Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Veszelszki+Csóka utca.De lehet jobban jársz, ha előtte elmész egy kipufogóshoz (Gubacsi Tibi, Mária Krt.) és kiméreted a lambdát mielőtt hinnél az elektronikának.

Köszi a tippet!

De ma kiderült nem az a gáz. Ugye volt benne ez a 0136 hibakód, amit kitöröltünk hétfőn, mert csak tárolt volt. Tegnap meg ma reggel megint szarakodott, elment az alapjáratom, és nem, akkor sem jár egyenletesen. Kuplungoláskor leesik olyan 5-600-ra majd visszalendül. Visszaraktuk gépre, és semmi hibajel. Sem élő, sem tárolt. Így a lambda kilőve. Most agyalunk mi lehet. De ha van valakinek ötlete esetleg, az szívesen veszem.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tippet!

De ma kiderült nem az a gáz. Ugye volt benne ez a 0136 hibakód, amit kitöröltünk hétfőn, mert csak tárolt volt. Tegnap meg ma reggel megint szarakodott, elment az alapjáratom, és nem, akkor sem jár egyenletesen. Kuplungoláskor leesik olyan 5-600-ra majd visszalendül. Visszaraktuk gépre, és semmi hibajel. Sem élő, sem tárolt. Így a lambda kilőve. Most agyalunk mi lehet. De ha van valakinek ötlete esetleg, az szívesen veszem.

Milyen motor ez?

Z14XE?

Link to comment
Megosztás:

Folytószelepházat takarítsátok ki. :D

Ott már nincs alapjárati motor,viszont a folytószelepház koszolódása tud ilyet művelni.

Szerintem az lesz, hogy szombaton leveszem a helyéről és kitakarítom. Gondolom nincs attól baja, ha kompletten leveszem a helyéről. csak mivel takarítsam ki, hogy ne legyen semmi gondja. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor a szombat délelőtti programom meglesz. Aztán a fejleményekről majd írok. De bízok benne, hogy ez megoldja a gondomat.

És köszi a tippet még 1x.

Jó reggelt mindenkinek!

Egy valamit elfelejtettem! Valamilyen tömítéssel készüljek-e, amit szétszedés után nagy valószínűséggel cserélni kell? Mert ha szombaton derül ki ls nem tudom összerakni, kicsit rosszul leszek. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát az a helyzet ami eddig nekem kellett volna a bontóban nem találtam én nem tom hogy van ez sosincs ott semmi :)

De ha esetleg valakinek lenne elfekvőbe az írjon üzit!

Köszike

Ilyet fox, mert ez tömegcikk.Már az Astra F/Vectra B-ben is ilyen van-volt. :icon13:

Jó reggelt mindenkinek!

Egy valamit elfelejtettem! Valamilyen tömítéssel készüljek-e, amit szétszedés után nagy valószínűséggel cserélni kell? Mert ha szombaton derül ki ls nem tudom összerakni, kicsit rosszul leszek. <_<

Mielőtt leszednéd, néz meg mit lehet kihozni belőle a helyén, és az utána mire lesz elég.Csak utána szedd le.Utóbbit célszerű inkább hét közben csinálni, mert akkor tuti kapsz is hozzá tömítést.Hogy való-e alá nem tudom, mert ÉN még nem szedtem szét ilyesmit, megcsináltam a helyén. :D

Link to comment
Megosztás:

Ilyet fox, mert ez tömegcikk.Már az Astra F/Vectra B-ben is ilyen van-volt. :D

Mielőtt leszednéd, néz meg mit lehet kihozni belőle a helyén, és az utána mire lesz elég.Csak utána szedd le.Utóbbit célszerű inkább hét közben csinálni, mert akkor tuti kapsz is hozzá tömítést.Hogy való-e alá nem tudom, mert ÉN még nem szedtem szét ilyesmit, megcsináltam a helyén. :)

A helyén próbáltam, ameddig tudtam belenyúltam és kitörölgettem, de nem használt neki. Így marad a levétel.

Link to comment
Megosztás:

korábban írtam, hogy lesz egy jótékonysági autós tali, ahová a klubbot is meghívták, és lehet venni karszalagot, aminek az árából támogatni szeretnék a kolontári iszapömlés áldozatait.

Leveleztem a főszervezővel, jeleztem, hogy bár nem tudok ott lenni, de szívesen beszállnék a dologba és vásárolnék 2db szalagot de postai úton.

A dolog jövő héten nyélbe ütődik, ha v.ki csatlakozna hozzám, akkor több karszalagot küldene a srác aki az Alfa klub elnöke.

Szia István!

Rendben,a jövőhét elejére elkészülnek a karszalagok és azonnal postázom Neked! Amennyiben tudsz még valakit aki ugyan ilyen úton szeretne segíteni akkor az is megoldható,ha nálatok az Opel klubból nem tud mindenki feljönni de szeretne segíteni akkor ez az út járható lenne és akkor kiírjuk,hogy Ti már előrevásárolt karszalagokkal a távolból segítettetek!

Még egyszer nagyon köszönjük a segítséget!

Üdvözlettel:

Jakab Ákos

Link to comment
Megosztás:

korábban írtam, hogy lesz egy jótékonysági autós tali, ahová a klubbot is meghívták, és lehet venni karszalagot, aminek az árából támogatni szeretnék a kolontári iszapömlés áldozatait.

Leveleztem a főszervezővel, jeleztem, hogy bár nem tudok ott lenni, de szívesen beszállnék a dologba és vásárolnék 2db szalagot de postai úton.

A dolog jövő héten nyélbe ütődik, ha v.ki csatlakozna hozzám, akkor több karszalagot küldene a srác aki az Alfa klub elnöke.

Este jösz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.