Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok!

Nekem van egy 95-ös b-s corsám.

Nincs benne fordulatszámmérő és azután érdeklődök hogy ki e udnám cserélni egy olyan komplett egységre amiben van.

Itt nemrég olvastam már ilyenről, de az elektromos volt nekem meg spirálos.

Persze nem csak ezért van rá szükségem, hanem azért is mert keresztbe el van repedve az üveg az elején, aztán ha már üveget szerzek bele gondoltam igy jobb is lehetne mert hiányolom nagyon...

Én tatabányai vagyok itt a közelben nincs valami opelosnak ilyesmije???

A segítséget előre is köszönöm, ha meg valakinek lenne is esetleg azt felkeresném...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem van egy 95-ös b-s corsám.

Nincs benne fordulatszámmérő és azután érdeklődök hogy ki e udnám cserélni egy olyan komplett egységre amiben van.

Itt nemrég olvastam már ilyenről, de az elektromos volt nekem meg spirálos.

Persze nem csak ezért van rá szükségem, hanem azért is mert keresztbe el van repedve az üveg az elején, aztán ha már üveget szerzek bele gondoltam igy jobb is lehetne mert hiányolom nagyon...

Én tatabányai vagyok itt a közelben nincs valami opelosnak ilyesmije???

A segítséget előre is köszönöm, ha meg valakinek lenne is esetleg azt felkeresném...

Keresdd Kontárgyerek cartársat PÜ-ben ő Tatabányai. Bár asszem Astra-ja van.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Van nekem egy 97-es B corsa-m.

Másfél éve vettem és mióta megvan többnyire városban használva a fogyasztás 10 liter volt.

Többnyire naponta 10km-t megyek, dombról le-dombra fel.(Miskolc, Avas)

Többen mondták, hogy ennyi idő alatt (15 perc) nem melegszik be a motor.

De most kb másfél hónapja 13 litert is benyel. Gondolom a hideg miatt van, de ez már nekem is sokkkk!

Tavaly augusztusban volt olaj,- és szűrő cserén.

Lehet hozzá köze?

Esetleg házilag nem lehet a fogyasztáson állítani?

Plííííííííz segítsetek!

Ja a motortérben találtam egy potmétert.

Tudja valaki, hogy mi célt szolgál?

http://yamcsi.uw.hu/motor_ize.jpg

az a benzinnyomáős mérőhely/szelep. ha letekered azt a potmétert, akkos találsz egy menetes izét, ahová kell csatlakoztatni a nyomásmérő készüléket.

Link to comment
Megosztás:

Help!

1999-es B Corsám van (1,2 16V). Kb. fél éve kezdett el torpanni gázadáskor. Üzemi hőmérséklet elérésekor általában 1-esben. Később már magasabb sebességfokozatban is csinálta. Kétszer járt szerelőnél, gépen semmi hiba. Kicseréltük az üzemanyagszűrőt, a légszűrőt, a gyertyákat és most ( merthogy erre tippelt a szerelő és más tanácsadók :huh: ) vesztemre a gyújtótrafót is. A hiba továbbra is jelentkezik, nincs több tippem. A szerelők meg...... :lol:

Nagyon idegesítő, ezen kívül semmi baja az autónak, a fogyasztása a megszokott és ha éppen nem torpangat akkor megy is mint a golyó, hidegen gyönyörűen indul.

Valaki segítsen ha tud vagy egy tippel, vagy egy olyan szerelőt ajánljon aki lelkiismeretes és meg is javítja az autókat.

Köszke

Link to comment
Megosztás:

Help!

1999-es B Corsám van (1,2 16V). Kb. fél éve kezdett el torpanni gázadáskor. Üzemi hőmérséklet elérésekor általában 1-esben. Később már magasabb sebességfokozatban is csinálta. Kétszer járt szerelőnél, gépen semmi hiba. Kicseréltük az üzemanyagszűrőt, a légszűrőt, a gyertyákat és most ( merthogy erre tippelt a szerelő és más tanácsadók :huh: ) vesztemre a gyújtótrafót is. A hiba továbbra is jelentkezik, nincs több tippem. A szerelők meg...... :lol:

Nagyon idegesítő, ezen kívül semmi baja az autónak, a fogyasztása a megszokott és ha éppen nem torpangat akkor megy is mint a golyó, hidegen gyönyörűen indul.

Valaki segítsen ha tud vagy egy tippel, vagy egy olyan szerelőt ajánljon aki lelkiismeretes és meg is javítja az autókat.

Köszke

Szia!

Neked mutató szerint mikor üzem meleg a motorod? Mert nekem a jelző szerint sosem éri el a 90 fokot..alatta végig.Viszont a termosztátom jónak tűnik és fűtésem is olyan mint a szahara..

Trafóid nincsenek meg véletlenül?:D

Link to comment
Megosztás:

Help!

