Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

hello

Sajnos megint előjött egy hiba amit még mindig nem tudok h mitől van.

A jelenség ugyan az, főleg esős idő után jelentkezik. Alacsony fordulaton megyek (pl elindulásnál) és elkezd rángatni, dadogni az autó.

Ha pörgetem és kicsit csúsztatom a kuplungot akkor megy. kb 15-20km megtétele után elmúlik.

Vki valami tipp hogy mitől lehet?

Hasonló nálam is előfordult már, nézz bele a gyújtáselosztó fedélbe ilyenkor, hogy nincs e benne egy kis pára lecsapódva. Ha nem is látszik rajta töröld meg a belsejét és ha utána megszűnik a dadogás akkor valószínű hogy van a fedélen egy hajszálrepedés.

Link to comment
Megosztás:

Hasonló nálam is előfordult már, nézz bele a gyújtáselosztó fedélbe ilyenkor, hogy nincs e benne egy kis pára lecsapódva. Ha nem is látszik rajta töröld meg a belsejét és ha utána megszűnik a dadogás akkor valószínű hogy van a fedélen egy hajszálrepedés.

Köszi a választ.Leszedtem, megnéztem, megtörölgettem és azóta nincs gond. Addig amíg megint nem esik az eső <_<

Látni nem láttam rajta repedést , bár az nem jelent semmit. Ha továbbra is előfordul akkor csere.

Elég gáz amikor egy kereszteződésben indulnál el és elkezd dadogni, legalábbis engem marhára zavar .

Link to comment
Megosztás:

Köszi a választ.Leszedtem, megnéztem, megtörölgettem és azóta nincs gond. Addig amíg megint nem esik az eső :angry:

Látni nem láttam rajta repedést , bár az nem jelent semmit. Ha továbbra is előfordul akkor csere.

Elég gáz amikor egy kereszteződésben indulnál el és elkezd dadogni, legalábbis engem marhára zavar .

Mindjárt megkapod,hogy c12nz-vel csak lejtőn lefelé lehet elindulni. <_<

Link to comment
Megosztás:

Köszi a választ.Leszedtem, megnéztem, megtörölgettem és azóta nincs gond. Addig amíg megint nem esik az eső <_<

Látni nem láttam rajta repedést , bár az nem jelent semmit. Ha továbbra is előfordul akkor csere.

Elég gáz amikor egy kereszteződésben indulnál el és elkezd dadogni, legalábbis engem marhára zavar .

A gyertyákat nem szokta beköpni nálad?

Link to comment
Megosztás:

Mindjárt megkapod,hogy c12nz-vel csak lejtőn lefelé lehet elindulni. <_<

Igazából én nem akadok fenn ilyeneken. Ez van ezt kell szeretni. Bárkitől szívesen elfogadok felajánlásokat egy jobb gép összeépítésével kapcsolatban :angry: Addig meg marad ez :P

codyGyertyák most lettek cserélve kb 2hónapja. Előtte is csinálta ezt ezért elsőnek a gyertyákra gondoltam én is. Kicseréltem és néha előjön a történet

Link to comment
Megosztás:

peeersze, és minden 1,2 tulajdonosnak alanyi jogon járjon egy 2literes moci,mi?! <_<

Nemfeltétlenül kellene nekem egy 2literes. Azt valahol kihasználhatatlannak tartom , főleg itt városban. (Persze azért megpróbálnám)

Én simán kieggyeznék egy 1.4 16szelepes mocival.

hajdugabords sztem jobb ha teszel bele, amúgy sztem max 13cm-es hangszóró menne bele, viszont kerettel 16,5cm ami azért jóval másabb lenne. Nem nagy összeg , érdemes befektetni

Link to comment
Megosztás:

Nemfeltétlenül kellene nekem egy 2literes. Azt valahol kihasználhatatlannak tartom , főleg itt városban. (Persze azért megpróbálnám)

Én simán kieggyeznék egy 1.4 16szelepes mocival.

hajdugabords sztem jobb ha teszel bele, amúgy sztem max 13cm-es hangszóró menne bele, viszont kerettel 16,5cm ami azért jóval másabb lenne. Nem nagy összeg , érdemes befektetni

Akkor ha jól értem beépítőkerettel 16,5 cm-s hangszóró menne bele?

Link to comment
Megosztás:

Flex-el szinte bármilyen. :P Egyébként az ajtón a lyuk ovális alakú,talán vágás nélkül csak egy 13as ovál hangszóró menne bele talán.Vagy megcsinálhatod ilyen igényes módon is. <_<

Lehet ezt fokozni rendesen. Már szinte mindent lehet kapni ami szem-szájnak ingere :angry: Itt van pl egy ajtózseb amiben oldalanként 2db 16,5cm-es hangszórónak alakítottak ki helyet:

ShowImage.aspx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Flex-el szinte bármilyen. :angry: Egyébként az ajtón a lyuk ovális alakú,talán vágás nélkül csak egy 13as ovál hangszóró menne bele talán.Vagy megcsinálhatod ilyen igényes módon is. <_<

http://hasznaltauto.medija.hu/1515411/4446234_10.jpg

ez nagyon roma...a 16,5-es befér úgy hogy a gyári takaró megmaradjon...sőt amiket lehet kapni szetteket, a csipogója is befér a kilincs elé a gyári helyébe

Link to comment
Megosztás:

peeersze, és minden 1,2 tulajdonosnak alanyi jogon járjon egy 2literes moci,mi?! <_<

Áááá inkább sok lóvé,hogy azon vehessek mondjuk egy A5 3.0-ás túróst,mint a vörösiszaposoknak új ház a vályogviskó helyett.

Nemfeltétlenül kellene nekem egy 2literes. Azt valahol kihasználhatatlannak tartom , főleg itt városban. (Persze azért megpróbálnám)

Én simán kieggyeznék egy 1.4 16szelepes mocival.

Eleve erősebbet akartam mondjuk de olyanból már akkor is csak boyrészer edisön darabok voltak,azokból láttam olyat,hogy szerintem a gyárilag 60lóból megvolt vagy 40 is. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Hehe soha nem raknék fel olyan szart... <_<

Mi az, hogy nem raknál fel olyan szart? Ja csak tudod nem mondom, hogy ellophatatlanak lesznek tőle a felnik, de mi nem kertes házba lakunk így nincs garázs... Meg ha mész valahova se árt, ha több kocsi van és a tieden van kerékőr nagy az esély rá, hogy nem azt fogják basztatni. Szóval nagyon nem hinném, hogy hülyeség. Érdekes J0hnny, hogy neked minden hülyeség :angry: Akkor te, hogy oldod meg, hogy ne lopják le a felnijeid?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.