Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Központi,elektromos ablak,elektromos antenna,bc,gyári üléshuzat,meg egy csomó más apróság,amit egy lajikus nagyívben lesz@r a vásárlásnál!

Én nem az árat vitatom,csak azt mondom,hogy az nem egy alap gép volt,mégha sokaknak annak is tünt!

Anno én is alkudhattam volna még,de amint megtudtam,hogy kapok egy komplett téli 4gumi+4felni garnit hozzá,nem szóltam többé egy mukkot sem!

Link to comment
Megosztás:

Vegezetul az uj muszaki/zoldkartya rendszertol szerintem nem kell parazni ugyis lesz kiskapu, kulonben a kocsik egyharmada eltunne az utakrol :twisted:

nem lesz kiskapu... vagy sokkal nehezebb lesz... vagy thököm tudja... de elvileg atombiztos..... legalábbis a kfen ezt mondták nekem....

Link to comment
Megosztás:

Ez az eladósdi jelenleg veszettfejszenyele.Rengeteg autó, rengeteg ócskavas közülük, iszonyat nyomott áron, aztán ez kihat a korekt autók árára is.De ha v.ki komolyan autót akar venni, az szétnéz (elvileg) és talál olyan gyöngyszemeket, mint a Tomié volt, vagy az Uhué.

De most, télbe, szinte alig-alig megy el a használtautó.Tavasszal meg meg vannak őrülve az emberek, még a sánta csirkét is elviszik. :lol: Részletre! :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem lesz kiskapu... vagy sokkal nehezebb lesz... vagy thököm tudja... de elvileg atombiztos..... legalábbis a kfen ezt mondták nekem....

mitől lenne nehezebb??

fényképezni kell.

beáll, lefényképezi, kiáll, beáll egy másikkal, megméri, sikeres vizsga....

kb ez lesz a menet.....

Link to comment
Megosztás:

az enyémet 2 évvel ezelött 1,4 M ért árulták.

ehez képest most meg a felét éri... :lol:

Én az enyémet 2004. február közepén 1,375e-ért vettem... és akkor azt mondta rá egy autókereskedő ismerős (3 autókerje van Pesten és NEM tőle vettem) hogy jó áron vettem!

Link to comment
Megosztás:

hogy én eztttt Millyyyen lasssssan fogtam föl!

--------

holnap lesz tali, ha nem esik az esö? vagy ha nem lesz tornádo se?

cpben vagy laverdában egyböl?

Én holnap tuti kihagyom, két okból is:

1. Beteg vagyok, ma délelőtt el is jöttem a cégtől (megfáztam mint a ló)!

2. A barátnőm szülinapja lesz holnap.

Tudom, hogy nem fogok hiányozni senkinek... csak... csak úgy leírtam! :lol: :lol: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Olvasnivaló dizeles kollegáknak!

Elsőre egy narancssárga gumitömlő ötlik szembe. Mint megtudtuk, ez a PB-gázpalackos üzemhez kellett, ment szegény Merci már gázzal is. A reduktort és a palackot kivették, de a kettős gázhuzalozás megmaradt, az autó percek alatt visszaalakítható lenne diesel-pébégáz vegyes üzemre (ilyenkor az alapjárati gázolajmennyiség égése szolgál gyújtógyertyaként a gáz-levegő keverékhez.

PB/dizel? Ez még nekem is új! :shock:

Link to comment
Megosztás:

ja, igen megoldott dolog a diesel motor gázüzemben, csak az átalakításnak van némi anyagi + szakmai tudásbali vonzata

az átalakítás költsége viszont egy nagyságrenddel késöbb térülne meg a diesel motor egyébként is alacsonyabb fogyasztása miatt

így a kérdés nem az, hogy lehetséges-e, hanem az hogy megéri-e egyáltalán?

Link to comment
Megosztás:

Hát... az az igasság nekem még mindig nem esett le semmi se nem! :roll:

Előttem mértek be egy olyat, mert a 18 éves verdám, hogy is mondjam..... nem volt éppen makulátlan műszaki állapotban.S, bevallom őszintén, már nagyon nem akartam költeni rá.Szóval Pajero beáll, lemér, kinyomtat, aztán hátra, én gépem adatai bepötyög, Pajero fékpadra vissza, aztán mér, és lássanak csodát.............. :lol: :lol: :lol: Amúgy aki csinálta, régi ismi volt. De főleg a lánya! :wink:

Link to comment
Megosztás:

hat ha nem lesz kiskapu a vizsganal akkor vizsga elott komolya atepiteseket kell eszkozoljek a gepen :twisted:

Egyrészt fényképeznek majd,másrészt lehet olyat is hallani,hogy netre lesz kötve a bemérőgép és valamilyen központnak küldi majd el a mért adatokat!

Hogy ebből mi igaz nem tom,de mindenki fosik! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként hihetetlen, hogy az emberek vásálási szokásai mennyire kiszámíthatatlanok!

A legesősebb, leghidegebb hóvégi napon vittek el 4 autót is a Petiéktől, mikor van, hogy szép, napsütéses időben egy lélek se akad órákig.

Kb. ugyanolyan a forgalom igy késő ősszel, mint amilyen nyáron volt.

Ja, és van olyan, aki EGYÁLTALÁN nem alkuszik, elviszi annyiért, amiennyire ki van irva az autó........ :shock:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként hihetetlen, hogy az emberek vásálási szokásai mennyire kiszámíthatatlanok!

A legesősebb, leghidegebb hóvégi napon vittek el 4 autót is a Petiéktől, mikor van, hogy szép, napsütéses időben egy lélek se akad órákig.

Kb. ugyanolyan a forgalom igy késő ősszel, mint amilyen nyáron volt.

Ja, és van olyan, aki EGYÁLTALÁN nem alkuszik, elviszi annyiért, amiennyire ki van irva az autó........ :shock:

amugy sok esetben én is alku ellenes vagyok...

ennyi az ára, ennyiért érdekli, ennyiért vegye meg.

én sokszor nem adtam el az auitómat azért mert alkudozni próbáltak...

persze ez akkor nem igaz, ha meg van szorulva az ember, szerintem az alkudozók ezt használják ki....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.