Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

aki megy csütörtökön lurdyba van esetleg vkinek F astra váltás utáni CARELLO jobbos fényszórója eladó (vagy aki hallott ilyenről h van azt megköszönném, sürgős lenne)

köff előre is

Miből gondoltad, hogy bármelyik korzásnak van otthon f lámpája, és még ki is mászik a lurdyhoz? :excl:

Am van, viszem.

Link to comment
Megosztás:

Miből gondoltad, hogy bármelyik korzásnak van otthon f lámpája, és még ki is mászik a lurdyhoz? :(

Am van, viszem.

Komoly h van? De csak carello kell! és mennyi lenne az annyi? privben is jó a válasz :excl:

amúgy leesett h b corsa topic, bár ide szeretek/szoktam járni, f astra topicba nem

Link to comment
Megosztás:

megint befagyott a topic? Béla! mesélj vmi jót! :(

Ti vagytok a főszerelőmesterek :excl: én ugyan mit mondhatnék.

Akkor lengéscsillapító :lol:

Éjcakkból hazajövet elvittem bárdinál a kocsit, felrakatni rá az új hátsó lengéscsillapítókat. elég sokat kellett rá várnom.. nem beszélve arról hogy valaki sűrűn használta a flexet :lol:

Csak viccelek de tényleg használták a felxet mert nagyon rá volt gyógyulva a csavar rozsda, kosz, miegymás. Szóltam a fickónak hogy a kipuf leömlőnél is van egy védő burkolat márha úgy is a kocsi alatt van nézze már meg.

Jó meg is csináltak mindent kértem a szerelésről egy számlát is amivel tudom igazolni hogy szerelő rakta be a csillapítókat.

Beülök a kocsiba mintha a hátulja alapból olyan fura lenne. Mentem elkezdtem szórakozni a kormánnyal és éreztem hogy nem a régi... aztán fekvőrendőrökön 40-50-60 as tempókban mentem át XD Különösebb pattogás-csapódást nem észlelve. Faluba is mentem egy kört 90-100as tempóval. millió 1 bukkanó meg süppesztők között. Egyszerűen el se akartam hini hogy én tényleg azon a rossz úton megyek és aligha érzek belőle valamit.

Majd fékpróbákat is csináltam 100as tempóról hip hopp meg lehet állni. ABS darálásig taposva a féket.

Mikor kormányzok most már érzem hogy van hától is kerék mert kordában tart, nem úgy hogy hop én itt letérek hirtelen mert egyszerűen nem akar kiengedni az egyensújából a kocsi hátúja. Olyan mintha fegyelmezné az első kerekeket hogy Héj héj hova mész! XD-_-

Kicsit nekem úgy tűnik mintha feljebb is lenne a hátulja ezzel egy ilyen elegáns tartást ad a kocsinak. Almásba és hóba mindenképpen jól fog jönni hogy viszonylag elég magas a kocsi hasmagassága.

1 2 3 4

Azért hiányozni fognak a régi csillapítók :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ti vagytok a főszerelőmesterek :excl: én ugyan mit mondhatnék.

Akkor lengéscsillapító :lol:

Éjcakkból hazajövet elvittem bárdinál a kocsit, felrakatni rá az új hátsó lengéscsillapítókat. elég sokat kellett rá várnom.. nem beszélve arról hogy valaki sürün használta a flexet :lol:

Csak viccelek de tényleg használták a felxet mert nagyon rá volt gyógyulva a csavar rozsda, kosz, miegymás. Szóltam a fickónak hogy a kipuf leömlőnél is van egy védő burkolat márha úgy is a kocsi alatt van nézze már meg.

Jó meg is csináltak mindent kértem a szerelésről egy számlát is amivel tudom igazolni hogy szerelő rakta be a csillapítókat.

Beülök a kocsiba mintha a hátulja alapból olyan fura lenne. Mentem elkezdtem szórakozni a kormánnyal és éreztem hogy nem a régi... aztán fekvőrendőrökön 40-50-60 as tempókban mentem át XD Különösebb pattogás-csapódást nem észlelve. Faluba is mentem egy kört 90-100as tempóval. millió 1 bukkanó meg süppesztők között. Egyszerüen el se akartam hinNi hogy én tényleg azon a rossz úton megyek és aligha érzek belőle valamit.

Majd fékpróbákat is csináltam 100as tempóról hip hopp meg lehet állni. ABS darálásig taposva a féket.

Mikor kormányzok most már érzem hogy van hától is kerék mert kordában tart, nem úgy hogy hop én itt letérek hirtelen mert egyszerűen nem akar kiengedni az egyensúJából a kocsi hátúja. Olyan mintha fegyelmezné az első kerekeket hogy Hély hély hova mész! XD-_-

Kicsit nekem úgy tűnik mintha feljebb is lenne a hátulja ezzel egy ilyen elegáns tartást ad a kocsinak. Almásba és hóba mindenképpen jól fog jönni hogy viszonylag elég magas a kocsi hasmagassága.

1 2 3 4

Azért hiányozni fognak a régi csillapítók :lol:

Anyám borogass... :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Hali!!!

Tedd fel a vaterára a régi csillapítókat hátha valaki megveszi :lol:

A múltkor láttam, volt ott használt vezérműszíj is Corsához.

Nem tudom megvette-e már valaki :excl:

Nekem pl. van eladó akksim több méretben,ha feltöltöm tuti még be is indul tőle az autó! :lol:

Villanyturbó továbbra is eladó!! Nem gagyi cucc..... :(

Link to comment
Megosztás:

Ilyen későre jársz melózni? :lol: :(

hééééééé, én nem 9re járok!! :excl:

kérdés, mert te úgyis ismersz ott mindenkit: tegnap jöttünk haza és jött velünk egy szakadta fehér 3ajtós kadett , 1,3 felirat a hátulján, semmi extra kivülről, lemezfelni kis rozsda enyhén lógó kipuff de bazz: elindultunk padlógázzal, az xe astrát simán utol érte, a turbos megane-t amivel mentünk max 10-15-re szakadt le de ezt a távot tartotta , úgyhogy nagyon ment a kis rozsdás dög...milyen moci van abban?

ja és menj el fodrászhoz!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

hééééééé, én nem 9re járok!! :excl:

kérdés, mert te úgyis ismersz ott mindenkit: tegnap jöttünk haza és jött velünk egy szakadta fehér 3ajtós kadett , 1,3 felirat a hátulján, semmi extra kivülről, lemezfelni kis rozsda enyhén lógó kipuff de bazz: elindultunk padlógázzal, az xe astrát simán utol érte, a turbos megane-t amivel mentünk max 10-15-re szakadt le de ezt a távot tartotta , úgyhogy nagyon ment a kis rozsdás dög...milyen moci van abban?

ja és menj el fodrászhoz!! :lol:

Én se 9re járok, hanem 8ra. :lol: Csak most külső helyszínen kezdtem meg a munkaidőm. :lol:

Sztem abban ne van. :(

Ja és borotválkozzá meg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

A kocsimba mint megnéztem nincs fényszórómagasság állító motor. A csatlakozó jelen van, de maga a motor nincs. Az lenne a kérdésem, hogy ha veszek hozzá motort akkor gond nélkül be lehet tenni, vagy esetleg a lámpánál is stimmelnie kell valaminek?

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem az lenne ,hogy mitől van az hogy a váltókarom üresben hátrább áll a kelleténél. Olyan mintha 4esbe lenne rakva.

Ha nem olyan nagy beruházás akkor megcsinálnám/csináltatnám

Esetleg vmi tipp?

attól van hogy nem prémium váltókarod van :( (ok, befejeztem :excl: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.