijáratnál (mintha egyenesen mennél tovább) kell kijönni és erősen balra figyelni, mert ott leszünk.

Ezt most jól leírtam de nem bonyolult, eltévedés esetén meg kell kérdezni, hogy merre van a Domus parkoló, ezt mindenki tudja.

Ha valaki nem talál ide akkor csörögjön: 70/56-73-798

Mészáros István

A másik irányt lásd az előző hozzászólásomnál.

:)

Link to comment
Megosztás:

A térképen a Budapest felé nyíl Lajosmizsén keresztül a régi 5-öst jelöli, de ha pályáról érkezik valaki, akkor a Lajosmizsei kijáratnál lejön a pályáról és már a célegyenesben van a Tesco felé.

A többi a térképen és Gepard hozzászólásában és ahogy írta is a Domust bárkitől megkérdezitek mindenki tudja merre van kivéve ha nem idevalósi :)

Link to comment
Megosztás:

Jó ötlet. Akkor:

Közös eltévedés Kecskemét felé!

Találkozó: 2005 02.05. 12:30 Lurdy parkoló

Uuuuuuhh Ádám erről ne indítsunk listát, mert fölöslegesen születne csomo oldalnyi beírás megint csak a nevekkel.

A 12.30as idópont jó. Legkésőbb akkor megindul a konvoj, aki bujt bujt, aki nem az nem. Ha vki késik szóljon valalkinek telefonon és megvárjuk, vagy utvonalat magyarázunk. Valaki olyna menjen az élen aki tutira vágja az utat :)

Szerintem menjünk az 5ösön....bevarrtzseb rulez :?

Ja és ez ugye nem a stritracsing tali lesz tehát szabályok betartása vagy hasonlóra számítsunk.....mert megint lemaradok mint amikor Soltvadkertre meg Tökölre mentünk :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem menjünk az 5ösön....bevarrtzseb rulez :?

Ja és ez ugye nem a stritracsing tali lesz tehát szabályok betartása vagy hasonlóra számítsunk.....mert megint lemaradok mint amikor Soltvadkertre meg Tökölre mentünk :D

Maximálisan egyetértek Reddel! :D

1. Szerintem is 5ös út!:)

Költség- és sebességcsökkentő tényező!:D

2. Lásd aláírásom!

Ergo: Ízirájder öcsém! :D

(((Olyat is lehetne, hogy többen megyünk egy kocsival (benzinpénz x felé osztódik), mondjuk így viszont a kocsik létszáma csökken és kisebbnek látszik a tali... :lol: :lol: :lol: )))

Link to comment
Megosztás:

------------------------------------------------------------------------------------------

Első minitali Kecskeméten!, Domus parkoló, 2005.02.05, tali : 14.00 óra

------------------------------------------------------------------------------------------

1. Gepard (MOTE)

2. Warwolf (MOTE)

3. Joee (leendő klubtag)

4. Hagalex

5. Devil

6. Berlina (MOMC) nem kérdezem meg, hogy jó-e, jó?

7. Sziszi

8. Atommanó + Aztec (MOTE)

9. Mélykék (MOTE) Ha közbe nem jön valami

10. Tgabika76 (MOTE) Warwolfnak ma ígérte meg telcsin.

11. uhuhu és asszonya (MOTE), 98 %. ha lesz kedve a Zasszonynak kirándulni .

12. Tom (MOTE) 90%

13. Redline (MOTE) ha nem jön közbe semmi!

14. J0hnny + még egy személy (leendő klubtagok)

15. SzaB 101%, hogy ott lesz Smile

16. barinő + foszer (MOTE) ????

17. bobi

18. Kess (MOTE ha útba esik neki)

19. Addamsky

20. Vktr (+Angel is jöhetne, de nem jön)

21. Corsarulez (felmatricázva+rendszámkerettel)

22. András (Manta) beszervezve by Sziszi :)

23. Gody (Calibra) + meg 1 Calibra talan beszervezve by Sziszi :D

Link to comment
Megosztás:

A térképen a Budapest felé nyíl Lajosmizsén keresztül a régi 5-öst jelöli, de ha pályáról érkezik valaki, akkor a Lajosmizsei kijáratnál lejön a pályáról és már a célegyenesben van a Tesco felé.

