Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Még a feltételezés is felháborító!! ;) :lol:

Bocsáss meg, nem akartam a veterán lelkedbe gázolni! :lol:

Amúgy elég furán nézett a munkafelvételen a csávó, amikor mondtam neki a tempomatot a coupe-ba!

Azt mondta, hogy csináltak már G astrába, de abba egy rakás kábelt be kellett húzni, merthogy nem volt bekötve.

Aztán én hivatkoztam egy pesti ismerősre :D , aki 2 perc alatt installálta azt... erre ő meglepődött.

Te Ákos... tuti benne van mindben már a kábelezés, nem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bocsáss meg, nem akartam a veterán lelkedbe gázolni! :lol:

Amúgy elég furán nézett a munkafelvételen a csávó, amikor mondtam neki a tempomatot a coupe-ba!

Azt mondta, hogy csináltak már G astrába, de abba egy rakás kábelt be kellett húzni, merthogy nem volt bekötve.

Aztán én hivatkoztam egy pesti ismerősre :lol: , aki 2 perc alatt installálta azt... erre ő meglepődött.

Te Ákos... tuti benne van mindben már a kábelezés, nem? :lol:

az enyimbe benne vót....

a jobbanfelszerelt autókba már beletették.....

vedd le a kormányburkolatot, és keress egy szabadon lógó csatit.

ha van, akkor be van kábelezve.

Link to comment
Megosztás:

Csak egy kérdés...

Az miért F-es Astra, ez kicsit bántja a fülecskémet... :lol: :lol:

Vagy most kupés gés atrás opeled van? ;)

Bocs...

Miért Anti az nem F Astra???

...az meg nem G cupe? :D aranymetálGcupebertone...

gondolom az érthetőség kedvérét mondta, hogy Géééé, meg Effff... én is szoktam... :D :D ..mert nekem pl. G Astrám van most, előtte meg F vót! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Na ez az, hogy F Astra, meg G Astra így persze, hogy Okés..

...de hogy F-es Astra, hát az nem jön be... :lol: :lol:

Na erre írtam, hogy gés kupés asztrás opel... :D ...ugye milyen szépen hangzik... ;)

Aham télleg van abban valami amit monc! :D

Aszittem alapvetően is baj van az F G Astraával.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja!! :D Nem véletlen Turnert kértem a telefonhoz, amikor szóltam, hogy jöjjenek, mert ott vagyunk kecsón.. :D :D :D

Ravaszdi vagy! :lol: Asszem a jövőben mi is vele vesszük fel a kapcsot, ha aztat akarjuk, hogy Haga is megjelenjen a talin, oldalán Turnerrel! :D :D

Mondjuk azért jelezhettétek volna, hogy jöttök, talán akkor én sem betegedtem volna le! :lol: Hogy a macska rúgja meg ezt azt izét, ami itt a 7vége alatt átszáguldott a családunkon! :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ravaszdi vagy! :lol: Asszem a jövőben mi is vele vesszük fel a kapcsot, ha aztat akarjuk, hogy Haga is megjelenjen a talin, oldalán Turnerrel! :D :lol:

Jajj ezt ne,mert a Haga végigkergetett a szobán,és azt kiabálta,hogy majd ő velem mingyá felveszi a kapcsolatot....A sorosat.... :D :lol: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Meégértem én Speedet, de tőle függetlenül is szólhattatok volna.Ettől függetlenül qva jól néz ki a képen a 2 Bertone Coupe! ;)

Az nem Bertone Coupe hanem Astra G Coupe. :lol:

Nemtom mér híjják állandóan "Bertone Cuoupénak" :lol:

Azért mert az a bácsi tervezte attól még nem az a neve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az nem Bertone Coupe hanem Astra G Coupe. ;)

Nemtom mér híjják állandóan "Bertone Cuoupénak" :lol:

Azért mert az a bácsi tervezte attól még nem az a neve. :lol:

Na akkor leírom mégeccer!

AranysárgaAstraGcupebertone!

Az enyim meg... FeketemetálGatrsacaravandízel!

Teccik éteni! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

A balos az a G Astra OPC, a jobbos meg a Vectra OPC. :lol:

Persze, persze...

És a Tomi se azért írta, hogy az OPC 3 ajtós mert caravan, vagy 4 ajtós nincs, csak ha 3 ajtós az OPC az nem cupe!

...csak én meg nem bírtam ki, hogy ne kötekeggyek, csak sajna közben lelécelt! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.