Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

Várjál, kíváncsi vagyok, Ő le tudja-e szedni. Elég nehéz hozzáférni az anyához, kb. 2 ujjam fér oda, pedig aránylag nőgyógyász jellegű kezem van.

Most felbactad az agyam, már keresem a fejlámpát. :D :D

Novy, az a kuplung volt a képen, ahhoz simán oda lehetett férni.

Na megnéztem, bocs Pepe, de copni fogsz rendesen. :) Tapintásra olyan mint a kuplungé, csak ugye nem látni, talán tükörrel lehetne leszedni, de amúgy úgy látom ugyanaz a rendszer mint a másiknál.

Link to comment
Megosztás:

Most felbactad az agyam, már keresem a fejlámpát. :D :D

Novy, az a kuplung volt a képen, ahhoz simán oda lehetett férni.

Na megnéztem, bocs Pepe, de copni fogsz rendesen. :) Tapintásra olyan mint a kuplungé, csak ugye nem látni, talán tükörrel lehetne leszedni, de amúgy úgy látom ugyanaz a rendszer mint a másiknál.

:D

Link to comment
Megosztás:

Most felbactad az agyam, már keresem a fejlámpát. :D :D

Novy, az a kuplung volt a képen, ahhoz simán oda lehetett férni.

Na megnéztem, bocs Pepe, de copni fogsz rendesen. :) Tapintásra olyan mint a kuplungé, csak ugye nem látni, talán tükörrel lehetne leszedni, de amúgy úgy látom ugyanaz a rendszer mint a másiknál.

Köszi, nem mondtál újat :D Egyébként az EPC szerint is ugyanaz a csapszeg, mint a kuplungnál.

Link to comment
Megosztás:

236->256 os fék

ugyebár nyerget kell cserélni sok más mellett

kérdésem az lenne ezzel kapcsolatban, hogy csak astráról lévő nyereg jó, vagy jó vekié cali é is?

fékrásegítő dobot miből lehet nagyobbat/ erősebbet kölcsönözni??

jó. magát a főfékhengert kell cserélni dobbal együtt. gsi 22es, omega 23as van asszem.

Link to comment
Megosztás:

jó. magát a főfékhengert kell cserélni dobbal együtt. gsi 22es, omega 23as van asszem.

Nem feltétlenül kell cserélni, bár biztos jobban viszi a hozzávaló.

288as nálam a 256oséval van.

Arra figyelni, hogy ha omega, akkor asszem nem ugyanakkora a két kör dugattyúja. Inkább B Vectra.

Amúgy Patyival beszélgettem erről, sok értelmét nem látja esetemben a Vectra főfékhengerre váltásnak :D

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlenül kell cserélni, bár biztos jobban viszi a hozzávaló.

288as nálam a 256oséval van.

Arra figyelni, hogy ha omega, akkor asszem nem ugyanakkora a két kör dugattyúja. Inkább B Vectra.

Amúgy Patyival beszélgettem erről, sok értelmét nem látja esetemben a Vectra főfékhengerre váltásnak :D

288as?

az min volt?

neked akkor cseppet át van szabva akkor a féked nem? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlenül kell cserélni, bár biztos jobban viszi a hozzávaló.

288as nálam a 256oséval van.

Arra figyelni, hogy ha omega, akkor asszem nem ugyanakkora a két kör dugattyúja. Inkább B Vectra.

Amúgy Patyival beszélgettem erről, sok értelmét nem látja esetemben a Vectra főfékhengerre váltásnak :D

igen, rosszul írtam. nem kell, lehet :)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, így beljebb leszel :) :D :D

Amúgy mit akarnál nézni a képen ? :D

eza tiéd egyáltalán? :D

neked nem kék caravanod van? vagy az volt???

igazából azt szeretném látni, hogy a kocsihoz képest mekkora az a 288as fékszerkó.

de azt látom, hogy agycserés.

Link to comment
Megosztás:

eza tiéd egyáltalán? :)

neked nem kék caravanod van? vagy az volt???

igazából azt szeretném látni, hogy a kocsihoz képest mekkora az a 288as fékszerkó.

de azt látom, hogy agycserés.

Persze, csak tudom melyik az én kocsim :D

Volt, ez már fehér.

15ös felni rámegy.

Nem feltételnül, át lehet fúratni a tárcsát is.

Link to comment
Megosztás:

Persze, csak tudom melyik az én kocsim :D

Volt, ez már fehér.

15ös felni rámegy.

Nem feltételnül, át lehet fúratni a tárcsát is.

na kkor csak jolemlékeztem hogy kék volt neked, és annak volt kék a belseje is ugye?? (DAY!!)

de ha csak a tárcsát fúrod ki akkor... a tárcsát 4X100asra?

és miért ekkora fék? kell ez? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.