Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi! Láttam ma is Érden a fehér ex-Astrádat. GSM-953, ha jól emlékszem :lol:

Jaja!Ő volt az.Egy Ercsi beli emberke vette meg.

más:

Amikor elköszöntem a többiektől, ugye elindultam jobbra a Jókai felé, mert Tominál a cégnél volt pár cuccom.Szépen gyök2vel mentem, mondom uccse sietek+nemsokkal előtte mentek el a piacnál a yardok, mondom tuti kiálltak v.hova.Még a Piár előtti részen is tempomat 30cat kapcsoltam, mert nagyon ráértem meg ugye ezen ne múljon mert már messziről feltűnt a rendőr fóka, mögötte álltak a világítós mellényes lények!Kb. a Sztár Reklám előtt parkoltak.Mikor megláttak, már el is kezdtek mozogni, ez látszódott a mellényeken.Na mondom, ezek tuti kiszednek mert gyanusan lassan mentem :P .Úgy is lett.Viszonylag közel álltam meg, mondom ne kelljen az igazoltatás után sokat sétálni.

Megálltam, motor leállít, kotorásztam kicsit a kesztyűtartóban a forgalmi után, (más nincs benne), és kiszálltam.El sem mondta a srác, hogy mit akar, éppen a jó estétnél tartott, már toltam a kezébe a forgalmit, ill. a pénztárcámból a személyit.

De gondban voltam, mert lövésem nem volt, melyik fakkban van benne a jogsim, lévén igen ritkán kell elővennem, úgyhogy a pénztárcámbam lévő cuccokat szépen kipakoltam a csomagtaróra.Volt minden.Nagy nehezen előkerült a jogsi is.Azt is oda adtam, de már adtak is vissza mindent.Na mondom, mindjárt nyithatom a csomagtartót.De nem.Megkérdezték, hogy alkoHOL-t, fogyasztottam-e az elmúlt 8 órában.Tőlem megszokott természetességgel mondtam, hogy nem.Következő kérdés, hogy hajlandó vagyok-e megfújni a szondát, rögtön rávágtam, hogy persze, miközben a pénztárcám tartalmát, próbáltam vissza gyömöszölni.

Szóval azt nem kellett, és elköszöntek.Megkérdeztem, hogy kb. 2 percig állhatok-e itt, mert tényleg be kellene szaladnom a Sztár Reklámhoz.Mondták, hogy inkább előttük álljak meg, mert kell a hely.Ekkor felbukkant Tomi a semmiből, kezében egy csokor virággal meg egy csomaggal, és futva hozta.A két rendőrsrác arcán zavart mosoly jelent meg.Na mondom, buzik lettünk! :lol:

Tomi, a tőle megszokott széles mosollyal köszönt oda a rendőröknek, majd átadta a virágcsokrot, meg a csomagot.Kezet fogtunk, és eljöttem, miközben kinéztem a rendőrökre, akik ugyanazzal a zavart mosollyal nézték a ténykedésünket.Na mondom ez kéész bazzeg! :lol: Majd jól elmesélik az örsön, hogy megállítottak egy buzit, aki éppen akkor kapott virágot egy másik tagtól.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem a Jókain megelőzött egy fekete jaguár.

Kis híján elvitte a kocsi bal elejét, ha nem rántom el a kormányt, villogtam neki, hogy észrevettem ám.

Szinte azonnal megállt vészvillogóval a disco (vagy mi a túró van ott bal oldalt) előtt, kiszállt egy kopasz ember, és bement bulizni (talán). Én közben kikerültem őket, és dudáltam egyet.

Na erre utánam, és elkezd leszorítani balra a járdaszigetre, megállok ordít, lehúzom az ablakot, halllom, hogy: MIVAAAN????

A jobb 1-ből már szállt volna ki a másik kopasz (ekkor ugrott be, hogy talán nem most, nem itt, és nem velük kéne a kreszről értekezést folytatni) emberke, a sofőrnek pedig mondtam (hirtelen megvilágosulva), hogy semmi sincs, menjél tovább. Kb ebben is maradtunk. Remélem nem helyiek, és többet nem hozza össze a sors velük egyikünket sem.

Nem is kommentelem tovább, lefáradtam...

Link to comment
Megosztás:

Engem a Jókain megelőzött egy fekete jaguár.

Kis híján elvitte a kocsi bal elejét, ha nem rántom el a kormányt, villogtam neki, hogy észrevettem ám.

Szinte azonnal megállt vészvillogóval a disco (vagy mi a túró van ott bal oldalt) előtt, kiszállt egy kopasz ember, és bement bulizni (talán). Én közben kikerültem őket, és dudáltam egyet.

Na erre utánam, és elkezd leszorítani balra a járdaszigetre, megállok ordít, lehúzom az ablakot, halllom, hogy: MIVAAAN????

A jobb 1-ből már szállt volna ki a másik kopasz (ekkor ugrott be, hogy talán nem most, nem itt, és nem velük kéne a kreszről értekezést folytatni) emberke, a sofőrnek pedig mondtam (hirtelen megvilágosulva), hogy semmi sincs, menjél tovább. Kb ebben is maradtunk. Remélem nem helyiek, és többet nem hozza össze a sors velük egyikünket sem.

Nem is kommentelem tovább, lefáradtam...

erre meg annyit hogy ö nem sajnálja azt a szar (jaguar) mert valoszinü van pénze! Bunko is hogy nem ismeri el hogy mit csinált! ha a pénze megvan akármire akkor valoszinü hogy a cimbik is nyagyképüek akik azt hiszik mindent megtehetnek!

Link to comment
Megosztás:

Engem a Jókain megelőzött egy fekete jaguár.

Nem is kommentelem tovább, lefáradtam...

Valahogy eszembe jutott, mikor Johnny mesélte a Váci utcai esetet, amikor a beszólót jól orrba verte a Saabból kiszálló emberke.

Van akinek be lehet szólni, van akinek nem érdemes.Te megtaláltad az utolsót. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Korábbi hsz.ben mondtad, hogy ezen a pénteken nem tudsz jönni, mert elfoglaltság van.

Mi minden pénteken talizunk 20:00-22:00-ig az említett helyen, egyedül ha esik v. pl. hamaorsan jön a gatya idő, akkor keresünk magunknak egy ideiglenes klubhelyet.Ilyen volt korábban a La Verde pizzéria is. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ma igazi szekciózás volt nálunk.

Köszönöm Turcinak, és Tominak a betonozásban nyújtott segítséget!

Este még Udi is beugrott, de neki már nem maradt feladat.

Holnap viszek paprikát Turcinak, ma igazi élmény volt ahogy elbicsaklott a hangja a "meghatottságtól" ebéd közben. :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Ma igazi szekciózás volt nálunk.

Köszönöm Turcinak, és Tominak a betonozásban nyújtott segítséget!

Este még Udi is beugrott, de neki már nem maradt feladat.

Holnap viszek paprikát Turcinak, ma igazi élmény volt ahogy elbicsaklott a hangja a "meghatottságtól" ebéd közben. :rolleyes: <_<

Igazán nem tesz semmit se!Ez velem született adottság! -_- Többek között ez is!Johnny Itt a bogrács nálam reggel visszük!Szeretném ha holnap kis otthonkába főznél és ha nem bánod a holnapi nap Judynak hívnálak :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.