Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

de én nem akarok normálisat :lol:

jó nekem az szar mac :lol:

Én EZT akartam végül sikerült 23ért venni :D 1500 volt hozzá a kábel mert azt nem adták :D szóval aki keres talál...kispénzből olyat lehet kitépi az ablakot a verdából...csak keresni kell. vatera rulez

Motoros előlapos okosságot, egérmozit ne vegyél (MNC ethernal nekem volt minősége közel vana 0-hoz cserébe csiri vili). Átvezetőkábeles lesz kb 2 év után sima bukó és kész, párja nincs nem romlik el.

Haveromank valami cd lejátszó 5-6 éves clarion van, veri minőségben a alpine-t és akkor még a nakamichiről nem is szóltam.

Hamár minőségről és zenei élményről akarunk beszélni a legfontosabb hogy mp3-at NEM HALLGATUNK ;)

Link to comment
Megosztás:

Én EZT akartam végül sikerült 23ért venni :lol: 1500 volt hozzá a kábel mert azt nem adták :lol: szóval aki keres talál...kispénzből olyat lehet kitépi az ablakot a verdából...csak keresni kell. vatera rulez

Motoros előlapos okosságot, egérmozit ne vegyél (MNC ethernal nekem volt minősége közel vana 0-hoz cserébe csiri vili). Átvezetőkábeles lesz kb 2 év után sima bukó és kész, párja nincs nem romlik el.

Haveromank valami cd lejátszó 5-6 éves clarion van, veri minőségben a alpine-t és akkor még a nakamichiről nem is szóltam.

Hamár minőségről és zenei élményről akarunk beszélni a legfontosabb hogy mp3-at NEM HALLGATUNK :D

Mp3 az egy vicc. Berakom és folyamat recseg az egész szarul szól halk minden baja van. Ellenben berakok egy audi CD-t kristálytiszta és olyan bässzus van, hogy kiveri a szélvédőt. :D

Link to comment
Megosztás:

Én EZT akartam végül sikerült 23ért venni :lol: 1500 volt hozzá a kábel mert azt nem adták :lol: szóval aki keres talál...kispénzből olyat lehet kitépi az ablakot a verdából...csak keresni kell. vatera rulez

Motoros előlapos okosságot, egérmozit ne vegyél (MNC ethernal nekem volt minősége közel vana 0-hoz cserébe csiri vili). Átvezetőkábeles lesz kb 2 év után sima bukó és kész, párja nincs nem romlik el.

Haveromank valami cd lejátszó 5-6 éves clarion van, veri minőségben a alpine-t és akkor még a nakamichiről nem is szóltam.

Hamár minőségről és zenei élményről akarunk beszélni a legfontosabb hogy mp3-at NEM HALLGATUNK :D

Hehe, bocs de B Corsában tökmind1 milyen hangrendszered van és pláne tökmind1 milyen forrást használsz, legfeljebb 50ig lehet/érdemes zenét hallgatni benne...bár a tuctuctuccot akár még 100nál is hallani, de a részleteket biztos hogy nem hallod ki.

Link to comment
Megosztás:

Aha értem, én mindkét kocsiban gyári rádiót szoktam hallgatni. Azt a minőséget én még élvezhetőnek tartom.

Nem erről van szó, elprüntyög a gyári rádió ha feltekered de a tanult Corsás kollégák itt arról értekeztek, hogy nem hallgatnak mp3mat, csak audio CD-t mer az a tutti. Ez már alapból hülyeség, mert van szar audio CD és magas minőségü mp3 és audio CDnél magasabb minőségü számítógépes formátumok (ma már semelyik rádióstúdió nem dolgozik audio CD-ről).

De itt csak annyit akartam mondani hogy menet közben B Corsában ember nem mondja meg, hogy CD vagy MP3 szól-e, mert nem az a kimondott süketszoba.

