Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

2005. Február 5. 14:00 Domus parkoló, első minitali.

Program:

Általános ismerkedés (pofa és kocsivizit):)

1.Gepard (MOTE)

2.Warwolf (MOTE)

3.Joee

4.Hagalex

5.Devil

6. Berlina (MOMC) nem kérdezem meg, hogy jó-e, jó?

7. Sziszi

U.i.:Akinek van digit fotógépe az hozza el.

Csak én még lusta voltam feliratkozni... :oops:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Re!

Baccus! nem akar menni a fotóalbumom a hóónlapomon...tud valaki esetleg segíteni???..mer a linkelést megoldottam, de aképek nem jelennek meg valamiért...a számítógépemen meg megy rendesen.

Nekem nincs ellenemre a kajálás se, de jelzem én hétvégén mindíg bezabálok ebédkor... :lurk: :)

Link to comment
Megosztás:

Atommanó a képeket is feltettem, azonos könyvtárban van a html fájlal...a linkek is a http címre mutatnak... A fotóalbumot 1ébként a Xara webstyle 4.0 -val csináltam (csak simán varázsló)

Van haverom a rendőröknél, szólhatok neki az érdekünkben!! :) :brave:

Link to comment
Megosztás:

Közös Hambizás?Ugyanis a közelben van a város egyetlen éjjel-nappali hambizója, és elég konkrét méretű dolgokat lehet venni náluk, jó pézé!

Amúgy ha már nagyon fázunk, majd szervezetten átvonulunk v.mi zártabb helyre! :wink:

Nem akarok beleszólni kedves vendéglátoink tevékenykedésébe, de inkább egy olyan hely kellene, ahova be lehet ülni + kajálni is :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok beleszólni kedves vendéglátoink tevékenykedésébe, de inkább egy olyan hely kellene, ahova be lehet ülni + kajálni is

Van egy dixi csirke a helyszíntől 150 méterre az jó lesz? Vagy esetleg egy kávézó 200 méterre? És a Rétes Roziról még nem is beszéltünk, szóval kajálda van a környéken éppen elég. :)

Azért főként nem az evés lesz a lényeg, hanem a személyes találkozó, mert a helyi társaság sem ismeri egymást, egyelőre.

Link to comment
Megosztás:

Van egy dixi csirke a helyszíntől 150 méterre az jó lesz? Vagy esetleg egy kávézó 200 méterre? És a Rétes Roziról még nem is beszéltünk, szóval kajálda van a környéken éppen elég. :)

Azért főként nem az evés lesz a lényeg, hanem a személyes találkozó, mert a helyi társaság sem ismeri egymást, egyelőre.

Ha lehet választani, akkor valami kis családias jellegű, barátságos, jópofa helyre szavaznék :wink:

Már csak azért is, mert előfordulhat, hogy rossz idő lesz és akkor legyen hova behúzodni és ott dumcsizni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.