Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

még annyit hozzátennék, hogy 1,4i 16v -x14xe- kódu corsám van és ha jól emlékszem akkor 5-ben kb 110nél olyan kb2,2-nél állt a mutató.

Volt egy kis utam eszembe jutott a hozzászólásod. Úgyan azt a x14xe motort nyúzom 13"os acélfelnivel. 90km/h nál 5ösbe 2500RPM :o

Az enyém tutkó hogy jó mert itt a szomszéd faluba van 2db sebességmérő, kiírja hogy mennyivel megyek, és ha gyorsan megyek akkor LASSÍTS!

Link to comment
Megosztás:

A pollenszürőt érdemes évente CSerélni? Arra lettem figyelmes, hogy megint prásáodik az ablak, de csak a hátsó. 3 ajtós a kocsi.

Illetve láttam ilyen ledes t5-ös középkonzolba ledet cserélném. Van valakinek tapasztalata ezek élettartamáról, mert nem akarom három havonta cserélni csak mert ledes....

A csomagtérajtóhoz kellene nekem az a gázrugó az milyen paraméterekkel bír, valamelyik este úgy kupánbaxott azthittem megszülök.

remélem jó a link: BattleBéla91 0:39 -nél a prémium macskakergető.

Mennyiből lehetne az x14xe-t feltúrbósítani? Egy gyors költségvetés valaki kalkulálhatna.

Link to comment
Megosztás:

A pollenszürőt érdemes évente gyerélni? Arra lettem figyelmes, hogy megint prásáodik az ablak, de csak a hátsó. 3 ajtós a kocsi.

Én tegnap előtt cseréltem.Egy éve és kb.15.000km-t volt benne,hát a légszűrő amit 8000-rel ezelőtt raktam bele az szinte új volt a pollenszűrőhöz képest.

Tiszta korom volt az egész! Megéri cserélni szerintem. 1500Ft kb.

Link to comment
Megosztás:

A pollenszürőt érdemes évente gyerélni? Arra lettem figyelmes, hogy megint prásáodik az ablak, de csak a hátsó. 3 ajtós a kocsi.

[...]

Szerintem is érdemes évente cserélni.

Valaki ajánlotta, hogy cserekor érdemes a pollenszűrőház és a kasztni találkozását lekenni FBS-sel, vagy bármilyen szilikonos anyaggal, mert ott esetleg befolyik az eső, vagy beszivárog a nedvesség. Nálam is elkezdett párásodni az ablak, így, a tél közeledtével, s lehet, hogy az a láthatatlan rés a bűnös. Úgyhogy körbe fogom én is szigetelni. :o

Link to comment
Megosztás:

Remélem jó a link: BattleBéla91 0:39 -nél a prémium macskakergető.

És.. hogy kiszúrta! :D Amúgy az csak1 videó mikor megyek az úton a buszmegállóból az a rengeteg diák hogy megbámul meg még az is köszön nekem akit életembe nem láttam még.

Vagy mennek a biciglivel velem szemben jön sávban azt annyira néz hogy jön felfele az út közepére. Meg aztán vannak még ilyenek..

Már 120E KM-ert elhagytam a corzával. :o Ezt megünneplem :)

Holnap megint csak eszkábálok valami szerelőárokfélét :) Ahogy a kipufogó leömlök jönnek lefele az a 2hattyúnyak XD Azon van egy védő burkolat, azt fogom valahogy ráeszkábálni hogy ne csörömpöljön.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is érdemes évente cserélni.

Valaki ajánlotta, hogy cserekor érdemes a pollenszűrőház és a kasztni találkozását lekenni FBS-sel, vagy bármilyen szilikonos anyaggal, mert ott esetleg befolyik az eső, vagy beszivárog a nedvesség. Nálam is elkezdett párásodni az ablak, így, a tél közeledtével, s lehet, hogy az a láthatatlan rés a bűnös. Úgyhogy körbe fogom én is szigetelni. :o

Lehet venni az ablakhoz ezt a szivacsos szigetelő okosságot, mindenféle vastagságban. Lehet az is jólenne, vagy kinyomni sziloval :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is érdemes évente cserélni.

Valaki ajánlotta, hogy cserekor érdemes a pollenszűrőház és a kasztni találkozását lekenni FBS-sel, vagy bármilyen szilikonos anyaggal, mert ott esetleg befolyik az eső, vagy beszivárog a nedvesség. Nálam is elkezdett párásodni az ablak, így, a tél közeledtével, s lehet, hogy az a láthatatlan rés a bűnös. Úgyhogy körbe fogom én is szigetelni. :o

Hakapeszi mondta,ki más beszél ilyen okosságokat?! :) :D

Link to comment
Megosztás:

És.. hogy kiszúrta! :) Amúgy az csa k1 videó mikor megyek az úton a buszmegállóból az a rengeteg diák hogy megbámul meg még az is köszön nekem akit életembe nem láttam még.

Vagy mennek a biciglivel velem szemben jön sávban azt annyira néz hogy jön felfele az út közepére. Meg aztán vannak még ilyenek..

