Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Én azt nem értem,hogyan lehet egyáltalán Textar-nál rosszabb minőséget gyártani,árulni.Az autóm tényleg nem megy viszont nagyon fognak ezek a fékek,mégha partyból jövök haza részegen akkor is bele merek ülni,mert ha beletaposok a fékbe,akkor nagyon hamar megáll,az autóm oldalán meg van egy hatalmas brembo felirat,amit a gyárból kaptam,mert törzsvásárló vagyok.

De ugye a brembo felirat is fékez az oldalán? Mert ha nem, akkor szar. Vagy legalább izzik, mint a prémiumféked? Azt se? Akkor télleg szar. :)

Link to comment
Megosztás:

De ugye a brembo felirat is fékez az oldalán? Mert ha nem, akkor szar. Vagy legalább izzik, mint a prémiumféked? Azt se? Akkor télleg szar. :)

A brembo felirat csak azért van,hogy mindenki lássa a környezetemben,hogy ez az autó nem játék pillanatok alatt megáll ha én úgy akarom,mert nagyon kevesen járnak jó fékekkel.Nekem figyelnem sem kell a forgalmat,mindig telefonálok,meg SMS-t írok,de mindig meg tudok állni.

A prémiumfék az prémiumfék.

Link to comment
Megosztás:

A brembo felirat csak azért van,hogy mindenki lássa a környezetemben,hogy ez az autó nem játék pillanatok alatt megáll ha én úgy akarom,mert nagyon kevesen járnak jó fékekkel.Nekem figyelnem sem kell a forgalmat,mindig telefonálok,meg SMS-t írok,de mindig meg tudok állni.

A prémiumfék az prémiumfék.

Nyilván, ha nincs póver ami felgyorsítsa, akkor a szar fék is hamar megfogja. :)

Link to comment
Megosztás:

Prémium sör,prémium usernek! :)

Már tervezem,hogy a vádlimra fogom tetováltatni,hogy Brembo. Így láthatják az emberek a strandon meg a találkozókon,hogy nem kispályázom,igaz csak egy 1.2es corsám van,de így is felveszem a versenyt bárkivel a szerpentinen,mert könnyű az autóm és nagyon fékez.Nem kell több lóerő csak a Brembo!!!

Link to comment
Megosztás:

Már tervezem,hogy a vádlimra fogom tetováltatni,hogy Brembo. Így láthatják az emberek a strandon meg a találkozókon,hogy nem kispályázom,igaz csak egy 1.2es corsám van,de így is felveszem a versenyt bárkivel a szerpentinen,mert könnyű az autóm és nagyon fékez.Nem kell több lóerő csak a Brembo!!!

Szerpentinen felfelé versenyzünk. Ott meg asszem megint csak nem gyorsul a libakergető annyira, hogy használni kelljen a féket. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gyors segítség kéne nekem.....talán találtunk asszonykámnak corsát. Holnap megyünk megnézni, de én nem ismerem a gyenge pontjait. Letudnátok írni nagyjából mit nézzek meg, hogy ne szívassam meg magunkat?

Esetleg ha valaki rutinosabb ráérne délelőtt pesten? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Kedves kollégák, maradjunk a technikai jellegű, békés fórumozásnál. :D

Holnap terv szerint átugrom Espoo-ba (2x30km,de lesz az össz 80, ahogy magamat ismerem), meglátjuk, hosszabb távon mit veszek észre a lambada-szonda :) működéséből. :D

Brekeke, a rohadásokat érdemes figyelni, küszöb, csomagtérajtó a zárszerkezetnél és a rendszámnál, motorháztető menetirány szerinti jobb alja a lámpánál, ajtók alja. Ezzel nem mondtam újat, ugye? :D Check-lámpa és légzsák gyújtásra világít, indításra elalszik, valami ilyesmi... Kevésbé banális dolgot majd a gyakorlottabb márkatársak írnak.

Ja, csapj rá egyet kopogtasd meg a középkonzol óráját, hogy lásd, bírja-e a rázkódást. Mindezt felkapcsolt tompított mellett, esetleg kilazulnak a háttérvilágítás előtétellenállás forrasztásai, olyankor pislog. Mondjuk nem egy nagy dolog a javítása, de jó alkutárgy :D Az is, ha nem fodulatszámmérős az kilométerórája.

A helyedben meglesném az alvázszámot is (ha az az), a jobb első ülés mellett lakik jobbra a küszöbvédő műanyagban, ahol van egy kicsi ajtó. Ki tudja, milyen disznóság történt ott korábban...

Link to comment
Megosztás:

Brekeke, a rohadásokat érdemes figyelni, küszöb, csomagtérajtó a zárszerkezetnél és a rendszámnál, motorháztető menetirány szerinti jobb alja a lámpánál, ajtók alja. Ezzel nem mondtam újat, ugye? :D Check-lámpa és légzsák gyújtásra világít, indításra elalszik, valami ilyesmi... Kevésbé banális dolgot majd a gyakorlottabb márkatársak írnak.

Ja, csapj rá egyet kopogtasd meg a középkonzol óráját, hogy lásd, bírja-e a rázkódást. Mindezt felkapcsolt tompított mellett, esetleg kilazulnak a háttérvilágítás előtétellenállás forrasztásai, olyankor pislog. Mondjuk nem egy nagy dolog a javítása, de jó alkutárgy :D Az is, ha nem fodulatszámmérős az kilométerórája.

A helyedben meglesném az alvázszámot is (ha az az), a jobb első ülés mellett lakik jobbra a küszöbvédő műanyagban, ahol van egy kicsi ajtó. Ki tudja, milyen disznóság történt ott korábban...

Köszi a választ. :)

Igen a bódé esetleges rohadási pontjait már lesasoltam korábbi hsz-ekből, de a kijelző nem jutott eszembe, pedig van a cégnél combo, csak nem én járok vele. Annak is vacakol a kijelzője, sőt az üza szint mérő sem müxik rendesen.

Most, hogy így említed beugranak amiért a kollégám sípolni szokott..... :D

Nincs benne ford. mérő, de képek alapján szép állapotban van :D

Link to comment
Megosztás:

és ne vegyél olyat aminek a motorján vagy bármely más részén ECOTEC feliratot látsz :)

Egy újabb hozzáértő hozzászólás! :D

Amatőőőőőőőr... :D

Semmi gond az ecotec-kel,ha egyszer már végigszívtad a szopikat és értesz hozzá. :D

A legfontosabb,hogy a rohadási pontokat jól nézd meg:

Első nyúlványok...kerekeket forgasd ki jobbra és balra tőre és alá lesve látni fogod,ha esetleg rozsdásodik.

Hátsó nyúlványok szintén.

Ülésbekötési pontok...legjobb lenne belülről ránézni,de alulról is érdemes megpiszkálni.

Persze a szokásos töréspontokat is érdemes meglesni,pótkereket kivenni,hátsó tornyokat megnézni stb.

Motornál a lényeg,hogy hideg legyen indítás előtt,lehetőleg minnél kevesebb pirospasztás illesztést találj a motortérben. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.