Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kis fogyasztású, városi :P :lol:

Gyanítom, nem éri be kevesebbel, mint a Veki... :lol:

Na ez nekem a 68 pacival még várat magára! :lol:

A tiéd taktikus gép, mert lámpánál egy erős gázfröccs, és köd előttem, köd utánam.Mire a mögötted jövők elkezdenek látni, már hét határon túl jársz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Stimt, annyit tud az enyém is, normál használat mellett. :lol: Télen meg sajnos csillaggarázs és tsai, szal számítok a 10L-re.

Csillaggarázs van nálam is sajna. Ez meg is látszik az állapotán :lol:

Bár télen a lakatolás miatt elvileg fedél alatt lesz, meg valami tetőt össze akarok hozni, mire visszakerül.

Link to comment
Megosztás:

Igazán ti tudjátok hogy ez sok e vagy sem!Csak nekem furcsa 2-2.5-szer annyi fogyasztást hallani mint az enyém!Az is igaz az enyém diesel!De ha azt mondjátok hogy ez jó akkor én elhiszem! :lol:

Nekem is furcsa volt megszokni,hogy a Morzsa beveri a 10 litert városban,de etanolból nem olyan sok az,főleg hogy baszom is neki! :lol:

Hiába,az élményt meg kell fizetni.

Link to comment
Megosztás:

Mindig nagy örömmel távozok tankoláskor nincs okom panaszra... :lol: Fogyi adatokat nem is merek írni pláne most, hogy kicserélték a katalizátor előtt lévő 12 cm-es csőszakaszt. Valamiért a talp eldeformálódott és a tömítés is "eltűnt" azaz elégett ezért fals levegőt kapott a lambdaszonda. Pestről hazafelé igaz minimális dugóval és autópályán hozta a 4.6 l/km fogyit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt a lényeg!Mit nekünk 300e.! :lol: :lol:

Én a jogsiát is elvenném!Tegnap volt a híradóba autópályán 245-el,autópályára 90 helyett 180-nal ment egy motoros!Aki felrakta a netre az már meg van keresik a mocist!A rendőr meg azt mondja pénzbírság lehetséges,és talán szóba jöhet a jogosítvány elvétele! Vicc!

Link to comment
Megosztás:

Tegnap volt a híradóba autópályán 245-el,autópályára 90 helyett 180-nal ment egy motoros!

A Blikk oldalán fent van a videó.Újszegeden indult a srác, utána átment a régi hídon ami emlékeim szerint le van még mindig zárva, akkor még nem volt.teljesen szabályosan közlekedett, 1X gyorsult fel 63km/h-ig.Szvsz. ez bárkivel előfordul.Utána a Sziksóstó felé vezető úton elhúzta 130km/h-ig, és közben 2 autót megelőzött.Aztán az első körforgó után felment a pályára, és eltolta 245-ig úgy, hogy közben 1 autó mellett ment el.Majd vissza lassult 142km/h-ra, és asszem a 3. kijárón lement, majd vissza a pályára, és ott vége a videónak.

Senkit nem veszélyeztetett, senkit nem kényszerített bármire is, örömmotorozott.

Aki ezt felfújja, elmehetne a jóbüdös......cs.ba.

A sok idióta ámokfutót kellene inkább elkapni, mert van belőlük bőven.Autóst, motorost egyaránt.

Vagy itt vannak a külföldiek akikre nem vonatkoznak a szabályaink.Talán azt kellene velük is csinálni mint az osztrákoknál vagy németeknél.Autó lefoglal, majd ha kifizette a tetemes bírságot, vissza kap.Na ennek lenne elrettentő hatása.De ezt nem lépi meg senki.

Magyarisztán rlz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez akkor se normális!A német közlekedést illetve a bírságokat kár ide sorolni!Ezt németbe csinálja egy sebesség korlátozásnál(mivel tudjuk náluk ezek kivételével csak ajánlott sebesség van ami ugyan csak 130 Km/h)azonnal el veszik a jogosítványát és alsó hangon 1000 euró a bírság!Egy kollégámnak ettől jóval kevesebbért be akarták vonni 1 hónapra,na meg 200 euróra akarták büntettni!Szóval erről ennyit!Nem pénz bírságot adnék ilyen mértékű szabálysértésért ha nem azonnal el venném egy életre az engedélyt!Mikor a biztonsági öv nincs bekapcsolva az 30-50 euró!De lehet én látom rosszul!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.