Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hello!kitakaritottam az alapjárati mocit és mindent de semmi nem változott!valakinek valami ujj ötlete esetleg???(nekem lenne:kanna benzin és egy gyufa)http://www.opelforum.hu/style_images/arobase-en/folder_post_icons/icon6.gif

Az alapjárati tengelye mennyire lötyög?

Másrészt érdemes lenne járó motor közben féktisztítóval megfújni a szívó oldal csöveit,lehet valahol falsot szív.

Ahol megugrik a fordulatszám,ott szív falsot.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!! Tud valaki kis sérült Corsát?? Csak azért keresek ilyent mert át alakítanám kicsikét. <_< . és egy igen ép autót nem szívesen marcangolnék szét!!

Ha lenne valakinek , V. ismerősnek akkor szóljatok légyszíves. eleje sérült érdekel, mert más mocit erőltetnék bele!! :lol: ..Köszi előre is!! Üdv Mindenkinek...

Link to comment
Megosztás:

Az alapjárati tengelye mennyire lötyög?

Másrészt érdemes lenne járó motor közben féktisztítóval megfújni a szívó oldal csöveit,lehet valahol falsot szív.

Ahol megugrik a fordulatszám,ott szív falsot.

Hali!az alapjárati tengely egyáltalán nem lötyög,kb 2 éve lett cserélve ujjra mert kilehelte a lelkét.köszi az infot.

Link to comment
Megosztás:

HI Peppe

Nekem is ilyen dolgokat művelt, és a végén, egy motorhőfok jelző gomba (1300.-ft) csere megoldotta ezeket a bajokat.

Hy zsóti!holnap veszek egyet és kiprobálom mert már nagyon elegem van a keresgélésböl meg az összes szerelőböl is mert egyik se tud értelmes választ mondani!az opel szervizbe meg alaphangon ott kezdenek,hogy 30 ezer és még nem csináltak semmit.nem vagyok én milliomos.amugy köszi az infot.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek! Régi olvasója és friss írója vagyok a Fórumnak ezért elnézést ha valamit még rosszul csinálok. Az eddigi témák végigolvasásával sikerül már megoldanom a CAR300 problémámat és 2 hétig keresnem az ECU-n a zöld szálat. <_< Most viszont már sajnos kérdeznem is kell ugyanis kiderült a részletes leírás (köszönet érte) alapján, hogy a 9. pont nálam már benne van a csatlakozóban viszont azért nem tűnt fel mert csak alapjáraton próbáltam és a műszer kb 20%-át mutatja csak a valós értéknek. Van esetleg valakinek ötlete a műszercsoport kukába helyezésén kívül? '94, Swing, C14NZ, AF13, Aisin ECU

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek! Régi olvasója és friss írója vagyok a Fórumnak ezért elnézést ha valamit még rosszul csinálok. Az eddigi témák végigolvasásával sikerül már megoldanom a CAR300 problémámat és 2 hétig keresnem az ECU-n a zöld szálat. <_< Most viszont már sajnos kérdeznem is kell ugyanis kiderült a részletes leírás (köszönet érte) alapján, hogy a 9. pont nálam már benne van a csatlakozóban viszont azért nem tűnt fel mert csak alapjáraton próbáltam és a műszer kb 20%-át mutatja csak a valós értéknek. Van esetleg valakinek ötlete a műszercsoport kukába helyezésén kívül? '94, Swing, C14NZ, AF13, Aisin ECU

Sztem más motorú autóból való, a dieseleké nem kompatibilis a benzinessel, pont emiatt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek! Régi olvasója és friss írója vagyok a Fórumnak ezért elnézést ha valamit még rosszul csinálok. Az eddigi témák végigolvasásával sikerül már megoldanom a CAR300 problémámat és 2 hétig keresnem az ECU-n a zöld szálat. <_< Most viszont már sajnos kérdeznem is kell ugyanis kiderült a részletes leírás (köszönet érte) alapján, hogy a 9. pont nálam már benne van a csatlakozóban viszont azért nem tűnt fel mert csak alapjáraton próbáltam és a műszer kb 20%-át mutatja csak a valós értéknek. Van esetleg valakinek ötlete a műszercsoport kukába helyezésén kívül? '94, Swing, C14NZ, AF13, Aisin ECU

Hali!

Én az x12sz corsába tettem Tigra műszercsoportot és minden tökéletesen működik benne. Csak a km óra csal kb 4-5 km/h-t de szerintem ez a 15-ös tigra felnik miatt lehet. A fordulatszámmérő ok-n mutat.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Én az x12sz corsába tettem Tigra műszercsoportot és minden tökéletesen működik benne. Csak a km óra csal kb 4-5 km/h-t de szerintem ez a 15-ös tigra felnik miatt lehet. A fordulatszámmérő ok-n mutat.

Az nálam már alapban többet mutat a navigációhoz képest, viszont még nem is találkoztam olyan Opellel amelyiknek a sebességmérője nem sietett. Az áttételezést ezért figyeltem (W=1150) vásárláskor. Nem lehet nálad ilyen probléma?

Link to comment
Megosztás:

Az nálam már alapban többet mutat a navigációhoz képest, viszont még nem is találkoztam olyan Opellel amelyiknek a sebességmérője nem sietett. Az áttételezést ezért figyeltem (W=1150) vásárláskor. Nem lehet nálad ilyen probléma?

Nekem kevesebbet mutat mint a tényleges sebesség. Azért gondolom hogy a nagyobb átmérőjű kerekek miatt lehet.

Link to comment
Megosztás:

Nekem kevesebbet mutat mint a tényleges sebesség. Azért gondolom hogy a nagyobb átmérőjű kerekek miatt lehet.

Akkor az lehet amit Johnny írt. Keress rá a neten, vannak on-line kerék átváltó programok amik mm-ben és %-ban is írják a különbséget.

Link to comment
Megosztás:

Venni kell egy benzineshez valót akár más W-számmal, és a kettőből lesz egy jó, a dieselest meg eladod.

Na, megnéztem: a fordulatszámmérő panelján rajta van a diesel felirat. Jeleztem az eladónak, hogy véletlenül rosszat küldött. Igaz úgy hírdette, hogy "van diesel is". Várom, hogy reagál-e valamit. <_<

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

96 os 1.4 es benzines corsa, ha egy két napot áll, akkor nem látni, nem lehet érezni a benzin szivárgást.

De használat közben, ha valahol megállok érezni a benzin szagot, néha egy két csepp még le is csöppen.

Van olyan benzincső ami menet közben nyomás alatt van, vagy egy csatlakozásnál szivároghat?

Ha valaki tud kérem segítsen. Ha megtalálnám a hiba helyét szerintem megtudnám csinálni.

Előre is köszi.

Üdv Zoli.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

96 os 1.4 es benzines corsa, ha egy két napot áll, akkor nem látni, nem lehet érezni a benzin szivárgást.

De használat közben, ha valahol megállok érezni a benzin szagot, néha egy két csepp még le is csöppen.

Van olyan benzincső ami menet közben nyomás alatt van, vagy egy csatlakozásnál szivároghat?

Ha valaki tud kérem segítsen. Ha megtalálnám a hiba helyét szerintem megtudnám csinálni.

Előre is köszi.

Üdv Zoli.

A tankból a motor felé menő cső nyomás alatt van,mivel az AC ott tolja a benyát előre.

Hol csöppen?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.