A többi a térképen és Gepard hozzászólásában és ahogy írta is a Domust bárkitől megkérdezitek mindenki tudja merre van kivéve ha nem idevalósi :)

E izééé most lehet, hogy nem jól mondom, de már egy ideje járok erre busszal... és úgy emlékszem, hogy van egy ettől korábbi lehajtó aminél Lajosmizse van táblázva... az a lehajtó amire Te gondolsz az nem Kecskemét-Észak (bár ez sincs kiírva, csak sima Kecskemét talán) ??? Mert az bizti, hogy a barna pici helységjelző tábla előtte Kecskemétet mond... Itt a lehajtó elég éles kanyarban emelkedik a pálya felé és úgy megy rá az 5-ösre, ami egy pár kilométer után Tesco-hoz visz...

Link to comment
Megosztás:

E izééé most lehet, hogy nem jól mondom, de már egy ideje járok erre busszal... és úgy emlékszem, hogy van egy ettől korábbi lehajtó aminél Lajosmizse van táblázva... az a lehajtó amire Te gondolsz az nem Kecskemét-Észak (bár ez sincs kiírva, csak sima Kecskemét talán) ??? Mert az bizti, hogy a barna pici helységjelző tábla előtte Kecskemétet mond... Itt a lehajtó elég éles kanyarban emelkedik a pálya felé és úgy megy rá az 5-ösre, ami egy pár kilométer után Tesco-hoz visz...

Igen van elötte egy Lajosmizse lehajtó. Nem tudom pontosan mi van kiirva, de úgy emlékszem hogy kecskemét.

Link to comment
Megosztás:

E izééé most lehet, hogy nem jól mondom, de már egy ideje járok erre busszal... és úgy emlékszem, hogy van egy ettől korábbi lehajtó aminél Lajosmizse van táblázva... az a lehajtó amire Te gondolsz az nem Kecskemét-Észak (bár ez sincs kiírva, csak sima Kecskemét talán) ??? Mert az bizti, hogy a barna pici helységjelző tábla előtte Kecskemétet mond... Itt a lehajtó elég éles kanyarban emelkedik a pálya felé és úgy megy rá az 5-ösre, ami egy pár kilométer után Tesco-hoz visz...

Szerintem azt akarta írni, hogy Lajosmizse utáni kijáratnál, de ha az 50-esen( régi 5-ös) jönnek Lajosmizsén keresztül akkor no problem.

Csak arra kell figyelni, hogy Dabas és Örkény térségében sok traffi szokott lenni, főleg Örkény Kecskemét felé eső végén. És még a pálya utáni részen is van egy helyen Lajos és Kmét között egy 60-as korlátozás, na ott is kell figyelni mert elbújnak a baloldali bokrok közé.

Link to comment
Megosztás:

mielőtt a lelkes kecskeméti (már és leendő) klubbtagok ellopnák az összes városba vezető út mellől a táblát, hogy nekik legyen igazuk, felvetnék egy olyasmit, hogy nincs e kecskemét előtt egy benzinkút ahol lehetne egy pre-gyűlést csinlni??

itt össze tudnának verődni azok aikik útközben lemaradtak és kijöhetne vmi helyikeménycsávó :) aki elkalauzolna minket.

viszont ezt absz. nem talihelyszinként jelölném meg mert abbol irto nagy kavar lesz. jöjjön egyvalaki annyi elég lesz.

Link to comment
Megosztás:

Én ezt szívesen bevállalom, a Tesco körforgalom után fogok ácsingózni villogó elakadásjelzővel, és azzal a szép fehér színű Fastrával, ha így megfelel,13:45-től.

De aztán lassítani ám!!!!! :)  :D

Nemjo. Olyan kellene ahol le is lehet parkolni, és be lehet várni a lemaradtakat, és egy gyors eligazítást lehet tartani a helyszinen, hogy merre is fogunk meni a városban mert ott ugyis szétszakad a társaság

Link to comment
Megosztás:

....A Tescot meg nem lehet eltéveszteni!Ugye Opel16V! :)....

Egyszer azért összejött neki is :D Még az M5-ösön felhívom, hogy hol van : "ó mindjárt ott vagyok Kecskeméten !" Okés ! Lecaplatok az pályáról, városhatár, Tesco parkoló, megállok. Gabi sehol :shock: Hívom:"Hát rossz helyen jöttem le, átkeveredek lassan a városon és ott vagyok" :lol: :lol: :lol:

ui: számod megvan, igénybe is fogjuk venni a felajánlott segítségedet, ha gond lenne :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.