Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

az enyém is már mondhatni"tökéletes" gyári állapotban van,de le sem merem írni mennyit költöttem rá mire eddig eljutottam :lol: bár egy jó 1,2es moci hátra a csomagtartóba,mindig is ez volt az álmom :icon13:

Nekem is már csak egy jó karosszériást kell találnom aki a küszöböket megcsinálja aztán veszek rá oldalra egy küszöböt és fain is :D

Már csak a nyarat várom. Vettem egy 15colos GTR felnit. 195/50-es gumikkal, tehermentesítő legyártva hozzá :devlish: legyen már vége a télnek :icon13: és már pakolom is fel. Na meg persze a 4cm ültetés :devlish:

Kíváncsi leszek mi lesz belőle :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is már csak egy jó karosszériást kell találnom aki a küszöböket megcsinálja aztán veszek rá oldalra egy küszöböt és fain is :lol:

Már csak a nyarat várom. Vettem egy 15colos GTR felnit. 195/50-es gumikkal, tehermentesítő legyártva hozzá :D legyen már vége a télnek :devlish: és már pakolom is fel. Na meg persze a 4cm ültetés :devlish:

Kíváncsi leszek mi lesz belőle :icon13:

Húha.. 15col? plusz ültetés? Nem lesz az egy kicsit sok?

Szerintem a 2 együtt modell autóként használható. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is már csak egy jó karosszériást kell találnom aki a küszöböket megcsinálja aztán veszek rá oldalra egy küszöböt és fain is :lol:

Már csak a nyarat várom. Vettem egy 15colos GTR felnit. 195/50-es gumikkal, tehermentesítő legyártva hozzá :D legyen már vége a télnek :icon13: és már pakolom is fel. Na meg persze a 4cm ültetés :devlish:

Kíváncsi leszek mi lesz belőle :icon13:

az enyémnél a tökéletes gyári állapotot csak a motorra értettem, most hogy belelapátoltam majd' egy turbós moci árát illik jónak lennie...felnire meg kb 5évet vadásztam mire rátaláltam :devlish:

Link to comment
Megosztás:

15ös kerekek + 6cm ültetés van nekem elöl...még bírja :lol:

Azon gondolkodtam még, hogy a gyári GSI rugók ugye 25mm lejebb vannak. Akkor az jó lenne az enyémre is? Meg minden gyári GSI rugó 25mm ültet? Vagy akkor már legyen 40mm? Had kérdezzem már meg lengéscsillapíttókat is cserélted? Vagy hogy szerelted be? Meg honna vegyek ültetőrugót?

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok kötekedni..., de hogy közlekedsz Budapesten? :D :lol:

Amúgy a képed alapján jól nézki, csak sajnálnám az ilyen férfinemiszerv@ utak miatt.

Mondjuk én Soproni vagyok itt sem jobbak. Ezért kérdezem hogy elég megvenni a rugókat vagy vegyek valami mást is. 40mm-nél többet nem akarok (nem merek) ültetni az utak miatt :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Azon gondolkodtam még, hogy a gyári GSI rugók ugye 25mm lejebb vannak. Akkor az jó lenne az enyémre is? Meg minden gyári GSI rugó 25mm ültet? Vagy akkor már legyen 40mm? Had kérdezzem már meg lengéscsillapíttókat is cserélted? Vagy hogy szerelted be? Meg honna vegyek ültetőrugót?

fogalmam sincs hogy a gsi rugók mennyire ülnek lejjebb a simánál,nekem alapból gsi felszereltségű az autóm,de nem tűnt anno "ültetettebbnek" amíg bent volt, mint egy átlag corsa. Aztán vettem komplett szettet (rugók plusz gátlók),FK márkájú,már jó pár éve nyűvöm de semmi baja, bár vannak itt egy páran akik ezt a márkát elvetik,de városba sz*r utakra tökéletesen bevált. Amúgy vki azt mondja hogy 4centi ültetésig a sima gátlók bírják, van aki azt mondja hogy minimális ültetéshez is keményebb hozzá igazított gátlók kellenek...

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok kötekedni..., de hogy közlekedsz Budapesten? :devlish: :lol:

Amúgy a képed alapján jól nézki, csak sajnálnám az ilyen férfinemiszerv@ utak miatt.

van egy két útvonal amit kihagyok vagy lassabban megyek,de alapból nincs vele gond,sztem ez is egy ilyen néphiedelem,hogy az ültetett autóval nem lehet közlekedni Pesten :D nekem bejön ez a pattogó go kart feeling, bár a legtöbb ember akit vittem nem szerették :devlish:

Link to comment
Megosztás:

van egy két útvonal amit kihagyok vagy lassabban megyek,de alapból nincs vele gond,sztem ez is egy ilyen néphiedelem,hogy az ültetett autóval nem lehet közlekedni Pesten :lol: nekem bejön ez a pattogó go kart feeling, bár a legtöbb ember akit vittem nem szerették :D

a corsanak alapból relatív feszes a futó műve...

amikor átültem az astrába ,olyan volt mintha egy nagy puha akármibe ülnék bele... azaz nem érezni benne az utat és a kocsit mint a corsaba

Link to comment
Megosztás:

van egy két útvonal amit kihagyok vagy lassabban megyek,de alapból nincs vele gond,sztem ez is egy ilyen néphiedelem,hogy az ültetett autóval nem lehet közlekedni Pesten :lol: nekem bejön ez a pattogó go kart feeling, bár a legtöbb ember akit vittem nem szerették :D

Ültetett autóval bpn??? Hova gondolsz? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

van egy két útvonal amit kihagyok vagy lassabban megyek,de alapból nincs vele gond,sztem ez is egy ilyen néphiedelem,hogy az ültetett autóval nem lehet közlekedni Pesten :lol: nekem bejön ez a pattogó go kart feeling, bár a legtöbb ember akit vittem nem szerették :D

Jól néz ki amúgy..... , az enyém meg sztem dieseles corsa rugókkal szerelt, mert elég magasnak tűnik és így is pattogok.. Mi lenne, ha ilyen alacsony lennék? :devlish:

Kellene gyártani Budapest márkájú lengéscsillapítókat, meg rugókat! :devlish:

[off]

márka: Budapest

Felhasználási terület: Budapest

specifikumai: Budapest sajátos útvonalhálózatára fejlesztett, Budapest márkájú, Budapest rugók és Budapest lengéscsillapítók.

Ha nem vagy vele meg elégedve, akkor: "El lehet innen menni" :icon13:

[/off]

Link to comment
Megosztás:

Hali,kérdésem lenne,hogy 1,2-es B corsába amiben nincs fordulatszámkijelző bele lehet -e rakni olyan fordszámkijelzős műszerfalat? Azaz vesz le a motorrol valami fordulatszámjelet, amit csak rá kell kötni? vagy fizikailag se lehet berakni? Kimit tud erről?

Link to comment
Megosztás:

Hali,kérdésem lenne,hogy 1,2-es B corsába amiben nincs fordulatszámkijelző bele lehet -e rakni olyan fordszámkijelzős műszerfalat? Azaz vesz le a motorrol valami fordulatszámjelet, amit csak rá kell kötni? vagy fizikailag se lehet berakni? Kimit tud erről?

Szerintem a gyári csatija képes erre. Ha nem, akkor egy szál kell a gyújtótrafóról kb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.