Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Akkor marad a radikális módszer :)

Ez a bontós vagy a fekete corsád ?

Múltkor szét kellett szednem a fűtéskonzolt mert a hátuljánál hiányzott 1-2 csavart fogó/szorító kis fémdarab. Ismerőstől kaptam, mondom szétszedem. Nem is volt vele gond simán jött, simán vissza is ment. Mikor végeztem akkor jött a feketeleves. Ahol a fejegység van a bal felső sarka marhára eláll, nem vízszintesen áll hanem lejt az egész :D Mondhatni gyönyörű :D

Ez nem az enyém csak linkeltem a képet valakié innen a fórumból talán VZolié :D

Link to comment
Megosztás:

http://www.oktuning.hu/pics/corsa_fekete_kormany.jpg

Mondjuk nekem ez tetszik :) Kadett gsi kormány

Hát ennél mennyivel szebb az én lufis meg calibra kormányom :D Egyedül a GSI felírat jó benne :D Mi tegnap vettük le a corsám kormányát pont kicserélni a calibráéra és kapot pár pofont és már ugrott is le. :D De ha gondolod gyere el vedd meg a kormányt és feltesszük :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ennél mennyivel szebb az én lufis meg calibra kormányom :) Egyedül a GSI felírat jó benne :D Mi tegnap vettük le a corsám kormányát pont kicserélni a calibráéra és kapot pár pofont és már ugrott is le. :D De ha gondolod gyere el vedd meg a kormányt és feltesszük :D

Méretileg ugyan akkora a gsi mint a sima ugye, csak az ágak száma más?

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk annál tényleg jobb :D Nagyon gondolkozom ,h milyenre cseréljem a lufis corsa kormány illetve a gsi is tetszik :)

Lufisra semmi képpen mert vagy csinálni kell valami egyedi átvezetést, vagy ki kell cserélni a kormányoszlopot lufisra. Vagy nem lesz index visszacsapás + duda eladom a lufis kormányt is. Csak elsőre meg kell csinálni ezt :D

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes... :)

Érted: nekem volt az astrán ilyen, volt rajta sima astra kormány is és most Corsa GSi van rajta...akkor a corsában valami nem olyan... :D

Amúgy neked bejön ez a malomkerék feeling? :D

Amúgy asconára is jó a kormány is vectára is gondolom ezért jó astrára is de a corsára nem :D vicc. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na és csökkent a fogyasztás? :)

5.5ből 5.1lett. Országút, 20-25fok,nyárigumi. Ugyanaz az útvonal ugyanazzal a vezetési stílussal.

Ingyen adták a lambda-tuninghoz,külön nem venném meg mert ilyen -10% az igazából forgalomban és egy autó üzemeltetésében semmit nem jelent.

Gondolom te sem kezdesz hibák után kutatni ha kijön a kútnál,hogy 3-4decivel többet evett az autód. :D

Link to comment
Megosztás:

5.5ből 5.1lett. Országút, 20-25fok,nyárigumi. Ugyanaz az útvonal ugyanazzal a vezetési stílussal.

Ingyen adták a lambda-tuninghoz,külön nem venném meg mert ilyen -10% az igazából forgalomban és egy autó üzemeltetésében semmit nem jelent.

Gondolom te sem kezdesz hibák után kutatni ha kijön a kútnál,hogy 3-4decivel többet evett az autód. :)

Dehogy én simán elvagyok a 7-8-literes fogyimmal. :D

Link to comment
Megosztás:

Milyen ötletes :) Nekem ilyen kis patentok/bolhák kellenének mert amikor hidegebb időben szedtem szét a belsejét egy pár db megadta magát.

Visszapillantó belső műanyag takarójának patentjai stb...

16.kerben van egy jó pattent bolt, vagy minta alapján, vagy típusra is adnak olyan pattentot , amilyet nem szeretnél! :D

Link to comment
Megosztás:

Csavar lelazít kerék kulccsal rábaszol a csavar köröl a kormány fémjére a kulcsal párat és már jön is csavart érdemes rajta hagyni mielőtt szájba vág :) Nekem 2 éve nem veszi vissza az indexet és nincs duda XDDDD

ez a gsi.

Mi már ezzel a módszerrel 3 kormányt szedtünk le :D

Hasonlóképpen nézetet ki ma az enyém is az elektromos ablak bekötése közben! Illetve az új dirty féle kárpittal! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.