Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

az biztos....

amikor a fastrás a busz sávban elmegy a sor mellet és bevág elém :D ....

ilyenkor szégyellem magam ,hogy az az opelos között is van gyökér :D

Tegnap balra kanyarodó sávból csinálta ugyanezt egy C vektra combi,mert derogált neki a sor végén megállni a lámpánál.

Így szerzett 3 autó előnyt. :) Gondolom rászólt a csapatfőnök rádión,hogy kell az a pozíció! :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap balra kanyarodó sávból csinálta ugyanezt egy C vektra combi,mert derogált neki a sor végén megállni a lámpánál.

Így szerzett 3 autó előnyt. :D Gondolom rászólt a csapatfőnök rádión,hogy kell az a pozíció! :)

tegnap mentem diszkóba pászróra hatvan ból éslőttem végig egy 7es BMW 60as tempóval :) diszkó előtt majdnem hogy meglőzöm és nini pont a dj volt :D

nekem a hideg odatette a fejesem tegnap az összes gomb kivéve a potit halál :P most próbálom szártgatni, remélem nem hiába

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 97-es B Corsa 10.12v olyat csinál, hogy ment közben megáll a motor alattam akármit csinálok.Az üzemanyag szivattyú egyszer csak nem kap áramot a reléje meg ki be húz!.Eléri a 90 fokot megy még kb 5 percig megy, gondol egyet és megáll. 10-15 perc várakozás után újra indítható.Ez előtt hiába indítanám az üzemanyag szivattyúrelé nem húzz be. gondoltam a relé rossz így kicseréltük és továbbra is csinálta.Következő volt a gyertyák cseréje!Ez sem segített.Minden létező csatlakozót megmozgattam széthúztam és semmi,ugyan úgy leáll menet közben:(

! Légyszíves ha valaki tud valami okosságot mondani erre akkor segítsen!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 97-es B Corsa 10.12v olyat csinál, hogy ment közben megáll a motor alattam akármit csinálok.Az üzemanyag szivattyú egyszer csak nem kap áramot a reléje meg ki be húz!.Eléri a 90 fokot megy még kb 5 percig megy, gondol egyet és megáll. 10-15 perc várakozás után újra indítható.Ez előtt hiába indítanám az üzemanyag szivattyúrelé nem húzz be. gondoltam a relé rossz így kicseréltük és továbbra is csinálta.Következő volt a gyertyák cseréje!Ez sem segített.Minden létező csatlakozót megmozgattam széthúztam és semmi,ugyan úgy leáll menet közben:(

! Légyszíves ha valaki tud valami okosságot mondani erre akkor segítsen!

A kulcsban szórakozik veled az immo chip. Nekem az a tippen. Általában hidegben adja meg magát.

Pótkulccsal is próbáld ki!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 97-es B Corsa 10.12v olyat csinál, hogy ment közben megáll a motor alattam akármit csinálok.Az üzemanyag szivattyú egyszer csak nem kap áramot a reléje meg ki be húz!.Eléri a 90 fokot megy még kb 5 percig megy, gondol egyet és megáll. 10-15 perc várakozás után újra indítható.Ez előtt hiába indítanám az üzemanyag szivattyúrelé nem húzz be. gondoltam a relé rossz így kicseréltük és továbbra is csinálta.Következő volt a gyertyák cseréje!Ez sem segített.Minden létező csatlakozót megmozgattam széthúztam és semmi,ugyan úgy leáll menet közben:(

! Légyszíves ha valaki tud valami okosságot mondani erre akkor segítsen!

Check control lámpicsek nem világít?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Az OMV az jobb mint a Shell de mind1 még nem néztem. Valamilyen Petrol benya is 360 szóval. Jövőévbe az is lehet könnyen 400ft. Nem tudom, költeni akartam a kocsira hogy ott legyek vele a toppon., de így nem fogok.

Néztem a vidit Mc-Elek, király! :D Tigrák is komolyak :)

ha mondjuk az x14xe-t akarom turbósítani az mi költség és milyen pluszteljesítménnyel jár?

Jó az bátya mit akarsz még jobbat. :)

hubi86 Leáll a motor vagy lefullad vagy egyszerűen csak elhalkul, netalán bevillan a műszerfal is?

Volu

nézd!
Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

egy c14nz corsa-ban egy vez.műszíj szakadás utáni helyreállítás milyen költséggel jár kábééé?? kszi

Igaz nem corsa, de a motor ugyanaz: c14nz f astrában elszakadt a vezérműszíj, egy himba eltört, 4 szelep kiflibe görbült. Vettem egy bontott HF-et, ezt síkolták, cseréltem szíjat, feszítőt, vízpumpát, tömítéseket( HF, szívó.-kipufogósor, karter, szelepfedél) ha már bontunk alapon lett cserélve: termosztát, főtengely-vezérműtengely szimering. Olajat, olajszűrőt, hűtőfolyadékot. A szerelésért nem kellett fizetni, az alkatrész összesen 53 ezerbe került.

145615-20101229-YhE2BR.jpg

145614-20101229-AT7qDT.jpg

145616-20101229-lh4PQw.jpg

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

egy c14nz corsa-ban egy vez.műszíj szakadás utáni helyreállítás milyen költséggel jár kábééé?? kszi

Szerelőm látott már olyan c14nz astrát, ahol csak kapott egy új szíjat,gőrgőt aztán gyíí.

Attól függ..szelephimbák is szoktak törni ilyenkor,de ha a dugattyúba is beleértek akkor görbülnek a szelepek is.Megbontás után derül ki pontosan. De szerintem legrosszabb esetben 80 kb.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Az OMV az jobb mint a Shell de mind1 még nem néztem. Valamilyen Petrol benya is 360 szóval. Jövőévbe az is lehet könnyen 400ft. Nem tudom, költeni akartam a kocsira hogy ott legyek vele a toppon., de így nem fogok.

Néztem a vidit Mc-Elek, király! :D Tigrák is komolyak :D

Jó az bátya mit akarsz még jobbat. :)

hubi86 Leáll a motor vagy lefullad vagy egyszerűen csak elhalkul, netalán bevillan a műszerfal is?

Volu

nézd!

énis terveztem eztazt...de mindenmiatt egyenlőre betervezek egy e85 átalakítást flexpro módra....ha meg jobban összejön a pénz akkor beruházok egy superb-re 1.9 TDI 5,5L gázolaj 100km-en :)

nincs valakinek MNC szervízes kollégája ismerőse akármilye? A fejegységembe valószinüleg az átvezető káel megadta magát...a helyzet az hogy szólni szól csinál midnent távirányítóval de a potméteren kivül semmi gomb nem kommunikál az előlappal :S ezt kéne megorvosolni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.