Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Szerintem meg elveszik rajta a 15-ös után.A 17-es lenne túlzás már. :D

Nekem a gyári sport 14-es van 165/65-tel és amióta megvan az autó sokkal ritkábban kell konditerembe járnom.. :rolleyes: Az újabb autóknál szoktak panaszkodni újságírók,hogy nem elég közvetlen a kormányzás..hát ennél közvetlenebb kormányzásért már nagyon sokat kell fizetni mostanában pl: Caterham,Ariel Atom stb. ;)

Méghogy a Corsa női autó...persze :D

Link to comment
Megosztás:

205/45,de már beleérne,ha tőre tekerem,csak kölcsönbe van a felni.

Mikor még a képet néztem ott már láttam is hogy mintha beleérne, aztán látom írod is. :D

Nem értem amúgy minek az a nagy kerék... mikor még felhúzattam a télit. Már kicsit féltem mert éreztem hogy magasabban van vele a kocsi.. nem mertem annyira szórakozni vele..

A nyárival meg lentebb van.. letekertem az ülésmagasságot meg eleve azért elég alacsonyan is van a kocsi a nyári gumival aztán nagyon yakuzás volt :rolleyes: , meg jobban fogja a kocsi a talajt.

Olyan mint valami kis padlócirkáló ;)

Szerk: Gondolom 1esbe duplakuplungal is csak bőg..nem bir megkaparni :D

Tavaly nyáron a nyári gumival menet közben 2esben rá duplakuplungoltam az aszfalton és megkapart.. haver az anyosülésen csak nézet nagy kerek szemekkel.. Mondom mi van nem láttál még ilyet XD

Link to comment
Megosztás:

Tavaly nyáron a nyári gumival menet közben 2esben rá duplakuplungoltam az aszfalton és megkapart.. haver az anyosülésen csak nézet nagy kerek szemekkel.. Mondom mi van nem láttál még ilyet XD

He-he :rolleyes: tényleg nekem is csomóan rá néznek az autóra...ááá kis női, meg mittom én ......azt ha kicsit oda lépek neki, akkor nem tudnak mibe kapazkodni....öröm látni azokat a riadt arcokat ;)

Link to comment
Megosztás:

He-he :D tényleg nekem is csomóan rá néznek az autóra...ááá kis női, meg mittom én ......azt ha kicsit oda lépek neki, akkor nem tudnak mibe kapazkodni....öröm látni azokat a riadt arcokat :D

Jaja, ismerős ;)

Faterom egyszer annyira kapaszkodott fent abba a kis kampóba hogy letörte :rolleyes: , most meg kinyújtása a kezét a kesztyűtartóra és úgy kapaszkodok, mindig mondom neki , ne félj nem esel ki :D

96 os corzára jobb hátsó lengéscsillapítóért bontóba mennyit kérhetnek? kb.. mennyi lehet a beszerelése?

Link to comment
Megosztás:

Jaja, ismerős :rolleyes:

96 os corzára jobb hátsó lengéscsillapítóért bontóba mennyit kérhetnek? kb.. mennyi lehet a beszerelése?

Ha jól értelmeztem, bárdi autón olyan 10-17 ezer között vannak. De most nem tudom, hogy egy darab, vagy 2 darab. Beszerelés passz....sztem olyan 2-5 ezer körül.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként nem kívül ér bele,hanem bent a dupla stabrúdnál a gumi széle érne bele ha totál alátekerném. ;)

Ha 195-ös gumi lenne rajta,akkor nem érne bele,végülis ez egy C Corsa GSi Irmscher gyári felni.

Simán eltekeri 1-ben,mivel téligumi van rajta,mert mint írtam: ez csak kölcsön van addig,amíg a héten nem jönnek meg a 14-es felnik.