Link to comment
Megosztás:

Hehe, bocs de B Corsában tökmind1 milyen hangrendszered van és pláne tökmind1 milyen forrást használsz, legfeljebb 50ig lehet/érdemes zenét hallgatni benne...bár a tuctuctuccot akár még 100nál is hallani, de a részleteket biztos hogy nem hallod ki.

Érdekes dolgokat beszélsz, innen látszik, hogy neked nincs ilyen rendszered és fogalmad sincs miről beszélsz. Pont a corsába van értelme zenét építeni mert brutálisan jól szól. Merci Bmw audiba ami halkabb nem szeretek építeni rendszereket mert sose lesz jó. Berakod a mélyládát a csomagtartóba azt nem is hallod.

Link to comment
Megosztás:

Nem erről van szó, elprüntyög a gyári rádió ha feltekered de a tanult Corsás kollégák itt arról értekeztek, hogy nem hallgatnak mp3mat, csak audio CD-t mer az a tutti. Ez már alapból hülyeség, mert van szar audio CD és magas minőségü mp3 és audio CDnél magasabb minőségü számítógépes formátumok (ma már semelyik rádióstúdió nem dolgozik audio CD-ről).

De itt csak annyit akartam mondani hogy menet közben B Corsában ember nem mondja meg, hogy CD vagy MP3 szól-e, mert nem az a kimondott süketszoba.

Ez ismét nagy marhaság volt. Nem használok gyári rádiót minden erősítőről megy és nem olcsó cuccok. Pont a jó rendszernél hallható, hogy 300FT-ot nem ér az MP3 mert okádék a minősége. Az, hogy te egy 200ftos fejegységeden és 300FTos hangszórókkal beraksz mp3at azon semmit nem hallasz. Igen létezik FLAC-nak becézik és ezt szoktam átírni audio CD-be. :lol: Ja és addig amíg nincs kiépítve a corsába rendszered szerintem ne nyilváníts véleményt arról, hogy mi szól. :lol: Ja és ha zenét hallgatok, még nagy fordulaton se hallom a motort. :D

Link to comment
Megosztás:

Érdekes dolgokat beszélsz, innen látszik, hogy neked nincs ilyen rendszered és fogalmad sincs miről beszélsz. Pont a corsába van értelme zenét építeni mert brutálisan jól szól. Merci Bmw audiba ami halkabb nem szeretek építeni rendszereket mert sose lesz jó. Berakod a mélyládát a csomagtartóba azt nem is hallod.

Muszáj folyamatosan kiröhögtetned magad?

Link to comment
Megosztás:

Ez ismét nagy marhaság volt. Nem használok gyári rádiót minden erősítőről megy és nem olcsó cuccok. Pont a jó rendszernél hallható, hogy 300FT-ot nem ér az MP3 mert okádék a minősége. Az, hogy te egy 200ftos fejegységen és 300FTos hangszóróknál beraksz mp3at azon semmit nem hallasz. Igen létezik FLAC-nak becézik és ezt szoktam átírni audio CD-be. :lol: Ja és addig amíg nincs kiépítve a corsába rendszered szerintem ne nyilváníts véleményt arról, hogy mi szól. :lol:

Mint már említettem, 75 dB alapzaj nem az a tipikus stúdió. A többi bullshit, álló helyzetben biztos szépen szól, csak a nappali álló helyzetben kényelmesebb.

Link to comment
Megosztás:

Mint már említettem, 75 dB alapzaj nem az a tipikus stúdió. A többi bullshit, álló helyzetben biztos szépen szól, csak a nappali álló helyzetben kényelmesebb.

Mi köze van autónak a studiohoz? Whehehe ez már megint értelmes hozzászólás. Te már hallottál olyan autót aminek nincs alapzaja? Igen majd lesz egyszer az elektromos autók. :lol: De azoknak is van. Atyaég. Minőségi zenehallgatás nem csak azt jelenti, hogy beteszel otthon egy 8 ezer éves CD-t azt meghallgatod a 18ik szimfóniát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.