Már 120E KM-ert elhagytam a corzával. :) Ezt megünneplem :(

Holnap megint csak eszkábálok valami szerelőárokfélét :( Ahogy a kipufogó leömlök jönnek lefele az a 2hattyúnyak XD Azon van egy védő burkolat, azt fogom valahogy ráeszkábálni hogy ne csörömpöljön.

Béla,te sokra fogod még vinni,mondom neked.

Mert ugye az ember mindig csak arra hajlamos gondolni,hogy az autót emelni kell,hogy aláférj. Vagy esetleg szerelőakna...DEHOGY A FÖLDET ÁSD KI ALÓLA..ezt szabadalmaztatni kellene! Világbajnok! :o :D

Ha ilyen verdákkal ilyen csajokat lehet felszedni,akkor a Corsáddal milyenek tapadnak rád?

:D
Link to comment
Megosztás:

Volt egy kis utam eszembe jutott a hozzászólásod. Úgyan azt a x14xe motort nyúzom 13"os acélfelnivel. 90km/h nál 5ösbe 2500RPM :o

Az enyém tutkó hogy jó mert itt a szomszéd faluba van 2db sebességmérő, kiírja hogy mennyivel megyek, és ha gyorsan megyek akkor LASSÍTS!

ma lesz egy hosszabb utam ott össze tudom majd hasonlítani a Te értékeddel:)

amúgy pl ha álló helyzetben lepadlózod akkor meddig szökik fel a mutató azt még megnéznéd nekem?

köszönettel: Gábor

Link to comment
Megosztás:

ma lesz egy hosszabb utam ott össze tudom majd hasonlítani a Te értékeddel:)

amúgy pl ha álló helyzetben lepadlózod akkor meddig szökik fel a mutató azt még megnéznéd nekem?

köszönettel: Gábor

Hello! Jól értem te arra gondolsz hogy mikor szabályoz le 1es fokozatban a motor?

Link to comment
Megosztás:

túráztatom a gépet a mutató kileng :o nekem

Nem tudok mit hozzáfűzni. ha nyomok egy bő gázt akkor kicsit megtorpan vagyis nem megtorpan de berezeg a pufó hátul mintha nem tudná magából kinyomni a cuccot.

Ha lepadlózom alapjárat után hirtelen érzem hogy padlót ér akkor rögtön elveszem akkor olyan 2E RPM.. Ha kcisit tovább nyomom a torpanást megvárom vagyis ezt a rezgést akkor tényleg olyan kb. 3500RPM.

vidijó Meglestétek aztán törlöm.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudok mit hozzáfűzni. ha nyomok egy bő gázt akkor kicsit megtorpan vagyis nem megtorpan de berezeg a pufó hátul mintha nem tudná magából kinyomni a cuccot.

Ha lepadlózom alapjárat után hirtelen érzem hogy padlót ér akkor rögtön elveszem akkor olyan 2E RPM.. Ha kcisit tovább nyomom a torpanást megvárom vagyis ezt a rezgést akkor tényleg olyan kb. 3500RPM.

vidijó Meglestétek aztán törlöm.

bazz, de fura a fekete hátlapos kilóméteróra :o nekem szép fehér piros háttérrel :D

Mi az a narancssárga jel ott neked bal oldalon?

Ezek az amcsi chevi corsák nagoyn szivbemarkó elenségek számomra....talán ha kimegyek ott veszek eggyet hamár az én kis drágámbtól kénytelen vagyok megvállni...

Link to comment
Megosztás:

Ezek az amcsi chevi corsák nagoyn szivbemarkó elenségek számomra....talán ha kimegyek ott veszek eggyet hamár az én kis drágámbtól kénytelen vagyok megvállni...

Ezek Brazíliában vannak! :)

Te gondolom az USA-ba szeretnél menni.Jó döntés,ott kolbászból van a kerítés!!! :o "Végigmenni a 66os úton!" "Minden táblába belelövök b+!!" :)

Ha az USA-ban megjelensz egy ekkora autóval,akkor megkérdezik,hogy "ezt te csináltad magadnak otthon"? :D

Link to comment
Megosztás:

bazz, de fura a fekete hátlapos kilóméteróra :D nekem szép fehér piros háttérrel :)

Mi az a narancssárga jel ott neked bal oldalon?

Ezek az amcsi chevi corsák nagoyn szivbemarkó elenségek számomra....talán ha kimegyek ott veszek eggyet hamár az én kis drágámbtól kénytelen vagyok megvállni...

szia

nekem is fehér piros világítással és narancssárga mutatókkal!

de épp ez a hibám oka is mert ezt a dizájnt most csinálta nekem egy srác és hosszas gondolkodás után arra jöttem rá, hogy azért nem stimmel a fordulatszámmérőm mutatója mert rosszul pattintotta vissza!!Beszéltem vele telón és mondta is h ez elképzelhető mert nem volt benne biztos melyik "lyukba" kell visszatenni a mutatót! És ebből adódóan most nekekm kisebb szögben van feltéve a mutatóm a pöcökre és ezért "késik" na de holnap megcserélem!:o

még annyi h a "csórósági" mutató az mikor villan ki jobb esetben?:1, akkor ha a mutató a piros tartományba ér vagy2? ha már majdnem üres a tank?? Mert nekem ez utóbbinál de ezt is furcsállom kissé!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.