Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Bevásároltam a Corsához, holnap kezdem összerakni a szeretett EcoTec motort :lol:

Hengerfej úgy lesz visszarakva, ahogy levettem, felcsiszolok mindent szépre, vmit megtudok benne nézni itt otthon ???

Vezérléssel bajba leszek :S állítólag fokba kell beállítani :S

Sztetek is csak annyi lehetett, hogy a vízpumpa környékénél folyt össze a olaj meg víz, zöld színű Tescos fagyálló miatt, ami megette a tömítést (vezérműfedél tömítést)

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok,most hoztam haza a szervizből a kocsit,raktak bele 4 új Bosch gyertyát meg az Egr szelepet kitisztították,és teljesen pattent lett a gép,nincs rángatás nincs leállás kanyarba egyszóval ######a lett,következő körben még szerintem teljesen ki iktattatom azt az Egr szelepet mert csak a baj van vele,szóval ha valaki hasonló cipőben jár mint én voltam nekem használt ez a kis beavatkozás úgyhogy csak ajánlani tudom.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok,most hoztam haza a szervizből a kocsit,raktak bele 4 új Bosch gyertyát meg az Egr szelepet kitisztították,és teljesen pattent lett a gép,nincs rángatás nincs leállás kanyarba egyszóval ######a lett,következő körben még szerintem teljesen ki iktattatom azt az Egr szelepet mert csak a baj van vele,szóval ha valaki hasonló cipőben jár mint én voltam nekem használt ez a kis beavatkozás úgyhogy csak ajánlani tudom.

Nyugodtan fordulj hakapeszi úrhoz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok,most hoztam haza a szervizből a kocsit,raktak bele 4 új Bosch gyertyát meg az Egr szelepet kitisztították,és teljesen pattent lett a gép,nincs rángatás nincs leállás kanyarba egyszóval ######a lett,következő körben még szerintem teljesen ki iktattatom azt az Egr szelepet mert csak a baj van vele,szóval ha valaki hasonló cipőben jár mint én voltam nekem használt ez a kis beavatkozás úgyhogy csak ajánlani tudom.

Elektromos egr-t ha ledugózod azt nem szokta szeretni a motorvezérlő,hibakódokat fog küldözgetni,teljesítménye csökkenhet,többet is fogyaszthat.

Ha most jó,akkor végképp nem bolygatnám.

De mindenki azt csinál az autójával amit akar. :lol:

Az önindítóval is csak a baj van! Nem? Ha lemerül az akksi el sem indul az autó,azon kívül még el is szokott romlani! Mennyivel egyszerűbb volt nélküle...

Link to comment
Megosztás:

Astra f GSi

Nekem is van ilyen BC alapból. :lol:

Elmentem a haverhoz megnéztem az új házimozirendszerét. Megyünk kifele a kocsihoz. Azt mondja hogy valamelyik nap látott a turulmadárnál köszönt is, de nem vettem észre.

hmmm mondom, visszakérdek. Legalább gyorsan mentem? Mondja hogy 100al biztos. Mondom neki akkor azért nem vettelek észre, hol itt a gond? :D Akkor nincs harag.. B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van ilyen BC alapból. :D

Elmentem a haverhoz megnéztem az új házimozirendszerét. Megyünk kifele a kocsihoz. Azt mondja hogy valamelyik nap látott a turulmadárnál köszönt is, de nem vettem észre.

hmmm mondom, visszakérdek. Legalább gyorsan mentem? Mondja hogy 100al biztos. Mondom neki akkor azért nem vettelek észre, hol itt a gond? B) Akkor nincs harag.. :D

Ilyened van bélus? :lol:

K_p0073_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Zsír! :D

Be is kötöttél minden lábat?

Honnan számolja a BC megtehető km-t? Ha a tank visszajelző jelét veszi,akkor jobbos kanyar után csökken,balos után nő a megtehető km? :lol:

Várok még két csatlakozóra, de amint meglesz és bekötök mindent ( 6 szál vezeték) nem lesz probléma a többi sem.

Tech-1 van, gyári, azzal átállítom majd a tank űrtartalmát is stb stb.

Inkább ilyenre kell most vadásznom:

Es gibt auch noch eine 2. Möglichkeit. Dazu nimmt man die größere Kuppel, die normalerweise nur

beim TID Carphone verwendet wird. Diese hat den Vorteil, das sie höher ist als die Standard Kuppel,

somit hat man mehr Platz zu Verfügung, um das MID unterzubringen. Natürlich muss auch diese

Kuppel angepasst werden, was Halter, Abstand, etc. betrifft, aber das Ergebnis kann sich sehen lassen.

Die Carphone Kuppel hat übrigens die Teilenr. 12 34 130.

Link to comment
Megosztás:

@J0hnny!

Az eredeti TID-ed megvan még amit kiszedtél ennek a MID-nek a helyéről?

Ha igen akkor lehet hogy érdekelne, feléve ha valahogy be lehet ízlésesen faragni Corsa A-ba. Nekem nem kell fedélzeti computer, de mivel téli autónak van használva, egy külső hőmérőnek hasznát tudnám venni, azt meg tudja a sima TID is.

Link to comment
Megosztás:

@J0hnny!

Az eredeti TID-ed megvan még amit kiszedtél ennek a MID-nek a helyéről?

Ha igen akkor lehet hogy érdekelne, feléve ha valahogy be lehet ízlésesen faragni Corsa A-ba. Nekem nem kell fedélzeti computer, de mivel téli autónak van használva, egy külső hőmérőnek hasznát tudnám venni, azt meg tudja a sima TID is.

Megbeszéljük Gabi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Béci!

Látom neked is van tetőablakod! A tiéd nem zörög rossz úton? Mert az enyém elég idegesítő.

nekem a tetőablak nem zörög bár Béci sem vagyok :D viszont az alatta lévő elhúzható napfényvédő szokott zörögni, főleg ilyen nagy hidegekben,de általában ha kicsit elkezdem huzogatni akkor jó lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.