Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Képzeljétek, épp az imént láttam a mi "SAFETY CAR"-unkat... azt a nagy zöld opel senator... amin a sárga fényhíd és a zászlók voltak szombaton...

jaaa, a lényeg, itt Kecskeméten a Kada parkolójában várt valakit.

Nem volt rajta a fényhíd sem a zászlók. Igaz, hogy sötét volt, de az autó állapota, a felnik és a szín alapján, ahogy elsuhantam mellette 95%-ra azt mondom, hogy az volt!

De hogy kerül Kecskemétre? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, épp az imént láttam a mi "SAFETY CAR"-unkat... azt a nagy zöld opel... nem tudom mit... amin a sárga fényhíd és a zászlók voltak szombaton...

jaaa, a lényeg, itt Kecskeméten a Kada parkolójában várt valakit.

Nem volt rajta a fényhíd sem a zászlók. Igaz, hogy sötét volt, de az autó állapota, a felnik és a szín alapján, ahogy elsuhantam mellette 95%-ra azt mondom, hogy az volt!

De hogy kerül Kecskemétre?

Ismeri valaki a tulajt? :roll:

Hu bammeg!! :shock: :shock:

Ezt a hozzászólást majd gyorsan türüljed!! :(

Hát akinek az a nagy, ződ ótója van az a Vincze Sanyi :king: bácsi! Ami MOTE vezírünk! A kocsi pedig egy Omega Senator!

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, épp az imént láttam a mi "SAFETY CAR"-unkat... azt a nagy zöld opel... nem tudom mit... amin a sárga fényhíd és a zászlók voltak szombaton...

jaaa, a lényeg, itt Kecskeméten a Kada parkolójában várt valakit.

Nem volt rajta a fényhíd sem a zászlók. Igaz, hogy sötét volt, de az autó állapota, a felnik és a szín alapján, ahogy elsuhantam mellette 95%-ra azt mondom, hogy az volt!

De hogy kerül Kecskemétre?

Ismeri valaki a tulajt? :roll:

Az az elnök kocsija volt,Sanyié! :(

Link to comment
Megosztás:

Haló! Kecskeméti városismerő guruk figyelem!!!! Meg tudná nekem mondani valaki, hogy a Városföldi Opel Tormási szalon mellett milyen benzinkút van????? Agip? Shell??? Fontos! Please! (Az út ugyanazon oldalán!)

Köki!!!!!!!!! :idea:

Vele szemben van egy Shell kút és a szélmalom.

Hogy mellette milyen van arra nem emlékszem potosan sajnos :( .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.