Erőnlétben amúgy nincs hiány a mocigenerál óta,az etanol meg még dob is egy kis erőt. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Tegnap észre vettem hogy egy pálcika drót ledobta magát egy kis kivezetésről, meg tudjátok mondani hogy mi célt szolgál? meg hogy hogy tudnám visszarakni mert szerintem ott még volt valami (motor: c12nz). előre is köszi

fnykp0261.jpg

fnykp0262.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Tegnap észre vettem hogy egy pálcika drót ledobta magát egy kis kivezetésről, meg tudjátok mondani hogy mi célt szolgál? meg hogy hogy tudnám visszarakni mert szerintem ott még volt valami (motor: c12nz). előre is köszi

Esetleg valami kis vákuum féle cső ?? Azok szoktak ilyen átmérőjüek lenni kb...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Tegnap észre vettem hogy egy pálcika drót ledobta magát egy kis kivezetésről, meg tudjátok mondani hogy mi célt szolgál? meg hogy hogy tudnám visszarakni mert szerintem ott még volt valami (motor: c12nz). előre is köszi

Ezen a csonkon keresztűl szív meg egy zsalut a levegőszűrő házban,hogy honnan szívja a levegőt.

A leömlőről vagy nem.

Van egy közbenső darab a fekete dobozba a folytószelepházon,az engedi tovább a vákumott ,a levegőszűrőház felé.

Link to comment
Megosztás:

Ezen a csonkon keresztűl szív meg egy zsalut a levegőszűrő házban,hogy honnan szívja a levegőt.

A leömlőről vagy nem.

Van egy közbenső darab a fekete dobozba a folytószelepházon,az engedi tovább a vákumott ,a levegőszűrőház felé.

köszi a választ. azt meg tudod mondani eredetileg hogy nézne ki mert szerintem onnan hiányzik valami. Azt a pálcikát nem tudom visszadugni mert nem ér el odáíg azért is gondolom hogy ott volt egy összekötő. Nézegettem az alkatrészeket (unix, bárdi) de sehol sem találok oda való dolgot :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A fékmunkahengert is párosával illene cserélni mint a fékpofákat, vagy esetleg lehet csak az egyiket is? Mire kell figyelni a cserénél? Figyelgettem mennyibe kerül, 2-től 14 ezerig sokféle van, remélem az átlag 3-4 ezer körüli is megteszi?

Előre is kösz a segítséget!:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A fékmunkahengert is párosával illene cserélni mint a fékpofákat, vagy esetleg lehet csak az egyiket is? Mire kell figyelni a cserénél? Figyelgettem mennyibe kerül, 2-től 14 ezerig sokféle van, remélem az átlag 3-4 ezer körüli is megteszi?

Előre is kösz a segítséget!:rolleyes:

Csak párban.

Link to comment
Megosztás:

köszi a választ. azt meg tudod mondani eredetileg hogy nézne ki mert szerintem onnan hiányzik valami. Azt a pálcikát nem tudom visszadugni mert nem ér el odáíg azért is gondolom hogy ott volt egy összekötő. Nézegettem az alkatrészeket (unix, bárdi) de sehol sem találok oda való dolgot :rolleyes:

Műanyag pipa ;)

Link to comment
Megosztás:

köszi, és ilyesmi hol szerezhető be? gondolom a méret miatt nem mehetek be akárhova hogy kell egy ilyen :rolleyes:

Síma autósboltban. Menj az autóval, és mutasd meg nekik, hova kell neked vákumcső. Ők megnézik, mekkora furatú kell, és adnak. Készülj, elég horror ára van. 1000-1500 Ft mérete.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Olyan kérdésem lenne hogy szerintetek az Artec RH CUP 7y15 ös felni bemegy az 5 ajtós corsa alá ha megvan ültetve elöl hátul 4 cm ert?

felni: 7x15

gumik: 195/50-R15

A gép:

http://kepfeltoltes.hu/thumb/100527/forum_...ltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Ha nincs ültetve a kocsid nagyjából elfér. Ha ülteteve van akkor még a gyári ET49-el is necces.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.