Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Persze, persze...

És a Tomi se azért írta, hogy az OPC 3 ajtós mert caravan, vagy 4 ajtós nincs, csak ha 3 ajtós az OPC az nem cupe!

...csak én meg nem bírtam ki, hogy ne kötekeggyek, csak sajna közben lelécelt! :lol: :lol:

Amúgy nekem mindegy lenne, hogy 3, 4 vagy 5 ajtós, astra vagy vectra...csak az enyém lenne... :lol:

Ti, hogy vagytok ezzel?

Link to comment
Megosztás:

Amúgy nekem mindegy lenne, hogy 3, 4 vagy 5 ajtós, astra vagy vectra...csak az enyém lenne... :lol:

Ti, hogy vagytok ezzel?

Hááát... az én autóm (ha az ég is úgy akarja, na meg Jézuska aki nem az idei) egy Zafira lesz!! (Igaz anya még nem tudja!) :D :D

mert nekem az tetszik!! Természetesen 1.9 dízel, 150 lótos!

Mondjuk ien, csak mostani metálfeketében!!

intro2.jpg

de tetszik ez is! Ez metálfekete! :lol: :lol:

Csak ebben meg még nincsen 150 lótos, de nem baj, a 2,2DTi is megfelel! ;)

2003-05-01-Opel-Zafira-02.jpg

Link to comment
Megosztás:

Amúgy kicseréltem a Km.órát ma a GSI-ben, mert a km.számlálója nem működött.Ugyanolyan gyártmányt, és ugyanolyan W számút (1111) választottam a bontóból.A meglepetés elinduláskor ért.Egy komolyabb gyorsításkor 30X litert írt ki.Álló helyzetben az alapjárati fogyi tökéletes, 1.1L/h.

Felhívtam Balázst a Subuczot, hogy mijamanó lehet ez.Ő aztat vala mondotta, hogy bár látszólag ugyanaz a műszeregység, de a belseje mégis más, szal próbáljak meg a kettőből egyet csinálni.Érdekes manőver lesz, lévén soha nem szedtem még szét ilyesmit.Csak digitet, de az 1Xűen szétjött.

Link to comment
Megosztás:

Hááát... az én autóm (ha az ég is úgy akarja, na meg Jézuska aki nem az idei) egy Zafira lesz!! (Igaz anya még nem tudja!) :D :D

mert nekem az tetszik!! Természetesen 1.9 dízel, 150 lótos!

Mondjuk ien, csak mostani metálfeketében!!

http://www.opel.de/res/img/content/shop/ca...fira/intro2.jpg

de tetszik ez is! Ez metálfekete! :lol: :lol:

Csak ebben meg még nincsen 150 lótos, de nem baj, a 2,2DTi is megfelel! ;)

http://www.motorweb.no/artikler/tester/ope...l-Zafira-02.jpg

Ha jól tudom... Zafira OPC is van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Melyik végén?

:rolleyes: :lol: :lol: :lol: ;)

:D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

de ez is jó:

A következő hibák léptek fel:

Több grimaszt illesztettél be az engedélyezettnél. Csökkentsd a grimaszok számát!

:D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

@Gepard

rendben, de neked nem tartom oda a másik végéhez

:lol: :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

OPC:

Az OPC sorozatban a Zafira-ból adták el a legtöbbet összesen 19 000 db-ot '99-től az ASTRA OPC-vel együtt, írta az AutoBild 05.11.04-n, mikoris a Zafira B OPC-t bemutatták.

(remélem most nem dob vissza a girmaszszámláló)

visszadobott, kikapcsoltam, beillesztettem még többet, hogy én is jól bosszontsam

Link to comment
Megosztás:

Az nem Bertone Coupe hanem Astra G Coupe. :D

Nemtom mér híjják állandóan "Bertone Cuoupénak" :lol:

Azért mert az a bácsi tervezte attól még nem az a neve. :lol:

Több helyen nem Astra G Coupe, hanem csak Astra Coupe néven fut.

Attól Bertone... HOGY TELE VAN BERTONE FELIRATTAL!!! :D

Nem... szóval a fáma szerint felkérték a Bertone stúdiót, hogy tervezzék meg a Calibra utódját... az új sport astrát.

Tetőmagasság ~34mm alacsonyabb... és még elég sok különbség, melyek egyrésze a tetővonal változásból adódik. :lol: vagy nem?

De mitől is Coupe egy Cope?

1. Keret nélküli ajtók

2. 2 db ajtó

3. ~34mm-rel alacsonyabb

4. úgy hívják. :D

5. biztos van még... csak nem jut eszembe... ;)

TITOKZATOSKODÁSRÓL:

Múlt hét közepén szerdán (azaz dec.7-én) felmentem Pestre megnézni egy sötétkék coupe-t. Pont az nap, amikor Uhu is átvette az övét. Aztán eljött ő is megnézni velem a kéket. (amit én le is foglalóztam... de ez egy másik történet).

Szóval innen kezdve az Ákos is tudta már, hogy akarok venni... de kértem, hogy ne szóljon senkinek. Meglepi akart lenni. Aztán amikor kiderült, hogy lesz autó (a Tormásiékkal megegyeztem) és már az is vélhető volt, hogy e hét péntekig (dec.16-ig) meglesz, Ákossal beszélgetve mondta, hogy lehet, hogy ez esetben ő is lejönne a sajátjával meglepinek! :D

Megbeszéltük, hogy nem szólunk senkinek!

Végül Greg-gel és Tomival jött... én pedig próbáltam összecsődíteni minél több embert... :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: mi a mano par napig nem jarok erre, erre Mark mar el is adta a gepet :lol: sot mar vett egy masikat is, raadasul egy Calibra utanzatot :lol:

Egyszer megnezem ugyis mindig kivancsi voltam ra, tuzetesebben meg nem lattam egyet sem.

Nekem van az a piros-fekete mantám, az első kecskeméti szekció alakulási találkozon oitt voltam, ugyan most nem használom a gépet mert renoválom, de menni fog.

Hi ! Akkor ezert nem latom mostanaban a varosban a gepet ;)

Link to comment
Megosztás:

Engem meg lehet,hogy bemértek a vízműnél a kötsögök 60-al! :blink: Most izgulhatok jön-e a csekk vagy nem! :)

Már válaszoltam az anyázósban.nem fog csekk érkezni. :lol:

Mert a digit szerint olyankor még csak olyan 53km/h-val mész.Szerintem.Én olyan 65-70km/h-val mentem el a nyáron a Bajnokon a trafi mellett! :)

Link to comment
Megosztás:

Engem meg lehet,hogy bemértek a vízműnél a kötsögök 60-al! :) Most izgulhatok jön-e a csekk vagy nem! :)
Tegnap én is így jártam. Szabadkikötő út, vágóhíd felé a híd után. Szembejövő oldalon állt a közeg. 50-es tábla, min 70-es tempó. Persze előtte előztek meg 90-100-zal sokan, és ők sem lassítottak. És még így is én tötyögtem legjobban. Sajna nem a jobbkormányossal voltam. :lol: :blink: De állítólag a szembejövőre így 4 sávon keresztül nem szoktak lőni. Maj kiderül.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.