Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

Tenyleg jo volt,remelem latszik a kepeken is!

Azota felraktam a rendszamtablatartokat,es a matricakat is! :thumbleft:

Buszken hordom majd!

U.i.:Bobi nem jott el,de azt hiszem aki olvasta,hogy mit muvelt(muvel) a forum lapjain,jobb is hogy nem jott el!

Kecskemetiek es kornyekeikek kozul ki jon az evadnyitora pestre?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Részvételi szándékomat én is jelzem de azon golndolkodom kedvesemet vigyem e.?

Más.: Baseballsapik vannak occóé bruttó 400HUF 6paneles fém hátsó csatos puha vászon sandwich napellenző 50db van egy csomagban ez a min rendelés. A gépi hímzéshez kellene valami logó amit rátennénk.

Link to comment
Megosztás:

Jónapot az uraknak!

Mi is megjártuk, és most értünk haz.

Nagfyon jól éreztük magunkat, csak nagyon hideg vót.

Feltettem egy pár képet, az első 3 képen láccik, hogy én voltam az első aznap., a 3 kép 3/4 9 kor készült :)

Ami jó volt az, hogy jó sokan voltak ott! pedig nagyon meg se lett hirdetve.....

Ami érdekes volt, hogy feltüntek a Calibraclub fórumjairól is a calibrások.

Számomra furcsa, hogy igy a MOTE ugy a MOTE, de mégis mindenhol ottvannak. ez olyan tü károly fíling......... na mindegy. ezt csak megjegyeztem, és az én gondalotm volt, és nem rosszindulatbol irtam.

itt vannak a képek: :arrow: http://opeltali.ini.hu

Link to comment
Megosztás:

Ami érdekes volt, hogy feltüntek a Calibraclub fórumjairól is a calibrások.

Számomra furcsa, hogy igy a MOTE ugy a MOTE, de mégis mindenhol ottvannak. ez olyan tü károly fíling.........  na mindegy.  ezt csak megjegyeztem, és az én gondalotm volt, és nem rosszindulatbol irtam.

A Calibraclubosok csak azert voltak ott mert en hivtam oket, mikor kiderult hogy nem csak kecskemetiek taliznak.

Ez nem MOTE tali volt hanem "barkijohet opel-el" tali!

"igy a MOTE ugy a MOTE" tovabbra is fennall :!:

Link to comment
Megosztás:

A Calibraclubosok csak azert voltak ott mert en hivtam oket, mikor kiderult hogy nem csak kecskemetiek taliznak.

Ez nem MOTE tali volt hanem "barkijohet opel-el" tali!

"igy a MOTE ugy a MOTE" tovabbra is fennall :!:

ja. ez igy megy? nemtudtam.

de érdekes hozzáállás: ahol, és akikkel nem érzem jól magam, oda én nem megyek.

ugyláccik más ezzel nem igyvan......

Link to comment
Megosztás:

ja. ez igy megy? nemtudtam.

de érdekes hozzáállás:  ahol, és akikkel nem érzem jól magam, oda én nem megyek.

ugyláccik más ezzel nem igyvan......

A felhivasom szoszerint igy hangzott a www.forum.calibraclub.hu-n:

"Egy helyi (kecskemeti) opel talit kezdett szervezni par helyi astras aztan most mar ugynezki hogy mindehonnan jonnek opelesek ismerkedes lesz a fo program, ha akar valaki jonni innen is hat jojjon ne legyenek kissebsegben a Calibra-k ! "

Vagyis egyreszt nem tudtak hogy a MOTE-tol ki lesz itt, meg ugye vannak Calibraclubosok akik MOTE tagok is !

Masreszt pedig elfertunk egymas mellett a pizzeriaban ami az egyik Calibraclubos-e !

Link to comment
Megosztás:

Mutatok nektek valamit, amikor még nem volt ez így:

"2002 : A tagság magját ekkor, több internetes baráti társaság alkotja. Legnagyobb létszámban a www.calibraclub.hu baráti társaság rendelkezik. A MOTE - Opel klubhoz csatlakozik Magyarország legnagyobb Interneten megjelenő Opeles magazinja, a www.gsi.hu."

A Calibra Club alapító:

- Dark

- Amadeus

- Ugrifüles Nyúl

- Uhuhu

- Hemi

A MOTE alapítói:

- Dark

- Amadeus

- Ugrifüles Nyúl

- Uhuhu

- Zorro

- Masonka

- Hemi

A felsorolt személyek nélkül nem lenne se www.calibraclub.hu se www.opelforum.hu , vagy www.opelclub.hu.

Pár kép:

Az első nagy Calibrás találkozó 2002.09.28. Velencei tó

18.jpg

23.jpg

6.jpg

MOTE Calibrás találkozó Fót, 2003.06.14.,MOTE:

cali_tali_2003_119.jpg

Ezen a talin Zorroval együtt ragasztottam a www.calibraclub.hu matricálkat az autókra!!!

A múltat lezártam, remélem a jó volt a buli és jót kajáltatok együtt a Pizzéréiban mert már csak ennek van értelme a jövőben..

Csá

Link to comment
Megosztás:

Szeretném, ha nem bántanátok Uhuhu-t mert Ő nem azért írta amit írt.

Persze van fent. www.opel-magazin.hu Galéria. 2002 és 2003

Én pl örülnék, ha a MOTE Calibra szekciója a www.calibraclub.hu lenne. Kb 2 évig készítettem azt az oldalt...

De ez utopia:)

Na OFF befejez. Bocsi még1szer

Link to comment
Megosztás:

Srácok, engettesék meg nekem, mint "helyi" versenyzőnek, hogy én is hozzászóljak ehhez a dologhoz.Először is, én Rosszlány módon jól éreztem magam, hogy ennyien összejöttünk, hiszen ahhoz képest, hogy csak néhányan akartunk előtte összejönni kommunikálni, a 30-35 autós dolog nagyon melengette a szívem.Már amikor a főnökék megjöttek Bp.-ről, és elsőre úgy 6db Opel hesszelt a Tesó parkolóban, miközben a rendőrök nyálcsorgatva köröztek körülöttünk, akkor is csak mosolyogtam, mint a hülegyerek.Nem érdekel, hogy valaki Calibrás, veterán, mantás, MOTÉ-s,Corsás, mi EGY CSALÁDHOZ TARTOZUNK, ezt jelképezi az a kicsi jel a verdánk orrán, és az, hogy össze-össze jövünk, és folyamatosan beszélünk itt a fórumon, minitalin, Lurdy parkingban, a kecskeméti tundrán. :) :D

Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.