Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Igen, de akinek nincs XXmilliója autora :) , annak maradnak az ilyen számotokra illúzióromboló "okádékok".

Nekünk meg a poornak ez segít, hogy szépnek és kívánatosnak érezük magunkat egy XXéves kocsiban( lsd.: nappali fény lambo ajtó, könyöklő).... és minket nézzenek, ne egy ugyanilyen korú szétszakad kiélt BMW-t. :)

Link to comment
Megosztás:

ledes nappali fény

1.

Hangtechnika

DRGASTER gyári fejről olyat szól midnenki keresi a mélyládát meg az erősítőt...na most egy 4 csatornás erölködőre rádugtuk és édesjóistenem....hát az mnc a sal meg az ilyen 20.000ftos szetteket igazán kétválratette...igaz az ajtót be kéne szigetelni rendesen...de most is sok néha a decibel.

Könyöklő. Nem sokszor kerül sor a hátsó ülés használatára. szóval annyira nem zavaró bár, nem tudom a képen látszik-e de az ülés szélét kicsit megrágta. Egyébként okos dolog...és 2000-et megért:D

1.

2.

-Ja most már tudom mi ez a nappali ledes cucc.

-Az a dragster jónak tűnik! csinos...

-Könyöklő egész jól van meg oldva, azt hittem hogy problémásabb, sztem majd be szerzek én is eggyet. Fúrni kell esetleg hogy bel rakjam?

Link to comment
Megosztás:

-Ja most már tudom mi ez a nappali ledes cucc.

-Az a dragster jónak tűnik! csinos...

-Könyöklő egész jól van meg oldva, azt hittem hogy problémásabb, sztem majd be szerzek én is eggyet. Fúrni kell esetleg hogy bel rakjam?

áááh semmi fúrás faragás bármikor kivehető csak be van csúsztatva a két ülés széléhez

Link to comment
Megosztás:

Igen, de akinek nincs XXmilliója autora :) , annak maradnak az ilyen számotokra illúzióromboló "okádékok".

Nekünk meg a poornak ez segít, hogy szépnek és kívánatosnak érezük magunkat egy XXéves kocsiban( lsd.: nappali fény lambo ajtó, könyöklő).... és minket nézzenek, ne egy ugyanilyen korú szétszakad kiélt BMW-t. :D

Szted nekünk milliós autónk van??? :)

34521942.jpg

Nem, egyszerűen arról van szó, hogy többre tartjuk a kevesebbet, meg a technikai tartalmat, mint a "csicsát". :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csak, hogy egy kívülálló is elmondja a véleményét.

Szerintem, mind a két módszer lehet szép.

Lehetséges olyan tuning, ami nagyon igényes, és tényleg jól néz ki, azonban, elvadulhatnak a dolgok, és az már tényleg xar.

A másik lehetőség, amit hening mutatott, a gyári állapot visszaállítása. Hát szerintem ez is gyönyörű. Ilyen állapotú autót érdemes lenne venni. Grat!

Szólj, ha el akarod adni :-)

Link to comment
Megosztás:

Szted nekünk milliós autónk van??? :)

Nem, egyszerűen arról van szó, hogy többre tartjuk a kevesebbet, meg a technikai tartalmat, mint a "csicsát". :)

jólvan nem mindeki dolgozik a közlekedési múzeumba és titkon használja az ottlevő berendezéseket:D

ilyen autót ki se mernék hozni ez olyan mintha az idő vasfoga lepattogna róla. Gratulálok

Link to comment
Megosztás:

Igen, de akinek nincs XXmilliója autora :) , annak maradnak az ilyen számotokra illúzióromboló "okádékok".

Nekünk meg a poornak ez segít, hogy szépnek és kívánatosnak érezük magunkat egy XXéves kocsiban( lsd.: nappali fény lambo ajtó, könyöklő).... és minket nézzenek, ne egy ugyanilyen korú szétszakad kiélt BMW-t. :)

Lambo ajtó? Korzád van jóember, nem lambo.

Menetfény? Még mindig opel, nem oooo.

Tök mind1, hogy mit faragsz, akkor is csak egy opel lesz és kész. Nekem sincs XXmillióm autóra, mégse látsz rajta ilyen vásári szarokat. A 14éves picsáknak villanthatsz vele, de itt vége is.

Link to comment
Megosztás:

-Ja most már tudom mi ez a nappali ledes cucc.

-Az a dragster jónak tűnik! csinos...

-Könyöklő egész jól van meg oldva, azt hittem hogy problémásabb, sztem majd be szerzek én is eggyet. Fúrni kell esetleg hogy bel rakjam?

Ilyen könyöklő engem is érdekelne. Eddig nem nagyon mertem venni olcsó kategóriásat mert féltem hogy gáz lesz. Gyári meg enyhén drága.

Esetleg egy linkket tudnál dobni hogy hol vetted?

Link to comment
Megosztás:

Tényleg pofás, láccik hogy rendbe tartod! Enyém sajnos nem ilyen jó állapotú, de azzá varázsolom ha törik, ha szakad.

Ilyen Corsa Club Hungary matricát hol lehet szerezni ? :)

Szerk.: kösz Mc-elek :)

Corsa Club Hungary matricát rendelni lehet. Asszem 2500Ft ami a szélvédőre megy de van kicsi is. corsaclub oldalon bővebb felvilágosítást adnak róla.

Tényleg amúgy ezzel az oldallal milyen a viszony? Versengés vagy úgymond baráti a kapcsolat?

Link to comment
Megosztás:

Ilyen könyöklő engem is érdekelne. Eddig nem nagyon mertem venni olcsó kategóriásat mert féltem hogy gáz lesz. Gyári meg enyhén drága.

Esetleg egy linkket tudnál dobni hogy hol vetted?

ott lehet venni ahol midnenki 1Ft-ért árul mindent. 1ftos aukción sokmindent kilehet fogni de 3k volt mikor én vettem azthiszem.

Olcsó kategória? áááh szerintem ha nem ugrálsz rajta örök mint a nyomorúság :)

B Corsát valaki alakított már át etanolos verzióra?

Link to comment
Megosztás:

ott lehet venni ahol midnenki 1Ft-ért árul mindent. 1ftos aukción sokmindent kilehet fogni de 3k volt mikor én vettem azthiszem.

Olcsó kategória? áááh szerintem ha nem ugrálsz rajta örök mint a nyomorúság :)

B Corsát valaki alakított már át etanolos verzióra?

Milyen széles neked? Valahova odafogattad? Az aljához vagy az ülés oldalához?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A segitsegeteket kernem,

Szert tettem egy 1.7 D corsa B-re. Olyan tuneteket produkal hogy:zsir uj akksi be, poc rof, majd kb 200 km utan az uzemanyag szint jelzo elkezd rohamosan nulla fele menni, a toltes jelzo es kezifek lampa parazslik, vizhofok jelzo megy vissza alapra, neha motor diag lampa es legzsak ell lampa is kivillan halvanyan. Majd jol megallok, motor leallit es utana meg nem indul, mert az akksi teljesen lemerult. Ugy fest mintha akksirol ment volna egesz vegig, es a generator nem toltene DE a toltes jelzo nem gyullad ki hatarozottan, es szinkronban parazslik a kezifek jelzovel.

Van valami otletetek ?

Koszi,

vegyigyumi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.