Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Ja mondjuk ebben van valami.

Ez nagyon nem így van egy jó rendszer esetén kristálytisztán hallható mi az MP3 és mi az audió CD vagy FLAC ahogy tetszik. Érdekesen én sose hallom a motor hangját. :lol: Az lehet, hogy a gyári cuccokat lazán elnyomja mert általában ezek az alap cuccok amik vannak kocsikba bekapcsolom azt max hangerőn is hangosabb a kocsi motorja. :lol: Javaslom, hogy üljetek be egy kocsiba amibe építettek zenét minőségi komponensekből és hallgassátok meg miről beszéltek menet közben, és tegyetek be MP3 és audi CD-t majd meglátjátok.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes dolgokat beszélsz, innen látszik, hogy neked nincs ilyen rendszered és fogalmad sincs miről beszélsz. Pont a corsába van értelme zenét építeni mert brutálisan jól szól. Merci Bmw audiba ami halkabb nem szeretek építeni rendszereket mert sose lesz jó. Berakod a mélyládát a csomagtartóba azt nem is hallod.

Tudod a Corsa az 5. autóm, vannak jobbak is meg újabbak is. Van különbség. A te autód majdnem annyit ér, mint egy közepes otthoni HiFi rendszer, és oltasz hogy mi az a minőségi zene.

... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudod a Corsa az 5. autóm, vannak jobbak is meg újabbak is. Van különbség. A te autód majdnem annyit ér, mint egy közepes otthoni HiFi rendszer, és oltasz hogy mi az a minőségi zene.

... :lol:

Whehhehe ember ha neked 5 autód lenne nem egy szaros b corsát vettek volna. :lol: Rendben, akkor nekem is 5 autóm van mert folyamat kb ennyit vezetek. Hoppá most már én is menő vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon nem így van egy jó rendszer esetén kristálytisztán hallható mi az MP3 és mi az audió CD vagy FLAC ahogy tetszik. Érdekesen én sose hallom a motor hangját. :lol: Az lehet, hogy a gyári cuccokat lazán elnyomja mert általában ezek az alap cuccok amik vannak kocsikba bekapcsolom azt max hangerőn is hangosabb a kocsi motorja. :lol: Javaslom, hogy üljetek be egy kocsiba amibe építettek zenét minőségi komponensekből és hallgassátok meg miről beszéltek menet közben, és tegyetek be MP3 és audi CD-t majd meglátjátok.

Jas valszeg azért állt át az összes rádió mp3-ra (van belőle olyan adatsürüségü, amihez képest a CD sehol nincs).

15 éve ugyanígy sírt pár arc hogy a bakelitlemez mennyivel jobban szól mint a digitális CD, aztán mégis kihalt a bakelit. A CD napjai meg vannak számlálva.

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon nem így van egy jó rendszer esetén kristálytisztán hallható mi az MP3 és mi az audió CD vagy FLAC ahogy tetszik. Érdekesen én sose hallom a motor hangját. :lol: Az lehet, hogy a gyári cuccokat lazán elnyomja mert általában ezek az alap cuccok amik vannak kocsikba bekapcsolom azt max hangerőn is hangosabb a kocsi motorja. :lol: Javaslom, hogy üljetek be egy kocsiba amibe építettek zenét minőségi komponensekből és hallgassátok meg miről beszéltek menet közben, és tegyetek be MP3 és audi CD-t majd meglátjátok.

Ez viszont ebben formában nem állja meg a helyét. Simán el tudom nyomni a motorhangot a gyári rendszerrel.

Link to comment
Megosztás:

Ez csak azért érdekes, mert a kedvenc zenekaraimnak 90% mai napig ad ki vinilen anyagokat. :lol:

Ez egy nagy badarság az MP3 azt nem is erre találták ki komoly cégek semmit nem vesznek fel mp3ba ne vicceljünk már. Rádióba mp3ról megy a zene? Az is elég vicces lenne. :lol: De elég logikusan belegondolni. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez egy nagy badarság az MP3 azt nem is erre találták ki komoly cégek semmit nem vesznek fel mp3ba ne vicceljünk már. Rádióba mp3ról megy a zene? Az is elég vicces lenne. :lol: De elég logikusan belegondolni. :D

Elárulom neked, hogy igen, mp3-ról megy és vannak olyan tömörítési szabványok mp3-hoz is, ami megközelití, mondom: megközelití az audió CD minőségét.

Alapjába véve az autóba épített hifi egy baromság, mivel maga a kasztni nem egy olyan közeg, ahova tényleg Hi-fi-t lehetne építeni.

Nálad az a lényeg, hogy a sarkon is jól hallják a kis luvnyák ha jösz, nekem meg az, hogy az egész tartományban élvezhető legyen a zene.

Mindkettőtök óriási baromságokat mond, de nem baj, szeretem nézni, ahogy civakodtok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elárulom neked, hogy igen, mp3-ról megy és vannak olyan tömörítési szabványok mp3-hoz is, ami megközelití, mondom: megközelití az audió CD minőségét.

Alapjába véve az autóba épített hifi egy baromság, mivel maga a kasztni nem egy olyan közeg, ahova tényleg Hi-fi-t lehetne építeni.

Nálad az a lényeg, hogy a sarkon is jól hallják a kis luvnyák ha jösz, nekem meg az, hogy az egész tartományban élvezhető legyen a zene.

