Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

SzaB!Én tudok most épen eladó felnit+gumit, 15'-ös, és asszem olyan 90 környékén adnák végső áron.Amúgy jól néznek ki, és a gumik is jó állapotúak.

Érdemes még benézni a Mindszentin a Matkói úttal félig meddig szembe lévő gumishoz is, bár egy kicsit "maffia" hely, de vannak jó cuccaik.Új felnit, meg én soha nem vennék.

Ha az első dolog érdekel, hívj fel, és elszaladunk.Mármint a gumishoz! :) :D

30/218-38-84

Link to comment
Megosztás:

warwolf lattalak am ma reggel, csak kesore igy elmaradt a villantas :)

alkatresz ugy nehezkerdes, opel boltosok rendesek cak dragak, legradiek is rendesek olcsobbak de meg mindig dragak, kis es tarsa vagy mi meg mindent meghoznak meg aznap ha delelott rendeled, es nem tul dragak :?

Link to comment
Megosztás:

Jó, hogy mondod ezt az abaqua-t, nem tudtam, hogy kecsón is van kapcsolatuk, nyárra kéne majd új gumi, szanszét szálszakadásos.

de várjá: melyik is az az 52-es? :)

az merre visz?

Zoli

Én úgy akartam írni, hogy a Szent Miklós utcai bolt olcsóbb az abaqua-nál is.

Az 52-es pedig Dunaföldvár felé visz (Auchan felé), de ha kérdezed akkor az 52-est szintén ismeri mindenki

Link to comment
Megosztás:

Nos köszi az ötleteket, megvettem.

Valeot, mivel Championt nem árultak sehol illetve árultak, de csak holnapra lett volna raktárról, spoileres lett volna de azért a kis műanyagért nem akartam plusz 2000-et adni (úgyis csak városban használom legtöbbet).

Holnapig meg nem várhatok mert temetésre kell mennem és az cca 550-600 km oda vissza.

Ez most 1 év garival 1998 forint volt, ha elszakad majd kicseréltetem. :)

A gyári, mert az volt rajta, jól törölt, de az utóbbi két nap alatt levált róla a törlő réteg és elég hülyén nézett ki, arról nem beszélve, hogy nem törölt így semmit sem.

szia,

hol vehető ez a Valeo garival, nem tudtam, hogy ablaktörlőre is adnak garit, a többi márkára is?

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.