1999-es B Corsám van (1,2 16V). Kb. fél éve kezdett el torpanni gázadáskor. Üzemi hőmérséklet elérésekor általában 1-esben. Később már magasabb sebességfokozatban is csinálta. Kétszer járt szerelőnél, gépen semmi hiba. Kicseréltük az üzemanyagszűrőt, a légszűrőt, a gyertyákat és most ( merthogy erre tippelt a szerelő és más tanácsadók :huh: ) vesztemre a gyújtótrafót is. A hiba továbbra is jelentkezik, nincs több tippem. A szerelők meg...... :lol:

Nagyon idegesítő, ezen kívül semmi baja az autónak, a fogyasztása a megszokott és ha éppen nem torpangat akkor megy is mint a golyó, hidegen gyönyörűen indul.

Valaki segítsen ha tud vagy egy tippel, vagy egy olyan szerelőt ajánljon aki lelkiismeretes és meg is javítja az autókat.

Köszke

a légtömegmérő döglődik. azt kell cserélni.

a X12XEmotornál ez előforduló hiba, ha teheted gyárit vegyél mert arra van 2 év gari és azzal jól fog müködni az autód...

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Neked mutató szerint mikor üzem meleg a motorod? Mert nekem a jelző szerint sosem éri el a 90 fokot..alatta végig.Viszont a termosztátom jónak tűnik és fűtésem is olyan mint a szahara..

Trafóid nincsenek meg véletlenül?:lol:

Szia!

A 90 fok felett egy hajszálnyival. Gyanús is az egész. A torpanást csak ekkor csinálja, se nem alatta, se nem felette.

A trafóm valahol megvan azt hiszem. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A 90 fok felett egy hajszálnyival. Gyanús is az egész. A torpanást csak ekkor csinálja, se nem alatta, se nem felette.

A trafóm valahol megvan azt hiszem. :huh:

Köszi a traó dolog megoldódott és a motor újra szépen muzsikál :D .Csak ezzel a motor hőmérséklettel nem avgyok kibékülve. :lol:

All:

Szokott fals értékeket mutatni a vízhőmérő? Mármint úgyértem ,hogy van ilyenféle típushibája a B corsának? Nekem 90 fok felett nemsokkal már indul a venti.Menetközben meg bőven alatta..de fűtés van ájulásig, és a termosztát is jól működik..vagy lehet,hogy félig maradt nyitva?

Ennyit mutat így minusz fokokban.Van elötte karton is.

20080109.jpg

Link to comment
Megosztás:

Akkor te a szerencsésekhez tartozol. Nekem az x10xe-n éppencsak megmozdul a mutatóm. A 90 celsiust meg sem közelítí. Az üzemmeleg motornál a hűtöm alsó és felső csöve is egyformán langyos. a fűtés szo-szo, de nem meggyőző.. Szerintem termosztát csere.

A győri MINALKO-nál vettem garanciális légtömegmérőt tavaly 18 ezerért. Hibátlan! és mégse 92000 huf..

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a tippet. :lol:

Közben rájöttem, hogy a légtömegmérőt az előző tulaj kb. 3 éve kicserélte - bizonyítékul hogy kicserélte a kezembe is adta a rossz alkatrészt BOSCH tipusú. Létezik, hogy ilyen rövid idő alatt tönkremegy? Én nem járok sokat az autóval, csak dolgozni meg vissza nagyrészt. Most azt fundáltam ki, hogy megnézem az "újat", hogy az milyen. Lehet, hogy valami szutyok ( merthogy ez az ember elég spórolós volt akitől vettem :huh: ).

Link to comment
Megosztás:

Akkor te a szerencsésekhez tartozol. Nekem az x10xe-n éppencsak megmozdul a mutatóm. A 90 celsiust meg sem közelítí. Az üzemmeleg motornál a hűtöm alsó és felső csöve is egyformán langyos. a fűtés szo-szo, de nem meggyőző.. Szerintem termosztát csere.

A győri MINALKO-nál vettem garanciális légtömegmérőt tavaly 18 ezerért. Hibátlan! és mégse 92000 huf..

Nemtom..én beindítom és csak az 1ik melegszk, majd ugye egy idő után a másik és hűtő is..de lehet h félig maradt nyitva.Egyébiránt még lehet h a hőfok jeladó kakált be és rossz értéket muatat.Na majd utána járok nemsoká:huh: csak legyen időm..

Link to comment
Megosztás:

MOst néztem a neten termosztátokat..láttam 11ezerért házzal együtt,és simán csak a termosztátot 2000ért+tömítés. Melyiket vegyem? Gondolom nem kell házatól megvenni nem? A másik,ha cserélem kell légtelenítem utána a rendszert, vagy ez olyan amit nem szükséges(természetesen az elfolyt vizet utána töltve).

Link to comment
Megosztás:

MOst néztem a neten termosztátokat..láttam 11ezerért házzal együtt,és simán csak a termosztátot 2000ért+tömítés. Melyiket vegyem? Gondolom nem kell házatól megvenni nem? A másik,ha cserélem kell légtelenítem utána a rendszert, vagy ez olyan amit nem szükséges(természetesen az elfolyt vizet utána töltve).

Hogy melyiket válaszd, azt nem tudom. Én kiszerelem majd az enyémet és az alapján vásárolok majd. Igaz addig a másik csatahajómmal tudok közlekedni.

A légtelenítést megoldja a vizpumpa és a kiegyenlítő tartály. Arra nem kell gondot fordítanod.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.