Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Teljesen mindegy hol mit eszünk csak ne legyen túl messze szerintem senki nem szeretne túl sokat és főleg messze elhagyni az autoját.Először legyen meg a találka majd ott eldöntjük, ugy sem rögtön ez lesz a téma legalábbis szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Teljesen mindegy hol mit eszünk csak ne legyen túl messze szerintem senki nem szeretne túl sokat és főleg messze elhagyni az autoját.Először legyen meg a találka majd ott eldöntjük, ugy sem rögtön ez lesz a téma legalábbis szerintem.

Helyes a bőgés, így van tervezve.

Link to comment
Megosztás:

Én is a Domusnál leszek, bár olyan piszkos a kocsim, hogy lehet, hogy simán észre sem vesztek... Bár a matrica szépen fehérlik hátul!

Most mondhatnám, hogy előtte közösen simogassuk körbe a büszkeségeinket, de tuti, hogy Mélykék ebbe is belekötne és a nejemmel akarna ijesztgetni :) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most mondhatnám, hogy előtte közösen simogassuk körbe a büszkeségeinket, de tuti, hogy Mélykék ebbe is belekötne és a nejemmel akarna ijesztgetni :) :D :lol:

Te vagy diszkriminativ :D Srácokkal nem lehet normális hangnemben társalogni ?

Miért ijesztegetnélek ? Te tudod mitől/kitől van tartanivalód :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.