Mindkettőtök óriási baromságokat mond, de nem baj, szeretem nézni, ahogy civakodtok! :lol:

Hát nem tudom mondjuk rengeteg rádiót hallgatok igazából. :lol: Ha meg jó minőségbe tömörítik nem sok értelme van minimálisan foglal kisebb helyet. :D Akkor le kell ülni a kanapéba aztán hallgatni a zenét. :D Tudom a kocsiba a kerékcsikorgást kell hallgatni meg, ahogy brümmög a kipufogó ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom mondjuk rengeteg rádiót hallgatok igazából. :lol: Ha meg jó minőségbe tömörítik nem sok értelme van minimálisan foglal kisebb helyet. :lol: Akkor le kell ülni a kanapéba aztán hallgatni a zenét. :D

Kezdhetnénk azzal is, hogy az FM rádiózást nem arra találták ki, hogy autóban zenét hallagasunk...szal aki tényleg minőséget akar, az kiépít erre magának egy szobát és felteszi a vinil lemezt a hifi lejátszóra. :D

Link to comment
Megosztás:

éN NEM VAGYOK EGY HIFI megszállott, de azért kicserélte a gyári hangszórókat meg a fejegységet, mert az tényleg szart sem ér. Élvezhetőbb lett a zene, mondjuk én sokat hallgatok rádiót is. ha cd akkor változó. van audio is meg mp3 is. Hogy mi a különbség? Attól függ honnan van a zene. Letorrentezed az mp3-at? megkapod 128 vagy 256 kbps-ben és kész. Vagy ezt kiírod mp3-ban cd-re, vagy audiot csinálsz belőle. Minőségi változás nem lesz. Ha van egy eredeti audio cd-d és azt konvertálod mp3-ba abból tudsz stúdió minőségűt csinálni. De szerintem kevesen vagyunk itt olyan vájt fülűek, hogy a 256kbps-t meg tudjuk különböztetni a minőségibb hangfelbontástól. van hogy a 128-at sem lehet a 256-tól megkülönböztetni.

Link to comment
Megosztás:

éN NEM VAGYOK EGY HIFI megszállott, de azért kicserélte a gyári hangszórókat meg a fejegységet, mert az tényleg szart sem ér. Élvezhetőbb lett a zene, mondjuk én sokat hallgatok rádiót is. ha cd akkor változó. van audio is meg mp3 is. Hogy mi a különbség? Attól függ honnan van a zene. Letorrentezed az mp3-at? megkapod 128 vagy 256 kbps-ben és kész. Vagy ezt kiírod mp3-ban cd-re, vagy audiot csinálsz belőle. Minőségi változás nem lesz. Ha van egy eredeti audio cd-d és azt konvertálod mp3-ba abból tudsz stúdió minőségűt csinálni. De szerintem kevesen vagyunk itt olyan vájt fülűek, hogy a 256kbps-t meg tudjuk különböztetni a minőségibb hangfelbontástól. van hogy a 128-at sem lehet a 256-tól megkülönböztetni.

Na majd legközelebb átjössz megmutatom... a jó minőségű mp3 se az igazi.. :lol: aztán majd berakok egy audio cd-t.... :lol: Aztán majd eldöntöd te magad.

Link to comment
Megosztás:

Na majd legközelebb átjössz megmutatom... a jó minőségű mp3 se az igazi.. :lol: aztán majd berakok egy audio cd-t.... :lol: Aztán majd eldöntöd te magad.

Ok. Állok elébe. Tény és való, még nem ültem olyan kocsiban, amilyenben olyan hifi van mint a tiédben Majd kipróbálom. Már a múltkor is akartam kérni, csak kiment a fejemből.

A vastagon szedett dolgok csak johni kedvéért :D

Link to comment
Megosztás:

Ok. Állok elébe. Tény és való, még nem ültem olyan kocsiban, amilyenben olyan hifi van mint a tiédben Majd kipróbálom. Már a múltkor is akartam kérni, csak kiment a fejemből.

A vastagon szedett dolgok csak johni kedvéért :lol:

Nem értem mi baja van. Soha életembe nem javított ki ilyen hibát a nyelvtan tanárom. Érettségin se vontak le ilyenért pontot helyesírási hibának innentől kezdve érdekes. :lol: Azt elhiheted, hogy teljesen más világ így zenét hallgatni mint simán. :D Sőt fogalmazzunk úgy, hogy életembeN senki nem említette még ezt. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem értem mi baja van. Soha életembe nem javított ki ilyen hibát a nyelvtan tanárom. Érettségin se voltak le ilyenért pontot helyesírási hibának innentől kezdve érdekes. :lol:

Ne törd magad, nem régóta vagy itt, nem tudhatot, hogy volt már róla vita és megegyeztem a modik ahogy a helyesírási hibákat nem moderálják, bár a kultúrált fórumozás része hogy megtiszteljük a másikat a szép helyesen írt hsz-ekkel. Aztán a másik kategória amikor megtalálják az egyetlen elírt betűt, és szóvá teszik. Szokd meg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne törd magad, nem régóta vagy itt, nem tudhatot, hogy volt már róla vita és megegyeztem a modik ahogy a helyesírási hibákat nem moderálják, bár a kultúrált fórumozás része hogy megtiszteljük a másikat a szép helyesen írt hsz-ekkel. Aztán a másik kategória amikor megtalálják az egyetlen elírt betűt, és szóvá teszik. Szokd meg. :lol:

Engem egyáltalán nem zavar komolyan. De amikor más bejön full idiótaságokat ír ékezet nélkül végig meg minden az nem probléma. :lol: Sose írtam, hogy tökéletesen írok de attól, hogy még ezt 20x megemlíti jobb nem lesz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.