Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

:D Remek! Miket kellett cserélni benne? :)

4+4szelep ez volt az alap

aztán megfejeltük még,szelepszárszimering(8db),hidrotőke (8db),szelepék(16db),termosztát,feszítőgörgő,vezérműszíj,generátorszíj,hengerfej

tömítés,szelepdeklitömités,kipufogótömítés,első féktárcsa+betét

Talán ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Újra szalad a szekér :)

Nem kívánok senkinek vezérműszíj szakadást.......

Hagyadmá...kispályás vagy...nekem főtengelytörésem volt 2 hete,de már minden ok...180EFt :D

Viszont a karterem ereszt,most épp azon agyalok milyen tömítés kellene,hogy ne csöppenjen.A gyári szar.

Link to comment
Megosztás:

Hagyadmá...kispályás vagy...nekem főtengelytörésem volt 2 hete,de már minden ok...180EFt :D

Viszont a karterem ereszt,most épp azon agyalok milyen tömítés kellene,hogy ne csöppenjen.A gyári szar.

Az is jó fincsi........

Felhívom az urak figyelmét hogy csak JÓ MINŐSÉGŰ FOGASSZÍJAT VEGYENEK!!!

Link to comment
Megosztás:

Újra szalad a szekér :D

Nem kívánok senkinek vezérműszíj szakadást.......

Gratula :)

Én meg ma sikeresen eltörtem a ECU takaró boritását nem kicsit vagyok pipa és még nincs meg a csatlakozó....

Na de holnap is lessz nap, ez az átka ha az ember naponta csak 10 percet tud ilyenekkel tölteni :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kicsit kapdos néha az autó, ill. meg-meg torpan. A levegőszűrőt kicseréltem, és megnéztem a gyertyákat is, de azzal nincs gond.

Ezért a légtömegmérőre gyanakszom.

Gondolom úgy egyből kiderülne hogy tényleg az e a hiba forrása, ha lehúznám, és megpróbálnám anélkül hogy megy.

De az lenne a kérdésem, hogy ha lehúzom a légtömegmérő csatiját, akkor nem fog-e vmi hibakód beülnio a computerbe, amit csak majd jópénzért tudok töröltetni?

Ja, 2000 évj. 1.2 16V Corsa B-ről van szó.

Link to comment
Megosztás:

simán bárdiba bemész és elmondod h hengerfej ragasztot kérsz és az olaj és höálló nem vészes az ára...

de ott valami repedés lesz ugyh probléma nem fog megoldodni sztem

Egy pasztáról beszélünk :D

Másrészt,van annak valami tartó konzolja ,de már 1 órája keresem és nem akar meglenni ,valami alu öntvény.

De az urak megtudják mondani hogy a szervoszivattyúnak van konzolja ,vagy csak simán a blokra van csavarozva.?

Link to comment
Megosztás:

Egy pasztáról beszélünk :)

Másrészt,van annak valami tartó konzolja ,de már 1 órája keresem és nem akar meglenni ,valami alu öntvény.

De az urak megtudják mondani hogy a szervoszivattyúnak van konzolja ,vagy csak simán a blokra van csavarozva.?

######a

és most azé kocsikázzak érdre vissza :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.